Jadavpur University

هند

Kolkata (Calcutta) Campus, Kolkata India

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه جادوپور در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه جادوپور را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه جادوپور

1,825 روپیه
شهریه دانشجویان خارجی
950 روپیه
شهریه دانشجویان بومی
950 روپیه
شهریه خارج از استان

دانشگاه جادوپور

تعداد دانشجویان دانشگاه جادوپور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه جادوپور

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه جادوپور

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه جادوپور بیشتر بدانیم:

دانشگاه جادوپور: دانشگاه Jadavpur یکی از دانشگاه برتر هند است که در کلکته واقع شده است. این دانشگاه دارای چهار دانشکده، یعنی دانشکده هنر، دانشکده مهندسی و فناوری، دانشکده علوم و دانشکده مدارس بین رشته ای، حقوق و مدیریت است. آخرین مورد در سال 2013 پس از عملکرد موفقیت آمیز تعداد زیادی از مدارس بین رشته ای در دانشگاه، چه در زمینه های تحقیق و تدریس آغاز شد. در رده بندی اخیر NIRF، دانشگاه Jadavpur رتبه پنجم را در لیست دانشگاه، رتبه نهم در مهندسی و رتبه دوازدهم در لیست کلی کسب کرد. این بالاترین در بین دانشگاه های دولتی کشور است. رتبه تحصیلات عالی 2017 بار در دانشگاه Jadavpur مقام اول را در بین تمام دانشگاه های کشور به دست آورد. این دانشگاه در آخرین ارزیابی NAAC، که در سال 2014 برگزار شد، با اعتبار CGPA 3.68 از 4.00 در رتبه بندی قرار گرفته است. این جایزه ها بازتاب بالاترین کیفیت فعالیتهای دانشگاهی است که در دانشگاه انجام می شود. دانشگاه Jadavpur همچنین برنامه های مختلف دانشگاهی و تحقیقاتی معتبر را اجرا می کند، که این بازتاب شایستگی برتر اعضای هیئت علمی، محققان تحقیقاتی و دانشجویان مرتبط با دانشگاه است. این دانشگاه یکی از اولین دانشگاه های کشور است که تحت برنامه کمیسیون کمک های دانشگاهی دانشگاه ها با پتانسیل عالی (UPE) قرار گرفته است. UGC همچنین ده بخش از دانشگاه را با وضعیت مرکز مطالعات پیشرفته (CAS)، دو بخش وضعیت وزارت کمک های ویژه (DSA) و پنج بخش موقعیت پشتیبانی وزارت تحقیقات (DRS) را به صورت ویژه اعطا کرده است. برنامه کمک (SAP). این دانشگاه یک شریک پیشرو در پروژه E-Qual اتحادیه اروپا (EU) است که به منظور ارتقاء کیفیت، دسترسی و مدیریت آموزش کارشناسی در هند طراحی شده است. این دانشگاه ساخت مجتمع فرهنگی تاگور را با کمک هزینه کل 15 کروس از دولت های مرکزی و ایالتی آغاز کرده است، شاهکاری که تنها یکی از نوع خود در سیستم دانشگاهی کشور است. این دانشگاه با موفقیت برنامه حمایت مالی بانک جهانی TEQIP-II را شامل می شود که شامل تحقیقات در زمینه های حاشیه ای از علوم فناوری است. یک مرکز ویژه تعالی (COE) تحت همین برنامه برای انجام تحقیقات در مورد "تحول فاز و خصوصیات محصول" آغاز شده است. دانشگاه Jadavpur یک دانشگاه دولتی دولتی است که در کلکته، بنگال غربی واقع شده است. این دانشگاه دارای دو پردیس است: پردیس اصلی در Jadavpur و پردیس جدید در سالت لیک، تقریباً 12.6 کیلومتر (7.8 مایل) و 8.8 کیلومتر (5.5 مایل) از مرکز شهر. پردیس سوم قرار است در محل اولین سازهای ملی (CSIR هند)، روبروی پردیس اصلی در امتداد جاده Raja S.C. Mullick، ​​افتتاح شود.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه جادوپور اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.