Kagoshima University

ژاپن

Sakuragaoka, Kagoshima City Japan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کاگوشیما در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کاگوشیما را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کاگوشیما

تعداد دانشجویان دانشگاه کاگوشیما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کاگوشیما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کاگوشیما

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کاگوشیما بیشتر بدانیم:

دانشگاه کاگوشیما: دانشگاه Kagoshima (KU) دارای سابقه طولانی و سنت غنی در آموزش و پرورش است و منشأ دانشگاه را می توان به مدرسه Hangaku Zoshikan که در سال 1773 تأسیس شد، ردیابی کرد و توسط حوزه فئودالی اداره شد. پس از ادغام چندین موسسه آموزش عالی از جمله هفتمین دوره عالی که در دوره Meiji تأسیس شد، KU این سنت آموزشی را به ارث برد و در سال 1949 به عنوان یک دانشگاه ملی تأسیس شد. KU به یکی از دانشگاه های جامع پیشرو متشکل از 9 دانشکده و 9 مدرسه فارغ التحصیل با تقریبا 9،000 دانشجوی کارشناسی و 2000 دانشجوی فارغ التحصیل تبدیل شده است. KU با 154 موسسه در 34 کشور و منطقه همکاری دارد و تقریباً 300 دانشجو بین المللی دارد. KU قصد دارد با توجه به ویژگی های جغرافیایی کاگوشیما به عنوان بخشی از آسیا و اقیانوسیه و طبق اصول آزادی دانشگاهی و تنوع، در توسعه جامعه و جامعه با روحیه خودکفایی و بنگاه اقتصادی مشارکت کند. KU تلاش می کند فارغ التحصیلان دارای اصول اخلاقی بالا و ماهیت اجتماعی و افرادی که آرزو دارند بر چالش ها غلبه کنند و به طور فعال برای جامعه جهانی کار کنند. KU همچنین در تلاش است تا در زمینه های تحقیقاتی در زمینه کنترل عفونت، تنوع بیولوژیکی، مدل های آزمایشی حیوانات، کهکشان راه شیری و سرطان قابل تحمل به منظور ارتقاء اهداف ما برای نوآوری، مشغول فعالیت های تحقیقاتی برجسته باشد. علاوه بر این، KU ممکن است در مورد جزایر، محیط زیست، غذا و سلامتی، آب و انرژی راه حل هایی برای موضوعات محلی ارائه دهد. به عنوان "مرکز اطلاعات" در جامعه، KU همچنین باعث توسعه یادگیری با کیفیت مادام العمر، کشت منابع انسانی، پروژه های تحقیقاتی مشترک با جامعه محلی و همکاری صنعت و دانشگاه می شود. KU قصد دارد از طریق فعالیت های مختلف ما، حضور ما در سراسر جهان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و به جامعه محلی و بین المللی کمک کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کاگوشیما اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.