Kwansei Gakuin University

ژاپن

Nishinomiya Uegahara Campus, Nishinomiya City Japan

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کوانسی گاکوین در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کوانسی گاکوین را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کوانسی گاکوین

تعداد دانشجویان دانشگاه کوانسی گاکوین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کوانسی گاکوین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کوانسی گاکوین

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کوانسی گاکوین بیشتر بدانیم:

دانشگاه کوانسی گاکوین: دانشگاه Kwansei Gakuin، که به طور محاوره ای با عنوان Kangaku شناخته می شود، یک دانشگاه خصوصی مسیحی در ژاپن است. در سال 1889، KGU، مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا را به 25،000 دانش آموز تقریباً در 40 رشته مختلف در طول 11 برنامه ریزی و 14 برنامه فارغ التحصیل ارائه می دهد، و دانشگاه در اطراف آن استقبال می کند. 800 دانش آموز بین المللی هر ساله. پردیس اصلی Nishinomiya KGU، واقع در قلب منطقه کانسای، در نزدیکی شهرهای کوبه، اوزاکا و کیوتو قرار دارد و معماری این دانشگاه با الهام از سبک اسپانیایی ها، در سال 2017 یک جایزه طراحی جامع از معماری ژاپن کسب کرد مأموریت مورد علاقه Kgu، "برای کمک به دانش آموزان به هدایای خدادادی خود برای خدمت به همسایگان، جامعه و جهان،" در شعار دانشگاه تسلط بر کار منعکس شده است. به عنوان بخشی از این تلاش، در سال 2010، KGU دانشکده مطالعات بین المللی را تأسیس کرد، که برنامه های مدرک کارشناسی را به طور مداوم به زبان انگلیسی ارائه می دهد تا دانش آموزان از سراسر جهان را به خود جلب کند. Kguhas همچنین گام های بزرگی را برای تبدیل شدن به یک نهاد جهانی تر از طریق ابتکارات مختلف، مانند سازمان ملل متحد و تحصیلات تکمیلی در امور خارجه، یک برنامه عملی در سال 2017 آغاز کرد که حرفه ای ها را برای اشتغال آینده در آژانس های سازمان ملل و سایر سازمان های خارجی آموزش می دهد. با تشکر از تلاش های Tothese، KGU برای گنجاندن در دانشگاه برتر دانشگاه جهانی، یک ابتکار دولتی که هدف آن بهبود رقابت بین المللی دانشگاه های ژاپن است، انتخاب شد. با پیشروی، دانشگاه Kwansei Gakuin تلاش خواهد کرد تا به عنوان یکی از مؤسسات آموزشی برجسته ژاپن، شهرت بیشتری را در سراسر جهان توسعه دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کوانسی گاکوین اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.