Jawaharlal Nehru University

هند

New Mehrauli Road, New Delhi, IN, New Delhi India

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه جواهر لعل نهرو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه جواهر لعل نهرو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه جواهر لعل نهرو

تعداد دانشجویان دانشگاه جواهر لعل نهرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه جواهر لعل نهرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه جواهر لعل نهرو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه جواهر لعل نهرو بیشتر بدانیم:

دانشگاه جواهر لعل نهرو: جوان در سی سال، همانطور که دانشگاه ها می روند، آنچه قدرت و انرژی را به دانشگاه جاوهارل نهرو قرض داده است، این دیدگاه است که ایده ها زمینه ای برای ماجراجویی، آزمایش و تلاش بی وقفه و تنوع عقاید هستند. در اوایل دهه 1970، هنگامی که JNU درهای خود را به معلمان و دانشجویان باز کرد، رشته های مرزی و دیدگاه های جدید در رشته های قدیمی به سیستم دانشگاه هند آورده شد. نسبت عالی معلم و دانش آموز در 1:10، شیوه ای از آموزش که دانش آموزان را ترغیب می کند به جای بازتولید دانش دریافت شده، خلاقیت خود را کشف کنند و یک ارزیابی منحصر به فرد داخلی یک آزمایش جدید در چشم انداز دانشگاهی هند بود. اینها آزمون زمان ایستاده اند. اهداف بسیار نهرویایی تعبیه شده در تأسیس دانشگاه، ادغام ملی، عدالت اجتماعی، سکولاریسم، شیوه زندگی دموکراتیک، درک بین المللی و رویکرد علمی به مشکلات جامعه در تلاش مداوم و پرانرژی برای تجدید دانش از طریق خود بود سؤال. زمین های ناهموار از محدوده تپه Aravlli، جایی که پردیس 1000 هکتار در آن قرار دارد، اکنون سرسبز سبز است. بخش هایی از آن میزبان جنگل های متراکم، حفظ بهشت ​​یک پرنده پرنده و برخی از اشکال زندگی وحشی است. پردیس JNU میکروسکوپ ملت هند است و دانشجویان را از هر گوشه و گوشه ای از کشور و از هر گروه و قشر جامعه جلب می کند. برای اطمینان از این که چنین است، تست های پذیرش سالانه به طور همزمان در 37 مرکز در طول و وسعت کشور پخش می شوند و مراقبت ویژه ای انجام می شود تا دانش آموزان را از گروه های محروم و گروه های اخلاق به خود جلب کند و 22.5 درصد کرسی ها را برای آنها حفظ کنید. آنها دانشجویان خارج از کشور حدود 10 درصد از خوابگاه های سالانه را تشکیل می دهند. خوابگاه ها و بلوک های اقامتگاه دانشکده با یکدیگر در هم می آمیزند و بر دید یک خانواده بزرگ هندی تأکید می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه جواهر لعل نهرو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.