ITS Surabaya: Institut Teknologi Sepuluh Nopember

اندونزی

Institut Teknologi Sepuluh Nopember, ITS, Surabaya Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

موسسه فناوری سپولوه نوامبر

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری سپولوه نوامبر در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری سپولوه نوامبر را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری سپولوه نوامبر

تعداد دانشجویان موسسه فناوری سپولوه نوامبر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری سپولوه نوامبر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری سپولوه نوامبر

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری سپولوه نوامبر بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری سپولوه نوامبر: موسسه Teknologi Sepuluh Nopember (ITS) یک دانشگاه پیشرو در زمینه علوم و فناوری در اندونزی است. در سال 1960 در سورابایا، اندونزی تأسیس شد، هدف آن تبدیل شدن به یک دانشگاه در سطح جهانی است که به استقلال ملت کمک می کند و به یک مرجع در آموزش، تحقیق و خدمات جامعه و همچنین توسعه نوآوری، به ویژه مواردی که از صنعت پشتیبانی می کنند، تبدیل می شود. و بخش دریایی Surabaya آن در حال حاضر در هفت دانشکده، یعنی دانشکده علوم و تجزیه و تحلیل داده ها، دانشکده فناوری صنعتی و مهندسی سیستم ها، دانشکده های عمران، برنامه ریزی و مهندسی GEO، دانشکده فناوری دریایی، دانشکده فناوری هوشمند برق و انفورماتیک، دانشکده، دانشکده از دانشکده سازماندهی شده است. طراحی خلاق و تجارت دیجیتال و دانشکده حرفه ای. این هفت دانشکده 33 برنامه کارشناسی، شش برنامه مطالعه حرفه ای، 20 برنامه کارشناسی ارشد، 15 برنامه دکترا و 20 برنامه کارشناسی بین المللی (IUP) را پوشش می دهد. این برنامه دارای هفت برنامه مطالعه با اعتباربخشی بین المللی (IABEE و ABET) و 16 برنامه مطالعه با گواهینامه بین المللی AUN-QA است. این شرکت شرکای بین المللی دارد که بیش از 360 موسسه شریک در 52 کشور جهان را درگیر می کند. این خانه بیش از 1000 عضو هیئت علمی و بیش از 14000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد است. زمینه های تحقیق فعلی آن شامل تولید، حمل و نقل و تدارکات، انرژی پایدار، هوش مصنوعی و فناوری زیست پزشکی، مواد پیشرفته و فناوری نانو، اینترنت اشیاء و فناوری دفاعی، کشاورزی و بیوتکنولوژی، تغییر آب و هوا و فاجعه، علوم و فناوری دریایی، فناوری، علوم اساسی و زیرساخت ها و محیط پایدار. این پارک دارای یک پارک تکنیکی علمی با مراکز خودرو، فناوری دریایی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و روباتیک و طراحی خلاق است. آن دارای سه دانشگاه در سورابایا است. پردیس اصلی در سوکولیلو با منطقه 189 هکتار واقع شده است. این دانشگاه به طور مداوم در حال توسعه پایدار در محیط دانشگاه از طریق ابتکارات هوشمند و محیط زیست است. این کشور همچنین با دولت شهر سورابایا و دولت استان جاوا شرقی برای توسعه و پیاده سازی فناوری شهر هوشمند برای سورابایا و چندین شهر دیگر همکاری می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری سپولوه نوامبر اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.