IIT BHU Varanasi: Indian Institute of Technology BHU Varanasi

هند

IIT (BHU) Varanasi, Varanasi India

0

رتبه دانشگاه

موسسه فناوری هند بنارس

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری هند بنارس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری هند بنارس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری هند بنارس

به معرفی دانشگاه فناوری هند (IIT) بنارس (واراناسی) خوش آمدید: راهی به سوی علم و فناوری دانشگاه فناوری هند (IIT) بنارس (واراناسی) یکی از مراکز برجسته در زمینه تحصیلات علمی و تحقیقاتی در هند است. با یک تاریخچه پرافتخار و ریشه‌های عمیق، این مؤسسه به عنوان یکی از مقاصد اصلی برای دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه‌مند به علم و فناوری شناخته می‌شود. **تاریخچه‌ای رنگارنگ:** تاریخچه دانشگاه فناوری هند بنارس به سال‌های دوران قرن نوزدهم بازمی‌گردد. این مؤسسه با شهرت زیادی در تربیت نخبگان و ترویج تحقیقات در زمینه‌های مهندسی، فناوری، علوم پایه و کاربردی، از آن زمان تا کنون ادامه دارد. **فارغ‌التحصیلان ممتاز و موفق:** محیط تحصیلی ارزشمند دانشگاه فناوری هند بنارس باعث تربیت فارغ‌التحصیلانی شده است که در سطوح بالای صنعت، تحقیقات و سازمان‌های مختلف با موفقیت‌های برجسته‌ای شناخته شده‌اند. فارغ‌التحصیلان این مؤسسه نه تنها در هند، بلکه در سراسر جهان در موقعیت‌های رهبری قرار دارند. **درخشش در تحقیق و توسعه:** یکی از مهمترین ویژگی‌های دانشگاه فناوری هند بنارس، تمرکز بر تحقیق و توسعه در زمینه‌های پیشرفته علمی و فناوری است. با امکانات پیشرفته، آزمایشگاه‌های مجهز و تیم‌های پژوهشی برجسته، دانشجویان این مؤسسه در مسیری از خلق دانش و نوآوری حرکت می‌کنند. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** از مهمترین امتیازات انتخاب دانشگاه فناوری هند بنارس، مجموعه‌ای از برنامه‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف مهندسی، علوم کامپیوتر، علوم پایه و… می‌باشد. این تنوع به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا بر اساس علاقه‌ها و هدف‌های خود برنامه‌ی تحصیلی مناسب را انتخاب کنند. **ارتباطات صنعتی و فرصت‌های شغلی:** واقع در منطقه‌ای که بازار کار پویا و متنوعی دارد، دانشگاه فناوری هند بنارس ارتباطات نزدیکی با صنعت‌ها و شرکت‌های مختلف دارد. این ارتباطات به دانشجویان فرصت‌های شغلی متعدد و متنوع را ارائه می‌دهد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** استخدام یک مقصد تحصیلی برتر نیازمند ارزیابی دقیق است. دانشگاه فناوری هند بنارس با تاریخچه‌ی باشکوه، فارغ‌التحصیلان برجسته، تمرکز بر تحقیق و توسعه، برنامه‌های تحصیلی متنوع و ارتباطات صنعتی، به دانشجویان علاقه‌مند به پیگیری تحصیلات علمی و فنی، فرصت‌های بی‌نظیری ارائه می‌دهد.

تعداد دانشجویان موسسه فناوری هند بنارس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری هند بنارس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری هند بنارس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری هند بنارس بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری هند بنارس: انستیتوی فناوری هند (دانشگاه باناراس هندو) وجود خود را مدیون چشم انداز دورافتاده بنیانگذار خود بهارات راتنا ماهامانا پاندیت مادان موهان مالاوی است. در ابتدا، سه مؤسسه مهندسی و فن آوری، یعنی Benco در سال 1919، Minmet در سال 1923 و Techno در سال 1932 تأسیس شد. اولین مدرک لیسانس سرامیک، برقی، مکانیکی، متالورژی و داروخانه و داروخانه در هند در این مؤسسه پیشگام شدند در حالی که در این مؤسسه پیشگام بودند داروخانه برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا بود. بعداً، Benco، Minmet و Techno در سال 1968 برای تشکیل انستیتوی فناوری (IT-BHU) ادغام شدند. در سال 2012، IT-Bhu به مؤسسه ای با اهمیت ملی تبدیل شد. انستیتوی فناوری هند (BHU)، Varanasi. IIT (BHU) از 15 بخش و 3 مدرسه بین رشته ای تشکیل شده است، 4 سال B.Tech را ارائه می دهد. برنامه در 10 رشته، برنامه 5 ساله B.ARCH در 1 رشته، برنامه های 5 ساله IDD در 14 رشته، برنامه های 2 ساله M.Tech./M.Pharm در 14 رشته و برنامه های دکتری در 19 رشته. این مؤسسه از سال 1972 از طریق آزمون ورودی مشترک (JEE) به برنامه های کارشناسی ارشد به طور انحصاری از طریق برنامه های PG از طریق آزمون تحصیلات تکمیلی در مهندسی (GATE)/آزمون پذیرش داروخانه فارغ التحصیل (GPAT) به برنامه های کارشناسی ارشد پذیرفته است و به طور مداوم در بین بهترین موسسات مهندسی قرار گرفته است در کشور. تا به امروز، این موسسه در مجموع 34،871 درجه دارندگان درجه تولید کرده است. جدا از اجرای برنامه های سخت دانشگاهی، این موسسه به طور مداوم در حال ترویج تحقیقات در زمینه های رانش رشته های مختلف مهندسی و علوم است. دانشجویان ما همیشه اولین دوست صنایع بوده اند. فارغ التحصیلان ما در هر حوزه ای از زندگی خود سرآمد هستند و در سراسر جهان نه تنها در هندوستان، بهترین موقعیت ها را دارند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری هند بنارس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.