Kangwon National University

کره جنوبی

Chuncheon Campus, Chuncheon South Korea

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی کانگوون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی کانگوون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی کانگوون

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی کانگوون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی کانگوون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی کانگوون

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه ملی کانگوون

زندگی دانشجویی در دانشگاه ملی کانگوون: برنامه هایی برای سازگاری با کره • مطالعه کره ای: پشتیبانی از شهریه Topik و هزینه های کاربردی • سازگاری با زندگی مدرسه: نظارت، تدریس یک به یک، برنامه دوستان، حامیان (پشتیبانی از پذیرش و مشاوره ماندن) و مرکز مشاوره • مختلف رویدادهای فرهنگی: تور شهر Chuncheon، داوطلبانه بریکت ذغال سنگ، تجربه ورزش دریایی، تجربه سنتی هانبوک، جشنواره جهانی غذا، شب دانشجویان بین المللی امضای مدیریت توافق نامه های مبادله با دانشگاه های خواهر • میزبان KNU میزبان کنفرانس های تحقیقاتی و دانشگاهی با دانشجویان و اساتید از بیش از 315 دانشگاه از بیش از 59 کشور جهان • KNU به طور فعال تمدید توافق نامه مبادله را ترویج می کند و دانشگاه های جدید را برای مبادله از طریق برنامه تبادل بین المللی نظارت می کند • واجد شرایط بودن: مهارت در کره ای یا انگلیسی، حداقل 2 ترم را در دانشگاه شریک KNU به پایان رساند. GPA 2.7 از مقیاس 4.0 یا بالاتر (یا 3.0 از 4.5) • شهریه: معافیت برای دانشجویان مبادله • دوره ها: 50 ~ 60 دوره تدریس شده به زبان انگلیسی به شرط هر ترم، ثبت دوره دانشجویی حداقل 3 اعتبار ~ حداکثر 18 اعتبار (دانشجویان می توانند حداقل یک دوره / حداکثر 18 اعتبار در هر ترم را طی کنید) • برنامه های پشتیبانی دوستانه: انتخاب فرودگاه، برنامه دوستان، رویدادهای فرهنگ کره ای، مهمانی خوش آمدید و خداحافظی، تور شهر Chuncheon و غیره کمتر بخوانید

درباره دانشگاه ملی کانگوون بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی کانگوون: دانشگاه ملی کانگون (KNU) یکی از 10 دانشگاه اصلی ملی جمهوری کره است. با گذشت بیش از 76 سال، KNU به طور مداوم تلاش های صمیمانه ای برای سازگاری با دوران جهانی در حال تغییر انجام داده است. KNU به عنوان یک دانشگاه منطقه ای Stronghold در تلاش است تا ایده ها و منابع خلاقانه را به جوامع محلی و صنایع منطقه ای هدایت کند. ما در حالی که طیف گسترده ای از رشته های بزرگ را ارائه می دهیم، از کیفیت بالایی در آموزش و تحقیقات برخوردار می شویم. KNU متعهد به دانشگاه تعالی است. ظرفیت خوابگاه ما از بالاترین در کره است و KNU در شهر زیبای دریاچه چانچون واقع شده است که تنها 1 ساعت با سئول، پایتخت و مرکز سیاست، اقتصاد و فرهنگ در کره فاصله دارد. این نزدیکی به دانش آموزان اجازه می دهد تا از طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی لذت ببرند. دانشجویان آینده نگر دانشگاه ملی کانگوون، ما از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید و رویاهای خود را در KNU به واقعیت تبدیل کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی کانگوون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.