IITH: Indian Institute of Technology Hyderabad

هند

Indian Institute of Technology Hyderabad, Sangareddy India

0

رتبه دانشگاه

موسسه فناوری هند حیدرآباد

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری هند حیدرآباد در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری هند حیدرآباد را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری هند حیدرآباد

تعداد دانشجویان موسسه فناوری هند حیدرآباد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری هند حیدرآباد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری هند حیدرآباد

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری هند حیدرآباد بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری هند حیدرآباد: به عنوان یک موسسه با تنها 14 سال از وجود خود، IIT حیدرآباد (IITH) تقریباً با برخی از IIT های نسل اول خوب عمل می کند. با رتبه نهم در بین تمام مؤسسات مهندسی، مؤسسات برتر 12 کشور و چهاردهمین رتبه کلی در کشور طبق NIRF و با حضور در رده های برتر در بین مؤسسات فنی از هند در رده بندی جهانی QS و ورود به 600 باشگاه برتر در رتبه بندی جهانی طبق رتبه بندی جهانی QS، Iith ایستاده است. این در اصل به دلیل بیش از 286 دانشکده جوان پویا از انستیتوی با سن متوسط ​​حدود 39 سال است که سخت کار می کنند و بدون ترس از شکست، چالش های خود را در پیش می گیرند و Iith را در صدر نوآوری های تحقیق و توسعه قرار می دهند. نسبت دانشکده سالم به دانش آموز از 1:15 و ترکیب خوبی از برنامه های UG و PG با نسبت UG به PG به دکترا 40: 30: 30، Iith را به مکانی منحصر به فرد برای تدریس و تحقیق تبدیل می کند. فرهنگ تحقیقاتی قوی در IITH در حدود 1700+ پروژه های تحقیقاتی حمایت شده Rs منعکس شده است. 535+ کروس که اعضای هیئت علمی ما در آن کار کرده اند، و بودجه سال گذشته بیش از Rs است. 5150 کروس. به تازگی IITH با تبدیل شدن هند به اولین 5G SoC IoT "Koala" و کوچکترین میکروسکوپ جهان "Muscope"، یک مارک را ایجاد کرده است. تعداد انتشارات شاخص Scopus در 14 سال گذشته نزدیک به 7500+ است که منعکس کننده فعالیت تحقیقاتی پررونق است. IITH دارای یک فرهنگ راه اندازی قوی با فضای اختصاصی برای جوجه کشی و یک پارک تحقیقاتی است. با حدود 1.5 متر مربع از فضای هر یک برای فعالیت های فوق، که به طور قابل توجهی فعالیت کارآفرینی را در IITH تقویت می کند. دانشگاهیان فراکتال با رویکرد بین رشته ای، با بخش هایی مانند هوش مصنوعی، تغییر آب و هوا، علوم مهندسی و دکترا بین رشته ای فضای دانشگاهی منحصر به فرد را در IITH فراهم می کنند. برنامه BTECH در AI، مهندسی زیست پزشکی (اول معرفی شده در بین سیستم IIT)، به همراه هشت برنامه MTECH با صنعت گرا در سال 2020، سه برنامه BTECH با صنعت گرا در مهندسی محاسباتی، شیمی صنعتی و بیوانفورماتیک آغاز شده در سال 2021 و طراحی IC در سال 2022، در سال 2022، 9 برنامه های آنلاین Mtech & MDES، MTECH در کارآفرینی فنی، اولین کمک هزینه تحصیلی برای محققان ملی خارجی، یک فرد خردسال در کارآفرینی، MTECH اجرایی در علوم داده به همراه بخش های طراحی و هنرهای لیبرال نمایانگر پارچه دانشگاهی منحصر به فرد و متنوع IITH است. این موسسه امسال چندین اقدامات گرا را انجام داده است. دوره کارآموزی ترم در ترم ششم برای دانشجویان BTECH/BDES و یک دوره 1 اعتبار اجباری در مورد "سخنرانی های صنعت" چند مورد است. حداقل 50 ٪ از پروژه های MTECH از این پس بر مشکلات تعریف شده در صنعت خواهد بود. چندین برنامه جدید MTECH صنعت گرا مانند تولید افزودنی (با پشتیبانی DRDO)، مهندسی و مدیریت منابع پسماند الکترونیکی (به طور مشترک با C-MET، حیدرآباد و با پشتیبانی Meity)، نوآوری دستگاه های پزشکی (به طور مشترک با AIG، حیدرآباد)، علوم و فناوری انرژی، سیستم های سنسور یکپارچه، امنیت شبکه و اطلاعات، مهندسی پلیمرها و بیوسیستم و تحرک هوشمند، دسترسی ما به صنعت را ارتقا می بخشد. IITH همچنین قصد دارد به صورت آنلاین برای سایر رشته ها معرفی کند تا متخصصان صنعت بتوانند دانشگاهیان خود را تقویت کرده و در زمینه های مورد علاقه خود عملکرد خوبی داشته باشند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری هند حیدرآباد اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.