La Trobe University

استرالیا

Melbourne, Melbourne Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لا تروب در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لا تروب را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه لا تروب

31,400 دلار استرالیا
شهریه دانشجویان خارجی
12,080 دلار استرالیا
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لا تروب:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لا تروب در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
64+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لا تروب برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
SAT
1100+
GMAT
590+
EN
GRE
300+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
64+
EN
PTE
50+
C1
CAE
169+
AU
ATAR
60+
IB
International Baccalaureat
33+
EN
ACT
21+

دانشگاه لا تروب

به معرفی دانشگاه لا تروب خوش آمدید. دانشگاه لا تروب: پایگاه تحصیلی و تحقیقاتی با تاریخچه فراگیر دانشگاه لا تروب به عنوان یکی از مؤسسات پیشرو در حوزه آموزش و پژوهش در استرالیا و جهان مطرح می‌شود. تاریخچه طولانی این دانشگاه، بازویی از پیشرفت‌های علمی و تحصیلاتی در جامعه جهانی را نشان می‌دهد. **تاریخچه‌ای پرافتخار و متفاوت:** دانشگاه لا تروب با تأسیس در سال ۱۹۶۷، توانسته با طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تحصیلی و فرهنگ دانشی، جایگاه خود را در جامعه علمی و آموزشی استرالیا و جهانی به‌ویژه تثبیت کند. **فارغ‌التحصیلان موفق و تأثیرگذار:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه لا تروب با شناخته‌شدن به عنوان افرادی با توانمندی‌های برجسته در حوزه‌های مختلف از علوم تا هنر، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و موفقیت‌های حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. شخصیت‌های برجسته‌ای که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند، در جوامع مختلف به نقش‌های مهم پرداخته‌اند. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **تخصص در رشته‌های متنوع:** با ارائه برنامه‌های تحصیلی در رشته‌های متعدد، دانشگاه لا تروب به دانشجویان فرصتی را برای دستیابی به تخصص‌های مورد علاقه ارائه می‌دهد. 2. **محیط دانشجویی گرم و دوستانه:** با ایجاد فضای دانشجویی دوستانه و همکاری، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه یک زندگی دانشجویی فعال و پویا ارائه می‌دهد. 3. **ارتباط با صنعت و کارآمدی تحقیقات:** با ارتباط مستقیم با صنایع و تمرکز بر پژوهش‌های کاربردی، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای آشنایی با تجربیات عملی و پیوستن به بازار کار ارائه می‌دهد. در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه لا تروب به عنوان مقصد تحصیلی، نقاط قوت و مزایا را با نیازها و موارد خاص خودتان مقایسه کرده و تصمیمی اطمینان‌بخش برای آینده‌ی تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه لا تروب

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لا تروب

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لا تروب

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لا تروب بیشتر بدانیم:

دانشگاه لا تروب: بیش از 50 سال، دانشگاه لا تروبی مردم و جوامع را دگرگون می کند. در تلاش برای تعالی در هر کاری که انجام می دهیم، ما به یک درصد برتر از دانشگاه های سراسر جهان افزایش یافته ایم، زیرا ما به موضوعات اصلی زمان خود می پردازیم - با تمام زمینه های وسیعی از تحقیقات "در"، "فوق" یا "بسیار بالاتر" World Standard'.2 و در آخرین رده بندی های دانشگاه جهانی QS ما با 46 مکان حرکت کردیم - قوی ترین تحول در استرالیا .3 این که آیا این امر به حل مسائل مربوط به ناامنی غذایی جهانی، محافظت از تنوع زیستی جهان، درک و جلوگیری از بیماری کمک می کند، یا پیشرو در اجتماعی است. تغییر و عدالت، دانشگاه La Trobe در صدر تحقیقات تأثیرگذار، به ویژه در علم، بهداشت و فناوری قرار دارد. به همین دلیل است که ما برای تحقیقات خود در مورد بیماری ها و شرایط کلیدی، پشتیبانی از حرفه های مراقبت های بهداشتی و سلامت دانشجویان و کارکنان خود، در سطح بین المللی رتبه چهارم را کسب کرده ایم .4 در La Trobe، ما قدرت برابری، تنوع و فراگیر بودن را در آغوش می گیریم. ما برای کارهایی که می توانیم انجام دهیم و تأثیراتی که برای دانش آموزان و جوامع خود ایجاد می کنیم، چه از نظر محلی و چه در سراسر جهان وجود دارد. تجربه دانشجویی در مرکز هر کاری که انجام می دهیم قرار می گیرد. این بدان معناست که یک تجربه دانشگاهی پیشرو، اطمینان از امنیت و رفاه شما و اتصال شما به جوامع و صنایع آینده شما. تمرکز ما بر تأثیر اجتماعی و فراگیر بودن این است که چرا ما در 20 دانشگاه برتر در سطح جهان برای سهم کلی ما در پیشبرد اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد هستیم. 5 این شامل حضور در 10 دانشگاه برتر در سراسر جهان برای برابری جنسیتی است. حلال ها از نظر طبیعت و ذاتاً خوش بین - به طور مداوم شیوه کار و سازگاری سریع با اختلال را بهبود می بخشیم. به همین دلیل در La Trobe، ما به شما کمک می کنیم تا هر قسمت از مهارت های خود را توسعه دهید، از جمله مهارت های انسانی مورد نیاز در هر محل کار - مانند رهبری، همکاری، تفکر انتقادی، خلاقیت و سازگاری. ما متعهد هستیم که از دانش آموزان، محققان و شرکای خود در خط مقدم نوآوری و فناوری بمانیم. در سراسر پردیس های خود، ما همچنان به سرمایه گذاری در امکانات پیشرفته ادامه می دهیم. اخیراً به روزرسانی 50 میلیون دلاری AU ما از پردیس Bendigo به پایان رسید. در شمال ملبورن، ما در حال ایجاد 5 میلیارد دلار دانشگاه دانشگاه آینده هستیم. و ما همچنین 10.5 میلیون دلار AU برای توسعه مجدد پردیس Shepparton خود سرمایه گذاری می کنیم. در دانشگاه La Trobe شما توسط دانشگاهیان، محققان و متخصصان صنعت محاصره خواهید شد که هر روز تأثیر واقعی می گذارند، بنابراین می توانید. اطلاعات بیشتر. 1. تایمز آموزش عالی ()، 2021، رتبه بندی دانشگاه جهانی 2022 ؛ Consejo Superior de Investigaciones científicas (CSIC)، 2021، رتبه بندی وب دانشگاه ها. 2. شورای تحقیقات استرالیا، 2019، تعالی در تحقیقات برای استرالیا (ERA) نتایج 2018. 3. رده بندی دانشگاه جهانی QS، 2023 4. تایمز آموزش عالی (The)، 2022، رتبه بندی تأثیر 2022: سلامتی و رفاه خوب. 5 تایمز آموزش عالی ()، 2022، رتبه بندی تأثیر 2022. 6 تایمز آموزش عالی ()، 2022، رتبه بندی تأثیر 2022: برابری جنسیتی. 7 رتبه بندی ستاره های QS 2021.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لا تروب اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.