Jeonbuk National University

کره جنوبی

664-14, 1GA, Jeonju, KR, Jeonju South Korea

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ملی جئون بوک

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی جئون بوک در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی جئون بوک را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی جئون بوک

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی جئون بوک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی جئون بوک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی جئون بوک

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی جئون بوک بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی جئون بوک: جئونجو، کره جنوبی، توسط CNN و مجله جهانی سفر "Lonely Planet" به عنوان یکی از سه جاذبه برتر گردشگری در آسیا شناخته شده است. دانشگاه ملی جئوبوک، که در سال 1947 تأسیس شد و با سابقه بیش از 70 سال، دانشگاه برتر جئونجو است. دانشگاه ملی با داشتن دانشگاه در مناطق اطراف Iksan، Gunsan-Semangeum، Gochang، Jeongeup و Wanju، Jeonbuk، 15 دانشکده از جمله دانشکده های مهندسی، علوم زندگی کشاورزی، پزشکی، هنرهای لیبرال و علوم طبیعی را اداره می کند. تحقیقات فعال در 12 مدرسه تحصیلات تکمیلی، از جمله 2 مدرسه تخصصی تحصیلات تکمیلی انجام می شود. این دانشگاه دارای 1،023 استاد تمام وقت، 900 کارمند و 22000 دانشجو در سال 2019 ثبت نام کردند. هدف دانشگاه ملی جئونبوک این است که "دانشگاه پاداش دهنده و همراه نزدیک" باشد. "دانشگاه پاداش دهنده" موضوعی است که با بهبود برنامه های خود، جذب دانشجویان برجسته و تقویت رقابت در آموزش و تحقیقات خود، محیط یادگیری با کیفیت بالا را فراهم می کند. منظور ما این است که دانشگاه و جامعه بر اساس اصول مانند عدم تمرکز، همدلی و همجوشی با هم همکاری می کنند، بنابراین پایه و اساس 100 سال آینده ما را با هم همکاری می کنند. همچنین، دانشگاه ملی جئونبوک، که موقعیت خود را به عنوان یک دانشگاه معتبر بین المللی از طریق تغییر و نوآوری مداوم تحکیم داده است، اکنون به نظر می رسد که با ایفای نقش اصلی در توسعه جئونجو و منطقه Jeollabukdo به "بهترین دانشگاه Glocal" تبدیل شود. دانشگاه ملی جئونبوک با دانشگاه های کره و سراسر جهان در حال رقابت است. در ارزیابی های دانشگاه جهانی که توسط آموزش عالی تایمز (The) انجام شده است، از سال 2015 این دانشگاه در بین 9 دانشگاه ملی کره خود را در مکان های اول یا 2 قرار داده است. طبق ارزیابی دانشگاه جهانی QS، ما برای هفتمین سال متوالی از سال 2013 تا 2019 مقام دوم را در بین دانشگاه های ملی حفظ کرده ایم. از بین مقیاس های کیفی اساتید و سایر دانشگاه های ملی، ما از سال 2016 نیز در بین دانشگاه های ملی به طور متوالی در کره جنوبی در رده اول قرار گرفته ایم. با این حال، ما فقط از این امر راضی نیستیم، بنابراین ما در حال توسعه منابع انسانی ترکیبی تحت مأموریت خود برای تبدیل شدن به بهترین دانشگاه Glocal هستیم که هم منطقه ما و هم جهان را رهبری می کند و دانشگاهی که با تقویت در منطقه ما و جهان نقش دارد پژوهش. در زمینه آموزش، دانشگاه ملی جئوبوک انجمن آموزش دانشگاه آسیا (AUEA) را تأسیس کرده است و یک سیستم مدرک مشترک به منظور ارائه آموزش متناسب با خصوصیات فردی و اجرای ظرفیت عملی و آموزش Glocal ایجاد شده است. در زمینه تحقیق، ما از تحقیقات چالش برانگیز پشتیبانی می کنیم و پشتیبانی فشرده ای برای توسعه فناوری جدید آینده و تحقیقات چند رشته ای ارائه می دهیم. از طریق همکاری های آموزش صنعت، ما به دنبال حل مشکلات در جوامع محلی، رهبری صنایع و فرهنگ های محلی و گسترش مشارکت های جهانی هستیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی جئون بوک اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.