Johns Hopkins University

ایالات متحده

Homewood Campus, Baltimore United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه جانز هاپکینز در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه جانز هاپکینز را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه جانز هاپکینز:

معدل
14+
GMAT
650+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه جانز هاپکینز در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1520+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

دانشگاه جانز هاپکینز

به صفحه‌ای اختصاصی دربارهٔ دانشگاه جانز هاپکینز خوش آمدید. اگر به دنبال یک مرجع تحصیلی با تاریخچهٔ غنی، فارغ‌التحصیلان معروف و فرصت‌های تحصیلی برتر هستید، دانشگاه جانز هاپکینز ممکن است به عنوان انتخابی مناسب برای شما مطرح شود. در این مقاله، با معرفی تاریخچهٔ این دانشگاه از سال ۱۸۷۶ تا به امروز، شناسایی فارغ‌التحصیلان برجسته، و برجستگی‌ها و نقاط قوت این دانشگاه، تلاش می‌کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه جانز هاپکینز کمک کنیم. **تاریخچهٔ چشم‌گیر:** دانشگاه جانز هاپکینز با تاریخچهٔ پرافتخاری که به قرن نوزدهم بازمی‌گردد، از جمله دانشگاه‌های ممتاز جهان در زمینهٔ تحصیلات علمی و تحقیقات می‌باشد. تأسیس این دانشگاه در سال ۱۸۷۶، نشان‌دهندهٔ تعهد به کیفیت تحصیلاتی و نوآوری است. **فارغ‌التحصیلان معروف:** دانشگاه جانز هاپکینز با تربیت فارغ‌التحصیلانی که در حوزه‌های مختلف از پزشکی تا مهندسی و فناوری نقش‌آفرینی می‌کنند، به عنوان یک پرورش‌دهندهٔ نخبگان شناخته می‌شود. نام‌آورانی چون “فردریک اسپانگلر”، موسس بنیاد اسپانگلر، و “بنجامین کارسن”، پدیدآورندهٔ تئوری تحول انسانی، از فارغ‌التحصیلان برجسته این دانشگاه به‌شمار می‌آیند. **نقاط قوت و فرصت‌ها:** ۱. **برجستگی در تحقیقات:** دانشگاه جانز هاپکینز با تمرکز بر تحقیقات و نوآوری، امکانات پژوهشی فراوانی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. ۲. **محیط تحصیلی تنوع‌پذیر:** متخصص در طیف گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلی، این دانشگاه فرصت‌های تحصیلی و مطالعاتی متنوعی را فراهم می‌کند. ۳. **موقعیت جغرافیایی مطلوب:** واقع در شهر بالتیمور، این دانشگاه ارتباط نزدیک با صنعت و شرکت‌های بزرگ را فراهم می‌کند. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** در انتخاب دانشگاه برای تحصیل، به مزایا و معایب مختلف توجه کنید. شهرت بین‌المللی، هزینه تحصیل، و تطبیق با محیط زندگی ممکن است در تصمیم‌گیری تأثیرگذار باشند. با توجه به اهداف شخصی، علاقه به رشته تحصیلی، و نیازهای زندگی، تصمیمی هوشمندانه را در مورد انتخاب دانشگاه جانز هاپکینز بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه جانز هاپکینز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه جانز هاپکینز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه جانز هاپکینز

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه جانز هاپکینز بیشتر بدانیم:

دانشگاه جانز هاپکینز: دانشگاه جان هاپکینز یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی آمریکایی در بالتیمور، مریلند است. این بنا در سال 1876 تأسیس شد و به نام اولین نیکوکار آن، کارآفرین آمریکایی، لغوگر و نیکوکار جانس هاپکینز نامگذاری شد. این کشور با اولین دانشگاه تحقیقاتی ایالات متحده در بین موسسات آموزش عالی دنباله دار شد و امروز پول بیشتری را برای تحقیق نسبت به سایر مؤسسات دانشگاهی ایالات متحده قرار می دهد. همچنین با انقلابی در آموزش عالی با اولین مؤسسه ایالات متحده که ادغام تدریس و تحقیق را به خود اختصاص داده است، به طور گسترده ای اعتبار دارد. تا به امروز، جانس هاپکینز 27 برنده جایزه نوبل، از جمله رئیس جمهور پیشین ایالات متحده وودرو ویلسون را ایجاد کرده است. جانس هاپکینز در 10 بخش در پردیس های مریلند و واشنگتن دی سی با مراکز بین المللی در ایتالیا، چین و سنگاپور برگزار می شود. جانس هاپکینز به طور مرتب در 10 دانشگاه برتر ایالات متحده قرار می گیرد و همچنین به ویژه برای برنامه های کارشناسی خود، در سطح جهانی رقابتی است. جانس هاپکینز بیش از 24000 دانشجو تمام وقت و پاره وقت را در نه بخش دانشگاهی خود با اعضای هیئت علمی و دانشجویان در حال تحصیل، تدریس و یادگیری در بیش از 260 برنامه در هنر و موسیقی، علوم انسانی، علوم اجتماعی و طبیعی، مهندسی ثبت می کند.، مطالعات بین المللی، آموزش، تجارت و حرفه های بهداشتی. متقاضیان در سطح کارشناسی به طور کلی در 10 درصد برتر کلاس دبیرستان خود قرار می گیرند و با استفاده از زمان برنامه ها و انتخابی افزایش یافته است. برای فارغ التحصیلی کلاس در سال 2020، نرخ پذیرش 11.4 درصد بود. بیشتر تحصیلات تکمیلی جانس هاپکینز در Homewood، یک پردیس 140 هکتاری در شمال بالتیمور که محل سکونت دانشکده های مهندسی و هنر و علوم است. این یک کالج سنتی در قلب یک شهر بزرگ و شکوفا است، با ساختمانهای آجری قرمز، مسیرهای با روکش درخت، یک برج ساعت نمادین و چهار گوش سبز گسترده. تقریباً همه دانشجویان مستقر در پردیس اصلی در دو سال اول خود در سالن های اقامت زندگی می کنند، جایی که آنها دوست می شوند و از آنچه که رسماً به عنوان یکی از بهترین برنامه های ناهار خوری دانشگاه در ایالات متحده معرفی شده است استفاده می کنند. همچنین دسترسی آسان به هنرها و فرهنگ های کلاس برتر وجود دارد: هنرستان مدرسه، موسسه Peabody، به طور مرتب میزبان موسیقی های عجیب و غریب موسیقی، کنسرت ها و اجراها است، در حالی که مرکز هنرهای تجسمی، واقع در کنار موزه هنر بالتیمور، منابع زیادی را برای هنری فراهم می کند الهام بخش.Off-Mampus، دانش آموزان می توانند به خود بالتیمور وارد شوند، شهری با سابقه غنی به عنوان یک بندر طبقه کارگر که در قطب فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شکوفا شده است-اما هنوز یک احساس شهر کوچک را حفظ می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه جانز هاپکینز اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.