Indian Institute of Technology Bhubaneswar

هند

Indian Institute of Technology Bhubaneswar, Bhubaneswar India

0

رتبه دانشگاه

موسسه فناوری هند بوبانسوار

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری هند بوبانسوار در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری هند بوبانسوار را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری هند بوبانسوار

تعداد دانشجویان موسسه فناوری هند بوبانسوار

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری هند بوبانسوار

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری هند بوبانسوار

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری هند بوبانسوار بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری هند بوبانسوار: IIT Bhubaneswar یک مؤسسه با اهمیت ملی است که در سال 2008 تأسیس شده و یکی از آنها در میان خانواده انستیتوی فناوری هند است. IIT ها به خاطر کلاس جهانی آموزش و پرورش خود شناخته شده اند و امروز IITAN به یک برند جهانی تبدیل شده است. اگرچه نزدیک به یک دهه آغاز شد، این مؤسسه در استانداردهای IIT قرار گرفته است تا خود را در بین مؤسسه برتر جهان پیدا کند. چندین ابتکار نوآورانه در انستیتوی افزایش دانشکده های کلاس جهانی، تقویت تعالی آموزش یادگیری، ساختمان زیرساخت ها، تحقیقات مشترک، کارآفرینی و فعالیت های نوپا انجام شده است. این مؤسسه همچنین تلاش های جدی را برای ایجاد سازگار با محیط زیست در دانشگاه توسط مزارع عظیم، ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، ابتکارات برداشت انرژی، ابتکارات برداشت آب، ابتکارات ساختمانهای سبز و سیستم های دفع زباله سازگار با محیط زیست انجام داد. سیستم آموزشی: این مؤسسه با هدف شکل دادن آنها به شخصیت های مثبت و به خوبی با دانش فنی/علمی عالی، سلامتی، حساسیت اجتماعی و افراد خوب، به ارائه آموزش جامع به دانش آموزان خود اعتقاد دارد. تمرین آموزشی شامل آموزش اتاق کلاس، تمرین آزمایشگاهی قوی، کارآموزی صنعت، کار پایان نامه، سمینارهای متعدد و تکالیف خود کار است. این سیستم همچنین از کمک های تکنولوژیکی از جمله دوره های ویدیویی و MOOC استفاده می کند. تأکید بر موارد زیر است: آموزش فنی قوی که توسط کاربردهای عملی و دستها پشتیبانی می شود. برنامه های دانشگاهی که در حال حاضر توسط موسسه اجرا می شود شامل B.Tech است. برنامه ها در 6 شاخه مهندسی (علوم رایانه، برق، الکترونیک و ارتباطات، مکانیکی، مدنی و متالورژی و مواد)، برنامه های درجه دو ساله 5 ساله در 9 رشته، M. Tech. در 10 تخصص و کارشناسی ارشد در 5 رشته (ریاضیات، فیزیک، شیمی، زمین شناسی و جو و علوم آب و هوا) علاوه بر دکتری. تقریباً در تمام رشته ها. فعالیت های تحقیق و توسعه: در طی سالها رشد قابل توجهی در فعالیت ها و بودجه های مرتبط با تحقیق و توسعه وجود داشته است. تا به امروز، در مجموع 150 پروژه تحقیقاتی و 121 پروژه مشاوره توسط اعضای هیئت علمی موسسه اجرا شده است. ارزش کل پروژه های تحقیق و مشاوره که تاکنون دریافت شده است، حدود Rs است. 30 کرو در 2 سال گذشته. انتشارات تحقیقاتی و ثبت اختراعات: در طول سه سال گذشته، اعضای/محققان دانشکده موسسه بیش از 878 مقاله تحقیقاتی از جمله، مقالات تحقیقاتی در مجلات با تأثیر بالا منتشر کردند. چندین کتاب - کتاب و چند کتاب ؛ 205 مقاله در کنفرانس های مختلف ملی و بین المللی در هند و خارج از کشور به عنوان فهرست بندی شده در Scopus ارائه شد. علاوه بر این موسسه نیز 28 حق ثبت اختراع را پر کرد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری هند بوبانسوار اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.