Kharkiv National University of Radio Electronics

اوکراین

UA, Kharkiv Ukraine

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف: خارکف نه تنها اولین پایتخت اوکراین بلکه سرمایه دانشجویی است. در میان بیش از 20 دانشگاه از دانشگاه دانشگاه ملی الکترونیک رادیو (NURE) یکی از دانشگاه های برتر فناوری در اوکراین است که در سال 1930 تأسیس شده است. Nure دارای توانایی های تحقیق و آموزش قوی در مهندسی برق، الکترونیک، ارتباطات از راه دور و فناوری رایانه است. Nure پیشگام توسعه آموزش از راه دور در اوکراین بود. این تخصص زیادی در معرفی فناوری های نوآورانه به آموزش و تجارت دارد. این دانشگاه با هدف ادغام در فضای بین المللی، به ویژه اروپایی، علمی و آموزشی است. این دانشگاه دارای 7 دانشکده، 33 بخش تمام وقت و مرکز دانشجویان خارجی، انستیتوی مطالعات پیشرفته و آکادمی فناوری اطلاعات NURE، آکادمی بین المللی رادیو کاربردی است الکترونیک این دانشگاه به طور فعال برنامه های تحرک دانشگاهی، کارآموزی در خارج از کشور را برای دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارمندان علمی و دانشکده اجرا می کند. در مورد 100 پزشک علوم، اساتید، 350 نامزد علوم، اساتید دانشیار در دانشگاه کار می کنند. مطالعات دکترا، تحصیلات تکمیلی در 17 تخصص، 8 شورای ویژه برای دفاع از پایان نامه ها وجود دارد. شش ژورنال علمی دوره ای در Nure منتشر می شود. سیستم کتابخانه و اطلاعات پیشرفته پیشرفته، حاوی بیش از 1.5 میلیون نسخه کاغذی، به معروف ترین پایگاه های اطلاعات الکترونیکی فضای اطلاعات جهانی دسترسی دارد. پردیس زیبا از 10 ساختمان آموزشی و 8 خوابگاه دانشجویی تشکیل شده است. طیف گسترده ای از برنامه ها در تخصص های فنی - از میکروالکترونیک و فناوری نانو گرفته تا هوش مصنوعی و رسانه ها، از رادیو و مهندسی زیست پزشکی گرفته تا علوم کامپیوتر. ما تعادل تحقیق و آموزش را حفظ می کنیم و تفکر آزاد را تشویق می کنیم، ما اصول تحمل و چندفرهنگی را می پذیریم. شعار ما - Audaciter Cogita، ایده های جنس!

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی رادیو الکترونیک خارکوف اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.