Karaganda State Technical University

قزاقستان

The fifth building, Karaganda Kazakhstan

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی دولتی قراغندی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی دولتی قراغندی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی دولتی قراغندی

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی دولتی قراغندی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی دولتی قراغندی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی دولتی قراغندی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی دولتی قراغندی بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی دولتی قراغندی: دانشگاه فنی کاراگاندا یکی از مدارس عالی فنی در قزاقستان است. KTU در سال 1953 تأسیس شد. امروزه این دانشگاه دارای 9 دانشکده دانشکده، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشکده جاده و حمل و نقل، دانشکده معماری و مهندسی عمران، دانشکده فناوری های رایانه و مهندسی سیستم، دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشکده مهندسی، دانشکده است. ارتباطات از راه دور، مهندسی برق و اتوماسیون، دانشکده نظامی و فنی، دانشکده مکاتبات و یادگیری از راه دور. 6 بخش های پشتیبانی-گروه دانشگاهی و روش شناسی، گروه علوم، بخش توسعه استراتژیک، بخش توسعه داخلی، گروه نوآوری و کارآفرینی، گروه سیاست جوانان ؛ 34 صندلی و سایر خدمات پشتیبانی و همراهی. متخصصان دانشگاه در بیش از 46 تخصص. KTU دوره های تحصیلات تکمیلی را در 29 تخصص، 8 تخصص دکتری دارد. بیش از 10،000 دانش آموز وجود دارند که حدود 700 معلم در بین آنها 90 پزشک علوم، اساتید، 36 دانشگاهی و عضو مربوطه وجود دارند. KTU در بسیاری از تخصص های فنی اعتبارنامه ملی و بین المللی را تصویب کرد. سالانه بیش از 2،000 دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در برنامه های تحرک دانشگاهی خارجی و داخلی شرکت می کنند. این دانشگاه در هفت ساختمان دانشگاهی واقع شده است که کل آن 72200 متر مربع است. این دانشگاه دارای 2 خوابگاه خوب و مجتمع ناهار خوری است. بزرگترین خوابگاه برای دانشجویان KSTU نیز با نام "Armandastar Ordasy" ساخته شده است. این دانشگاه یکی از بزرگترین کتابخانه ها در مرکز قزاقستان است که صندوق آن بیش از 1.6 میلیون نسخه دارد. KTU در 27 تخصص فنی از مدرک لیسانس، دادرس و دکترا، دانشگاه عالی در قزاقستان است. کار در زمینه همکاری های بین المللی در چارچوب بیش از 100 توافق نامه با سازمان ها و دانشگاه های بین المللی از آلمان، بریتانیا، سوئیس، ایرلند شمالی، مجارستان، بلغاری، جمهوری chexech، اسلواکی، لهستان، ایتالیا انجام می شود. از سال 2006، این دانشگاه به طور فعال در برنامه های اروپایی Tempus، Erasmus Mundus، Erasmus+ و Synergy Project بین المللی با همکاری آلمان و اتریش شرکت می کند، موسسه اصلی برنامه های محیط زیست و انرژی شرکت سازمان همکاری های دانشگاه شانگهای از سال 2003، از سال 2003، سیستم مدیریت دانشگاه به عنوان استاندارد بین المللی ISO 9001: 2000.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی دولتی قراغندی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.