Khoja Akhmet Yassawi International Kazakh-Turkish University

قزاقستان

Campus 7, Turkestan Kazakhstan

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه احمد یسوی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه احمد یسوی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه احمد یسوی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه احمد یسوی

تعداد دانشجویان دانشگاه احمد یسوی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه احمد یسوی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه احمد یسوی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه احمد یسوی بیشتر بدانیم:

دانشگاه احمد یسوی: Khoja Akhmet Yassawi International Kazakh-Chanshish (از این پس دانشگاه Akhmet Yassawi) در سال 1991 به دلیل ابتکار شخصی رئیس دولت، N.A. Nazarbayev و بر اساس توافق بین دولتی بین قزاقستان و Turkey Tomesals از Terversities از Turkiciations از Turkics- تأسیس شد. کشورهای سخنرانی، در مرکز معنوی جهان ترک - شهر ترکستان، و این اولین دانشگاهی شد که وضعیت یک موسسه بین المللی آموزش عالی را دریافت کرد. دانشگاه آکام یاساوی یکی از دانشگاه های پیشرو در رشته های چند رشته ای در قزاقستان است. این دانشگاه سالانه به عنوان یک دانشگاه نوآورانه که سیاست های آموزشی و علمی مدرن را اجرا می کند، بر اساس تمایل به رشد مداوم حرفه ای و پیشرفت شخصی، در بین ده رتبه برتر دانشگاه ملی (مقام ششم در سال 2018) قرار می گیرد. این دانشگاه یکی از دانشگاه های بین المللی با عنوان است: "دانشگاه کامل"، از جمله دانشکده پزشکی و دندانپزشکی. سیستم آموزشی چند سطحی دانشگاه Akhmet Yassawi شامل موارد زیر است: تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد بالاتر (مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی، اقامت، کارآموزی و مطالعات دکترا). پذیرش در دانشگاه به صورت قراردادی و کمک های آموزشی ترکیه (سهمیه) در کمک های مالی دولتی دولتی قزاقستان انجام می شود. دانش آموزان در 155 رشته آموزش دیده می شوند. این دانشگاه دارای 10 دانشکده، از جمله دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت و اقتصاد، یک کالج حرفه ای، 6 موسسه تحقیقاتی و یک شورای تخصصی پایان نامه برای پایان نامه های دکترا، بیش از 10000 دانشجو، کارورزان، دانشجویان، ساکنان و دانشجویان دکترا در دانشگاه آموزش دیده اند بشر دانشگاه او برای سیستم مدیریت شرکت های قزاقستان منحصر به فرد است. مطابق منشور مصوب دولت های قزاقستان و ترکیه، هیئت مدیره عالی هیئت امنای بین دولتی (آنکارا) است که مدیریت عمومی دانشگاه را بر اساس برابری ارائه می دهد و از ده عضو تشکیل شده است. پنج عضو، از جمله رئیس جمهور/رئیس، توسط دولت جمهوری قزاقستان، پنج نفر دیگر توسط دولت ترکیه منصوب شده اند. بودجه از بودجه جمهوری قزاقستان و بودجه جمهوری ترکیه تأمین می شود. دانشگاه Akhmet Yassawi اولین دانشگاه در دنیای ترکی است که گفتگوی فرهنگ ها و آموزش تحمل بین قومی جوانان از بیش از 19 کشور جهان صورت می گیرد و در زمینه جهانی سازی مدرن از اهمیت ایدئولوژیک مهمی برخوردار است. مرکز آموزشی که از نظر معنوی در دنیای ترکی زبان متحد می شود. در ماه مه 2007، این دانشگاه تفاهم نامه ای از اعلامیه بولونیا را امضا کرد و در سپتامبر 2010 منشور بزرگ دانشگاه ها را امضا کرد که اساس اعلامیه بولونیا است. فعالیت های آموزشی در 76 مدرک لیسانس، 46 برنامه کارشناسی ارشد، 15 دکتری، 9 اقامتگاه و 6 کارآموزی در طبیعی، بشردوستانه، اقتصادی، حقوقی، اجتماعی، علوم فنی، آموزش، تجارت، خدمات و هنر انجام می شود. در سال تحصیلی 2018-2019، این دانشگاه دارای 74 پزشک، 292 نامزد علوم، 84 پزشک دکترا، 5 ٪ معلمان خارجی از ترکیه و سایر کشورها هستند. تدریس به زبانهای قزاق، ترک، روسی و انگلیسی ارائه می شود. پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی دانشگاه Akhmet Yassawi وجود دارد: وب سایت رسمی - www.ayu.edu.kz/en حساب فیس بوک - https://m.facebook.com/yasawimedia/ حساب اینستاگرام - https: //www.instagram .com/yasawi.university/youtube: https://m.youtube.com/channel/ucvqzgexisyck8uzys1xvj3a توییتر: https://twitter.com/yasawi_univ

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه احمد یسوی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.