Imam Mohammad Ibn Saud Islamic University – IMSIU

عربستان سعودی

Riyadh, SA, Riyadh Saudi Arabia

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه امام محمد ابن سعود

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه امام محمد ابن سعود در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه امام محمد ابن سعود را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه امام محمد ابن سعود

تعداد دانشجویان دانشگاه امام محمد ابن سعود

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه امام محمد ابن سعود

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه امام محمد ابن سعود

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه امام محمد ابن سعود بیشتر بدانیم:

دانشگاه امام محمد ابن سعود: امام محمد ابن دانشگاه اسلامی سعود (IMSIU) یک موسسه جامع آموزش عالی دولت است. پایتخت پادشاهی عربستان سعودی، یکی از دانشگاه های اصلی خود در ریاض، یکی برای دانشجویان پسر و دیگری برای زنان. این دانشگاه در ابتدا از ادغام دانشکده حقوق اسلامی و کالج زبان عربی در ریاض تشکیل شده بود و در سال 1951 به طور رسمی با فرمان سلطنتی تأسیس شد. نقاط قوت این دانشگاه تقریباً در همه جنبه ها در بنیادهای اسلامی و سهم در جامعه محلی و بین المللی قرار دارد. این دانشگاه تا حد زیادی در رهبری این کشور نقش داشته است زیرا بسیاری از فارغ التحصیلان دارای مقام های پیشرو بالا در کشور هستند. این یک موسسه بدون شهریه است و بورس تحصیلی (http://cutt.us/wl3fl) را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد، و در حال حاضر بیش از 7405 دانشجو بین المللی در دانشکده های مختلف تحصیل می کنند. دانشگاه دارای 13 کالج است و 3 مؤسسه. در حال حاضر بیش از 60609 دانشجو و 5310 عضو هیئت علمی دارد. IMSIU میزان اشتغال خوبی در حدود 43 ٪ دارد. این دانشگاه به عنوان یک موسسه فرهنگی و فکری با هدف ارتقاء دانش ارائه کارشناسی و همچنین تحصیلات تکمیلی انجام می شود. IMSIU همچنین دارای کانال تلویزیونی داخلی، استودیوی کالج و میرات الجمه (یک روزنامه منتشر شده هفتگی) است. برخی از دانشکده ها منابع یادگیری خود را مانند دادگاه مجازی در انستیتوی قضایی بالاتر و آزمایشگاه حدیث در دانشکده دین دارند. IMSIU همچنین آنچه را که Bawabat al Marifa (پورتال دانش) نامیده می شود، دارد، که شامل تعداد زیادی از مراحل منتشر شده کنفرانس های IMSIU و انتشارات آن است. همه این دانشکده ها و موسسات برنامه هایی را ارائه می دهند که به مأموریت IMSIU کمک می کنند: "ماموریت IMSIU است برای پرورش عقل، خلاقیت و ارزشهای اخلاقی زن و مرد برای رهبری و خدمت به جامعه از طریق یادگیری و تحقیقات با کیفیت بالا. IMSIU با هدایت سنت های اسلامی خود، تعالی دانشگاهی و تعهد اسلامی را برای ساختن یک دنیای صلح آمیز، مرفه و دلسوز ادغام می کند. IMSIU دارای 13 دانشکده است که مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا را در شریعت، اصول دین، ​​زبان عربی، علوم اجتماعی، رسانه ها و ارتباطات، زبان ها و ترجمه ها، علوم کامپیوتر و علوم اطلاعات، اقتصاد و علوم اداری، پزشکی و علوم اداری، پزشکی و علوم اداری ارائه می دهد. مهندسی. برنامه های تحصیلات تکمیلی تحت نظارت فعالیت های تحصیلات تکمیلی است که مراکز ماموریت در مورد ارائه برنامه های پیشرفته تحصیلات تکمیلی در آموزش، یادگیری و تحقیق برای کمک به تولید و انتشار دانش است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه امام محمد ابن سعود اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.