Kumamoto University

ژاپن

Kurokami Campus, Kumamoto City Japan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کوماموتو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کوماموتو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کوماموتو

تعداد دانشجویان دانشگاه کوماموتو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کوماموتو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کوماموتو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کوماموتو بیشتر بدانیم:

دانشگاه کوماموتو: دانشگاه کوماموتو یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های ملی ژاپن است. دانشگاه کوماموتو به عنوان یک دانشگاه بین المللی با شهرت جهانی برای تعالی در تدریس و تحقیقات، مدارس متنوعی با تخصص های بی شماری و تعدادی از مؤسسات تحقیقاتی برجسته مانند مرکز تحقیقات بین المللی علوم پزشکی، سازمان تحقیقات بین المللی برای علوم و فناوری پیشرفته، انستیتوی علوم قدرت پالس، انستیتوی جنین شناسی مولکولی و ژنتیک، مرکز تحقیقات ایدز و مرکز تحقیقات منیزیم. فارغ التحصیلان قابل توجه شامل آیزاکو ساتو است که به عنوان نخست وزیر ژاپن خدمت کرده و جایزه صلح نوبل را دریافت کرده است، و همچنین Lafcadio Hearn و Soseki Natsume، که هر دو به عنوان نویسندگان برجسته شناخته می شوند. 1. دانشگاه Visionkumamoto قصد دارد با پرورش افراد هوشمند، اخلاقی و ماهر، به جامعه و جامعه جهانی کمک کند. در عین حال، دانشگاه به دنبال روحیه قانون اساسی آموزش و قانون آموزش مدرسه، برای آفرینش، وراثت و توسعه دانش کار می کند. 2. به منظور گلدان های داخلی برای پرورش افراد منحصر به فرد و خلاق، دانشگاه تحصیلات کاملی را بر اساس یک پیلوسوفی سازگار و به دنبال آن کلیه ادارات کارشناسی ارشد و دانشکده های تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. از طریق یک آموزش گسترده، بخش های کارشناسی ما در توانایی های دانشجویی مرتبط با ارتباطات بین المللی، سازگار با اطلاعات توسعه می یابد. سن، تفکر و بازیگری به طور مستقل. مدارس تحصیلات تکمیلی ما کارگران بسیار متخصص را با توانایی استدلال جامع، دانش فنی و مهارت های شناخته شده بین المللی، علاوه بر بینش عمیق در مورد طبیعت انسانی، بر اساس محیط کارشناسی خود، بر اساس آموزش کارشناسی خود پرورش می دهند. دانشگاه برای عموم آزاد است، دانشگاه مکانی را ارائه می دهد که افراد می توانند در یادگیری مادام العمر شرکت کنند. تحقیقات دانشگاه در تلاش است تا از میراث فرهنگی و Develophumankind محافظت کند، ضمن اینکه توانایی های خود را در زمینه عملکرد ASA از تحقیقات دانشگاهی پیشرفته و پیشرو در زمینه پیشرفت و پیشرفت و پیشرفت تحقیقات دانشگاهی تقویت می کند. .ac.jp/en/About/Vision/

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کوماموتو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.