Lebanese American University

لبنان

Byblos Campus, Byblos Lebanon

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آمریکایی لبنانی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آمریکایی لبنانی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آمریکایی لبنانی

تعداد دانشجویان دانشگاه آمریکایی لبنانی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آمریکایی لبنانی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آمریکایی لبنانی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آمریکایی لبنانی بیشتر بدانیم:

دانشگاه آمریکایی لبنانی: دانشگاه آمریکایی لبنان، مستقر در بیروت و بیبلوس، پانزدهمین دانشگاه بهترین در منطقه عربی است و در بین 700 دانشگاه جهان در سال 2016 قرار گرفت. دانشگاه آمریکایی لبنان لیسانس، کارشناسی ارشد، MBA و MBA های اجرایی را ارائه می دهد که همه در آن تدریس می شوند انگلیسی، با پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در داخل: Artsarchitecture و designbusinesseneringmedicinursingpharmacyscyces علوم چه چیزی در واقع تحصیل در خارج از کشور در بیروت و بیبلوس چیست؟ دانشگاه آمریكای لبنان از بدن دانشجویی متنوع بهره می برد. با این وجود، برای کمک به شما در ارتباط با زندگی جدید خود در لبنان، با گروهی از "دوستان" محلی به عنوان بخشی از جهت گیری خود برای بازدید از محوطه دانشگاه، پیدا کردن بانک ها و مغازه های اطراف، مکان بسیار خوبی برای اقامت و گرفتن مطابقت پیدا می کنید. برای دانستن کشور جدید خود بیروت، محل زندگی یکی از دانشگاه های دانشگاه، در سال 2013 به عنوان شهر برتر مسافر Conde Nast در خاورمیانه نامگذاری شد. این یک پایتخت ساحلی خیره کننده است، در دوران باستان، بیش از 5000 سال قدمت دارد و به دلیل نکات برجسته فرهنگی و زندگی شبانه باورنکردنی شناخته شده است. این که آیا شما در سواحل شنی زیبا، رستوران های مرتفع و پرطرفدار و یا حمام های رومی باستانی قرار دارید، باید چیزی در بیروت وجود داشته باشد تا شما را مشغول کند. در جای دیگر، Byblos، جایی که دانشگاه آمریکایی لبنان دارای یک دانشگاه دوم است، میراث جهانی یونسکو است و تنها 40 کیلومتری پایتخت، در یک صخره ماسه سنگ زرق و برق دار در کنار دریا واقع شده است. بودجه شهریه بسته به دوره و تعداد اعتبار شما متفاوت است، اگرچه بورس های تحصیلی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، از جمله: بورس های تحصیلی دانشگاهی، که شامل 100 ٪ بورس های تحصیلی Coesathletic Scorshipscnrs است، علاوه بر بورس تحصیلی، شورای ملی تحقیقات علمی نیز با همکاری شورای ملی تحقیقات علمی دانشگاه آمریکایی لبنان همچنین کمک های تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان شایسته ارائه می دهد. این دانش آموزان کمک هزینه شهریه در ازای تعداد مشخصی از ساعت ها هر هفته که در تدریس و تحقیق می گذراند، از شهریه خودداری می کند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وقایع در دانشگاه، تحقیقات و زندگی دانشجویی دانشگاه، فقط دانشگاه آمریکایی لبنان را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آمریکایی لبنانی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.