Istanbul University

ترکیه

Istanbul Campus, Istanbul Turkey

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه استانبول در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه استانبول را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه استانبول

تعداد دانشجویان دانشگاه استانبول

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه استانبول

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه استانبول

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه استانبول بیشتر بدانیم:

دانشگاه استانبول: اطلاعات عمومی INFORMATISTANBULUNIVERIVESIVE با 15 علوم مالی، 12 مؤسسه، 2 مدرسه حرفه ای، 2 مدرسه، 2 بخش، 74 مرکز برنامه کاربردی و 216 باشگاه دانشجویی، لوکوموتیو آموزش عالی ترکیه بوده است. 300000 دانشجو، 3،337 دانشگاهی و 7،067 کارمند اداری وجود دارد. پس از آن، فارغ التحصیلان دانشگاه استانبول تقریباً به 1 میلیون نفر رسیده است. استانبولونیت تنها دانشگاه ترکیه است که فارغ التحصیلان آن جوایز دوقلوی دریافت کرده اند. (جایزه نوبل شیمی، 2015، پروفسور دکتر عزیز سانکار و جایزه نوبل ادبیات، 2006، اورهان پاموک) استانبولونیت 675 برنامه دیپلم دارد. 20 مدرک دانشیار، 124 کارشناسی ارشد، 329 مدرک کارشناسی ارشد و 202 مدرک دکترا. istanbuluniversity یک مجموعه کتابخانه عالی دارد که شامل تقریباً 1.5 میلیون کتاب است. در سال 1453. Sahn-ı Seman Madrasahs (Conqueror Madrasahs)، که پس از جلسات علمی در Zeyrek یک روز پس از فتح تأسیس شد، اولین حلقه این سفر علمی را تشکیل می دهد. مادراساها، از آنجا که علوم شناسی و علوم زیست محیطی با هم تدریس می شدند، با بازسازی استانبول و دعوت از متخصصان خارجی توسط فاتح، مراکز تحریک آمیز شدند. با شکوفایی با حمایت سلاطین، Themadrasahs به عنوان مؤسسات آموزش عالی به ویژه در قرن شانزدهم و هفدهم به وضعیت ماهر رسید. آنها در سال 1846 توسط سلطانابدئلیكید به دارلفنون تبدیل شدند. آثار darülfünun انجام شده توسط گراند وسیر سیت پاشوهو سعی كرد با سرعت انقلاب صنعتی پایدار نگه دارد. این مبتنی بر دلیل منطقی و علم است، شخصیت حقوقی Darülfünun را تصدیق کرده و استقلال علمی آندومین این موسسه را در 7 اکتبر 1925 پذیرفت. پس از Thisdate، سیستم آموزش عالی سعی کرد تا نیازهای سیستم جدید دانشگاهیان و مطالب را برآورده کند. زیرساخت های یک دانشگاه مدرن با حمایت دانشمندان خارجی که به این کشور دعوت شده بودند، پیش رفت. با اصلاحات در سال 1933، که تحت رهبری آتاتورک انجام شد، استانبولدارولفنون به دانشگاه استانبول تبدیل شد. دانشگاه استانبول برای پذیرش دانشجویان در 18 نوامبر 1933، به عنوان "اول و تنها" دانشگاه جمهوری ترکیه، راه اندازی کرد. و غرب، گذشته و آینده. · چشم انداز ما از دانشگاه استانبول این است که با سطح تحصیلات خود در سطح تحصیلات و تحقیقات خود به یک دانشگاه پیشرو تبدیل شود. با اخلاق و ارزشهای جهانی، شفافیت و پاسخگویی، حساسیت اجتماعی و دانش آموزان گرا

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه استانبول اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.