Justus-Liebig-University Giessen

آلمان

Ludwigstraße 23, Gießen, DE, Giessen Germany

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه گیسن

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه گیسن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه گیسن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه گیسن

**به دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن خوش آمدید: پیشروی در تحصیل و پژوهش** با افتخار، به شما دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن را به عنوان مقصد برجسته برای تحصیل و ترویج علم و پژوهش در آلمان معرفی می‌کنیم. در این مقاله، هدف ما ارائه اطلاعات جامع از تاریخچه دانشگاه، فارغ‌التحصیلان برجسته و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که این دانشگاه را به یک انتخاب برتر برای داوطلبان تحصیلی تبدیل کرده، است. **تاریخچه‌ای پرمعنا و پویا:** دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن با تاریخچه‌ای بیش از ۴۰۰ ساله، به عنوان یکی از مؤسسات بزرگ و معتبر آلمان در حوزه آموزش و تحقیقات شناخته می‌شود. از آغاز تأسیس تا امروز، این دانشگاه با تعهد به ارتقاء دانش و ترویج پژوهش، در جهت توسعه علم و فناوری قدم برداشته است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن با افتخار به عنوان مکانی برای تربیت نخبگانی شناخته می‌شود که در حوزه‌های مختلفی از جمله علوم، پزشکی، ادبیات و علوم انسانی موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده‌اند. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به عنوان محققان، پزشکان، نویسندگان و فعالان اجتماعی تأثیرگذار در جامعه شناخته می‌شوند. **نقاط برجسته به عنوان مقصد تحصیلی:** ۱. **برنامه‌های تخصصی و کیفیت آموزش:** دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن با ارائه برنامه‌های تحصیلی تخصصی و با کیفیت، دانشجویان را به تجربه تحصیلی عالی تشویق می‌کند. ۲. **محیط پژوهشی فعال:** این دانشگاه با فراهم آوردن زیرساخت‌های پژوهشی پیشرفته، دانشجویان را به مشارکت در پروژه‌های پژوهشی برجسته دعوت می‌کند. ۳. **موقعیت جغرافیایی موسوم به “دره علم” در آلمان:** واقع در شهر گیسن، دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن به عنوان مرکزی از جهات مختلف در تحصیل و زندگی دانشجویی ارزشمندی ارائه می‌دهد. به طور خلاصه، دانشگاه یوستوس لیبیگ گیسن با تاریخچه چشمگیر، فارغ‌التحصیلان برجسته و نقاط برجسته، به عنوان یک مقصد عالی برای تحصیل در آلمان به شما توصیه می‌شود. **برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد درخواست‌های تحصیلی، با ما تماس بگیرید.**

تعداد دانشجویان دانشگاه گیسن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه گیسن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه گیسن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه گیسن بیشتر بدانیم:

دانشگاه گیسن: بر خلاف بسیاری از سیستم های آموزشی دیگر در سطح سوم، مطالعه در دانشگاه های آلمان مبتنی بر یک ساختار سه جانبه نیست (به عنوان مثال، B.A. یا B.Sc. ؛ سپس M.A. یا M.Sc ؛ سپس دکتری.). یا مطالعات خردسال (حداقل 4 ترم) به طور معمول با یک آزمون به اصطلاح میانی (امتحان غیر درجه) انجام می شود و پس از آن مرحله ای از مطالعات پیشرفته یا ارشد (حداقل 6-8 ترم) دنبال می شود. پس از این مطالعات پیشرفته، دانشجویان سپس آزمون درجه یک خود را در قالب اولین امتحانات ایالتی یا دانشگاه خود می گذرانند. سطح بعدی مطالعات مستقیماً به حرکات 揚 (دکترا) منتهی می شود. پس از درجه اول، فقط تعداد کمی از امکانات برای مطالعات غیر دکترا وجود دارد، مانند آلمانی به عنوان یک زبان خارجی به عنوان گسترش درجه یک در زبان و ادبیات آلمانی. انفورماتیک به عنوان پسوند درجه یک، جادوگر. IURIS به عنوان گسترش مطالعات حقوقی که در خارج از آلمان تکمیل شده است) متقاضیان خارجی می توانند به عنوان نامزدهای دکترا پذیرفته شوند فقط در صورتی که مدرک دانشگاهی (های) دانشگاهی که در خارج از آلمان به دست آورده اند می توانند به عنوان معادل صلاحیت دانشگاهی آلمان قضاوت شوند. این هم ارزی توسط "تبلیغاتوسشوس" (کمیته دکترا یک دانشکده) پس از درخواست پذیرش تعیین می شود. به منظور شروع تحصیلات دکترا، باید یک استاد را در دانشگاه جاستوس لیبیگ پیدا کنید که نماینده حوزه شما باشد و چه کسی مایل به شما است سرپرست رسمی (شما باید پس از ثبت نام، اثبات این امر را ارائه دهید). تهیه دکترا در آلمان به طور معمول مستلزم تهیه مستقل از یک قطعه قابل توجه از تحقیقات کتبی (پایان نامه ؛ زمان آماده سازی 2 تا 4 سال) و معاینه شفاهی متعاقب یا "دفاع" پایان نامه است. کار درسی و مشارکت در برنامه های تحصیلی رسمی با امتحانات کلاس به طور معمول لازم نیست، اما در صورت تمایل مجاز به شرکت در دوره ها هستید. اگر صلاحیت دانشگاه غیر آلمانی شما به عنوان درجه اول معادل پذیرفته نشود، پس تنها امکان برای شما باز است. برای ادامه دوره تحصیلی قبلی خود در سطح بالایی از برنامه مدرک غیر دکترا مناسب قبل از مراجعه به دکترا؟ در اینجا ممکن است مشکلات در صورت انتخاب شما در مورد تعداد دانش آموزان محدودیت داشته باشد. در دانشگاه جاستوس لیبیگ Giessen، از جمله حدود 1700 دانشجو بین المللی. 11 بخش حدود 150 دوره مختلف تحصیل را ارائه می دهند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه گیسن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.