Ivane Javakhishvili Tbilisi State University

گرجستان

Georgia, Tbilisi Georgia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه دولتی تفلیس

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دولتی تفلیس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دولتی تفلیس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دولتی تفلیس

تعداد دانشجویان دانشگاه دولتی تفلیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دولتی تفلیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دولتی تفلیس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دولتی تفلیس بیشتر بدانیم:

دانشگاه دولتی تفلیس: دانشگاه ایالتی Ivane Javakhishvili Tbilisi (TSU) اولین دانشگاه ملی در قفقاز است. این شامل 7 دانشکده، 16 مؤسسه مستقل علمی-تحقیق، واحدهای آموزشی و علمی کمکی است. امروز دانشگاه ایالتی Ivane Javakhishvili Tbilisi یکی از اولین موسسات علمی-تحقیق در جورجیا است. این سالانه حدود 200 برنامه کمک هزینه علمی محلی و بین المللی را پیاده سازی می کند. دانشگاه ایالتی تفلیس عضو فعال شبکه های پیشرو در آموزش و پرورش است و به فارغ التحصیلان خود افتخار می کند - اساتید، دانشمندان و فارغ التحصیلان برجسته، که با موفقیت در جامعه اروپا ادغام شده و به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان. TSU طیف گسترده ای از برنامه های مدرک را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و دوره های کوتاه ارائه شده به زبان انگلیسی ارائه می دهد که دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. درونی سازی TSU به سرعت انجام می شود و هدف آن ایجاد محیط چند فرهنگی است که باعث تقویت فرصت های تدریس و تحقیقات می شود. TSU برابری را برای دسترسی به آموزش و پرورش ترویج می کند و معتقد است که درگیر و ارزش گذاری همه دانشجویان و کارکنان است. دانشگاه ایالتی تفلیس یکی از بزرگترین موسسات آموزشی عالی است که از طریق مقیاس های خود است. امروز حدود 22 هزار دانشجو در هفت دانشکده TSU در حال تحصیل هستند. دانشجویان TSU توسط بیش از 2000 کارمند اداری و پشتیبانی و همچنین معلمان مرکز زبان و معلمان آزمایشگاهی خدمت می کنند. زبان تدریس گرجی است، اگرچه TSU برنامه های انگلیسی و دو زبانه را به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و روسی به دانشجویان گرجستان و خارجی ارائه می دهد. TSU با همکاری دانشگاه های پیشرو در اروپا و ایالات متحده، مدارک تحصیلی دوگانه لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا را دریافت می کند. فعالیت تحقیقاتی آموزشی و علمی در 26 ساختمان واقع در تفلیس و کوتاسی انجام می شود. TSU دارای آزمایشگاه های مبتنی بر استاندارد و یک خوابگاه دانشجویی است. صندوق کتاب دانشگاه از 5 میلیون واحد فراتر رفته است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دولتی تفلیس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.