Kaunas University of Technology

لیتوانی

K. Donelaicio str. 73, Kaunas, LT, Kaunas Lithuania

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی کاناس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی کاناس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی کاناس

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی کاناس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی کاناس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی کاناس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی کاناس بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی کاناس: KTU یک دانشگاه برجسته لیتوانی است که طیف گسترده ای از مطالعات را ارائه می دهد و از نزدیک با تجارت همکاری می کند. این دانشگاه مهندسی، فناوری، علوم فیزیکی و اجتماعی، علوم انسانی و مطالعات هنری را ارائه می دهد. گروه های تحقیقاتی که در KTU کار می کنند با انجام تحقیقات بین رشته ای در مورد مهمترین سؤالات زمان فعلی، به دانش علمی جهانی کمک می کنند. مأموریت دانشگاه ارائه مطالعات مبتنی بر تحقیق در سطح بین المللی است. توسعه و انتقال دانش و فن آوری های نوآورانه برای توسعه پایدار و توسعه نوآوری ها. برای ایجاد یک محیط خلاقانه باز که الهام بخش استعدادها و رهبران است. دانشگاه فناوری Kaunas در لیتوانی با چالش های جهانی سازی و در عین حال حفظ سنت ها و شیوه هایی که جامعه علمی دانشگاه را از سال 1922 تعریف می کند، برآورده می کند. KTU باعث افزایش دید بین المللی خود می شود و کیفیت بالایی از تحصیل را ارائه می دهد و کیفیت بالایی از مطالعه و مطالعه و مطالعه و کیفیت بالا تحقیقات توسط: شرکت در همکاری های تحقیقاتی بین المللی در بیش از 30 برنامه علوم بین المللی، ایجاد برنامه های مطالعات بین المللی (16 برنامه کارشناسی، 24 کارشناسی ارشد و 19 مطالعه دکترا به زبان انگلیسی تدریس می شود)، همکاری با شرکای بین المللی و ایجاد برنامه های مطالعه مشترک (مشارکت استراتژیک با استنفورد (ایالات متحده) و دانشگاه های AALTO (فنلاند) و در انجمن دانشگاه اروپا (EUA)، انجمن اروپایی آموزش مهندسی (SEFI)، کنفرانس مدارس اروپایی برای آموزش و تحقیقات پیشرفته مهندسی (CESAER) و دیگران)، تشویق مشارکت در مبادله بین المللی و تجربه در بین جوامع دانشجویی و دانشگاهی (بیش از 450 توافق همکاری با بیش از 200 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان ؛ 5 ٪ از دانشجویان بین المللی) و مربیگری گسترده در همه زمینه ها (13 انجمن دانشجویی، 20 باشگاه ورزشی، مرکز شغلی، فضای راه اندازی و سایر موارد). KTU از طریق هم افزایی تحقیقات برجسته، آموزش با کیفیت، مشارکت استراتژیک و تناقض با طیف گسترده ای از مشاغل و صنعت، دانش جمعی ایجاد می کند که فرصت های جدیدی را باز می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی کاناس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.