Jinan University, China

چین

Main Campus, Guangzhou China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه جینان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه جینان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه جینان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه جینان

تعداد دانشجویان دانشگاه جینان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه جینان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه جینان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه جینان بیشتر بدانیم:

دانشگاه جینان: اگرچه از زمان تأسیس آن در سال 1906 با تاریخ و فراز و نشیب هایی با تاریخچه ملت روبرو شد، دانشگاه جینان هرگز در جستجوی حقیقت و دانش راه خود را از دست نداده است. تحت هدایت شعار مدرسه "وفاداری، اخلاص، صداقت و احترام"، مطابق با هدف "نوسازی، بین المللی سازی و جامع بودن"، دانشگاه جینان در سالهای اخیر به سرعت در حال توسعه است و بیش از 200،000 فارغ التحصیل شده است. دانشگاه دارای 25 دانشکده است که شامل 58 بخش است و 86 رشته اصلی کارشناسی را ارائه می دهد. ما 38 برنامه اعطای مدرک کارشناسی ارشد سطح I، 5 برنامه اعطای مدرک کارشناسی ارشد سطح II و 15 برنامه اعطای مدرک دکترا 15 سطح I و 4 برنامه اعطای مدرک دکترا را در سطح II ارائه می دهیم. 15 ایستگاه تحقیقاتی پس از دکتری، 177 موسسه تحقیقاتی و 84 آزمایشگاه در دانشگاه جینان وجود دارد. این دانشگاه دارای 4 رشته اصلی کلیدی، 8 رشته اصلی دفتر امور امور خارجه در خارج از کشور شورای دولتی، 20 رشته های کلیدی استان گوانگدونگ و 4 رشته های کلیدی استان گوانگدونگ است. این دانشگاه همچنین دارای یک پایگاه تحقیقاتی کلیدی از بشریت و علوم اجتماعی ملی، یک پایگاه آموزشی و تحقیقاتی برای زبان چینی و ادبیات وزارت آموزش و پرورش، پایه ای برای آموزش کیفیت فرهنگی دانشگاه ملی، پایه ای از پایگاه ملی برای آموزش چینی به عنوان یک خارجی است. زبان، یک پایگاه آموزشی برای آموزش چینی در خارج از کشور دفتر امور امور خارجه چین در شورای دولتی و یک پایگاه تحقیقاتی کلیدی بشریت و علوم اجتماعی استان گوانگدونگ. با این حال، این دانشگاه دارای 1 مرکز مهندسی ملی، 12 مرکز وزیر (مراکز مهندسی وزارت آموزش و پرورش) و مراکز استان و 13 آزمایشگاه کلیدی کلیدی و استانی است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه جینان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.