Keele University

انگلیس

Keele University Campus, Keele United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کیل انگلیس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کیل انگلیس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کیل انگلیس:

معدل
14+
GMAT
580+
EN
IELTS
6.5+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کیل انگلیس در مقطع کارشناسی:

SAT
1200+
EN
IELTS
6+

دانشگاه کیل انگلیس

تعداد دانشجویان دانشگاه کیل انگلیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کیل انگلیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کیل انگلیس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کیل انگلیس بیشتر بدانیم:

دانشگاه کیل انگلیس: درباره Keele که در سال 1949 برای تأمین نیازهای دنیای در حال تغییر تأسیس شد، Keele همیشه چشم انداز پیشگامانه ای برای داشتن نوع دیگری از دانشگاه داشته است. ما در هر دو تدریس و تحقیق، با برخی از دانش آموزان رضایت بخش در انگلستان، و تحقیقاتی که زندگی را در سطح بهتر در یک سطح منطقه ای، در سطح منطقه ای و جهانی تغییر می دهد، برتری داریم. پردیس زیبای 600 هکتاری ما یکی از بزرگترین در انگلیس است، اما شما مهمترین خدمات و امکانات مانند اسکان، آزمایشگاه های تدریس در سطح جهانی، مغازه ها و اتحادیه دانشجویان را پیدا خواهید کرد که در اطراف این مرکز جمع شده اند. کیل کجاست؟ Keele واقع در حومه Staffordshire، اما در دسترس آسان شهر شلوغ نیوکاسل-زیر لیم، و شهر پر جنب و جوش استوک-ترنت، Keele بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد: یک جامعه نزدیک دانشگاه و یک محلی جالب و محلی هیجان انگیز منطقه برای کاوش برای جزئیات بیشتر به https://www.keele.ac.uk/about/aboutthearea/ مراجعه کنید. انواع رستوران ها، کافه ها، کافه ها، مغازه ها و اماکن سرگرمی را در آستان خود کشف کنید. روی قطار پرش کنید و ما کمتر از یک ساعت از چراغ های روشن منچستر و بیرمنگام نیز فاصله داریم. با استقبال از دانشجویان بین المللی با بیش از 120 ملیت که با Keele تحصیل می کنند، دانشجویان بین المللی با حمایت اختصاصی، بورس های تحصیلی و دوره های مقدماتی برای حمایت از شما از طریق درخواست، ثبت نام و فراتر از آن، از جامعه جهانی ما استقبال می کنند. به صفحات اختصاصی ما برای دانشجویان بین المللی در https://www.keele.ac.uk/study/internationalstudents/ مراجعه کنید. امکانات ما از دانش آموزان برای گسترش دانش خود و توسعه مهارت های مورد نیاز در مشاغل خود پشتیبانی می کند. به همین دلیل ما به سرمایه گذاری خود ادامه می دهیم. فراهم کردن امکانات نوآورانه و امکانات در سطح جهانی برای دانش آموزان برای اینکه آنها بتوانند از رویاهای خود پیروی کنند و به اهداف خود برسند. اطلاعات بیشتر در مورد امکانات ما را می توان در بورس های تحصیلی و شهریه keele.ac.uk یافت، ما طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای حمایت از متقاضیان بین المللی ارائه می دهیم. شما می توانید جزئیات کامل به روز بورس های تحصیلی و شهریه ما را برای دانشجویان بین المللی در وب سایت دانشگاه Keele بیابید: https://www.keele.ac.uk/study/internationalstudents/tuitionfeesandscholarships/ محل اقامت ما بیش از 2،800 اتاق خواب داریم پردیس، همه در یک پیاده روی کوتاه از فضاهای آموزش مرکزی، مغازه ها و مکان های غذا و نوشیدنی. تیم زندگی اقامت ما از دانش آموزانی که در سالن های اقامتگاه در دانشگاه زندگی می کنند، پشتیبانی می کند و از جامعه ای اطمینان می دهد که دانش آموزان می توانند استراحت کنند، از آن لذت ببرند و احساس ارتباط، ایمن و ایمن کنند. ما برای ورود به متقاضیان کارشناسی ارشد که در ماه سپتامبر انتخاب شرکت خود را انتخاب می کنند، اقامتگاه تضمینی را در محوطه دانشگاه ارائه می دهیم و در تاریخ مهلت متقاضی اسکان می شوند (شرایط و ضوابط اعمال می شود). https://www.keele.ac.uk/accommodation/

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کیل انگلیس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.