Keio University

ژاپن

Mita Campus, Tokyo Japan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کیئو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کیئو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کیئو

به معرفی دانشگاه کئیو خوش آمدید. دانشگاه کئیو: ارتباطی با گذشته، تاثیری در آینده دانشگاه کئیو با بیش از ۱۲۰ سال سابقه در زمینه آموزش عالی و پژوهش، به عنوان یکی از مؤسسات برجسته در ژاپن و جهان به شناخته شده است. این دانشگاه با تاریخچه طولانی از نخبگانی، تخصص و تمرکز بر فناوری، به دانشجویان فرصتی را برای تجربه آموزشی در یک محیط پویا و متنوع ارائه می‌دهد. **تاریخچه‌ای ارزشمند:** دانشگاه کئیو در سال ۱۸۸۸ تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز، با تاریخچه‌ای پر از دستاوردهای بزرگ در زمینه‌های مختلف، به عنوان یک مرکز برجسته آموزشی و تحقیقاتی شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان موفق:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با تأثیرگذاری‌های خود در حوزه‌های مختلف از فناوری تا هنر، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و پیشرفت حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به ایساکو ویکی، مؤسس ویکی‌پدیا، اشاره کرد. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **تخصص و نخبگی:** دانشگاه کئیو با تمرکز بر تخصص و ارتباط نزدیک با صنعت، دانشجویان را به دنیایی از دانش و توانایی‌های عالی هدایت می‌کند. 2. **فرهنگ ژاپنی:** با موقعیت در شهر توکیو، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای غوطه‌ور شدن در فرهنگ و زندگی ژاپنی ارائه می‌دهد. 3. **پژوهش‌های پیشرفته:** با دستیابی به پژوهش‌های برجسته در زمینه‌های مختلف، دانشگاه کئیو به دانشجویان فرصتی را برای تجربه تخصصی و ایجاد نوآوری ارائه می‌دهد. با انتخاب دانشگاه کئیو به عنوان مقصد تحصیلی، به دنیایی از فرصت‌های آموزشی و تحقیقاتی در یکی از برترین مؤسسات آموزشی ژاپن و جهان خواهید پیوست. تاریخچه تدوین‌شده، فارغ‌التحصیلان موفق و برنامه‌های تحصیلی گسترده، تصمیم‌گیری را در راستای تحقق اهداف تحصیلی و حرفه‌ای همراهی خواهد کرد. دانشگاه کئیو، جایی نیست تا تنها دانشجویان را تربیت کند، بلکه به یک تجربه زندگی دانشجویی متنوع و پویا تبدیل می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه کیئو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کیئو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کیئو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کیئو بیشتر بدانیم:

دانشگاه کیئو: دانشگاه Keio دارای شش دانشگاه (https://www.keio.ac.jp/en/about/campus/) در سراسر منطقه بزرگ توکیو است. سه نفر از آنها-مییتا، شینانوماچی و شیبا-کوریتسو-در مرکز توکیو واقع شده اند، که به طور مداوم در صدر بهترین شهرهای دانشجویی QS قرار دارد (https://www.topuniversities.com/best-student-cities). میتا و شیبا-کوریتسو فقط با یک پیاده روی کوتاه از برج نمادین توکیو فاصله دارند. پردیس های Hiyoshi، Yagami و Shonan Fujisawa درست در خارج از توکیو در بخشدار Kanagawa واقع شده اند و یک سبک زندگی راحت و کیهانی را در یک محیط سرسبز و سبز ارائه می دهند. پردیس Shinanomachi محل سکونت دانشکده پزشکی و بیمارستان دانشگاه Keio، یکی از بیمارستان های پیشرو در دانشگاه ژاپن و ارائه دهنده مراقبت های پزشکی پیشرفته است. هر ساله، این دانشگاه جایزه معتبر علوم پزشکی Keio را دریافت می کند (https://www.ms-fund.keio.ac.jp/en/prize/)، که به عنوان پیشرو برای برنده شدن در یک جایزه نوبل شناخته شده است. دریافت کنندگان گذشته شامل برنده های نوبل مانند دکتر ژول A. هافمن (2012)، دکتر یوشینوری اوسومی (2015) و دکتر تاسوکو هونجو (2016) است. دانشگاه Keio قدیمی ترین دانشگاه خصوصی در ژاپن است که در سال 1858 توسط یوکیچی فوکوزاوا (1901-1835) تأسیس شد، نویسنده، نویسنده، معلم، مترجم، کارآفرین، روزنامه نگار و رهبر که به تبدیل ژاپن از یک ملت فئودالی کمک کرده اند به یک ملت مدرن تبدیل شوند -حالت. فوکوزاوا، که از یک خانواده سامورایی کم رتبه بود، Keio را برای کمک به مدرن سازی کشور و جلب توجه با غرب شروع کرد و فکر کرد که آموزش افراد با استعداد در بخش خصوصی علاوه بر خدمات عمومی ضروری است. با تشکر از تاریخ خود، دانشگاه Keio هنوز هم به دلیل قدرت در صنعت، با یک شبکه فارغ التحصیل چشمگیر که شامل بسیاری از مدیر عاملان در شرکت های ذکر شده در ژاپن است، شناخته شده است. اما فارغ التحصیلان Keio فراتر از بخش خصوصی است. علاوه بر آکادمی، Keio بیشتر از سهم عادلانه خود از چهره های پیشرو در سراسر هنر و فرهنگ و همچنین دولت و سیاست، از جمله سه نخست وزیر سابق، تولید کرده است. از سال 2020، Keio از بیش از 2،100 دانشجو بین المللی از بیش از 80 کشور جهان جامعه پر رونق داشت. این دانشگاه بیش از 115 برنامه درجه و 13،000 دوره را در دانشکده های کارشناسی و مدارس تحصیلات تکمیلی خود ارائه می دهد. از این دوره ها، بیش از 20 برنامه و 1000 دوره به زبان انگلیسی در دسترس است. برنامه ها و دوره های معمولی انگلیسی عبارتند از:: برنامه های کوتاه مدت (http://www.ic.keio.ac.jp/fa/study/short/) برنامه های درجه ارائه شده به زبان انگلیسی (https://www.keio.ac .jp/en/Academics/برنامه های مربوط به برنامه زبان ژاپنی (jlp) (http://www.cjs.keio.ac.jp/) JLP در بین زبان آموزان ژاپنی به عنوان یک برنامه دقیق مشهور است این امر بلندگوهای ژاپنی بسیار ماهر را از طریق روش مستقیم همهجانبه آموزش می دهد. رسانه های اجتماعی ● Keio Global (FB) (https://www.facebook.com/keioglobal/) University University instagram (https://www.instagram.com/keio_university/)

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کیئو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.