Lehigh University

ایالات متحده

Asa Packer Campus, Bethlehem United States

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه لیهای

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لیهای در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لیهای را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه لیهای

61,180 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
61,180 دلار
شهریه دانشجویان بومی
61,180 دلار
شهریه خارج از استان

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لیهای در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
90+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لیهای برای تحصیلات تکمیلی:

EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
90+

دانشگاه لیهای

**دانشگاه لیهای: تاریخچه، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایا برای داوطلبان** به دانشگاه لیهای خوش آمدید، یک مؤسسهٔ آموزشی برجسته که با تاریخچه‌ی غنی، فارغ‌التحصیلان موفق و برنامه‌های منحصربه‌فرد، یک مقصد مطلوب برای تحصیل در ایالات متحده آمریکا به داوطلبان ارائه می‌دهد. **تاریخچهٔ غنی:** دانشگاه لیهای با تأسیس در سال ۱۸۶۵، به یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و تاریخی تبدیل شده است. این دانشگاه با تمرکز بر تحقیقات، آموزش عالی و ارتقاء فرهنگ دانشجویی، به یک مرکز آموزش و پژوهش برجسته تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان موفق:** دانشگاه لیهای با تأکید بر انعطاف‌پذیری، ارتقاء مهارت‌های تحقیقاتی و تسلط بر دانش تخصصی، به فارغ‌التحصیلانی در زمینه‌های مختلف از جمله مهندسی، علوم انسانی و کسب و کار دستاوردهای بزرگی داده است. **مزایا:** 1. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** دانشگاه با ارائه برنامه‌های تحصیلی متنوع در حوزه‌های مختلف، به داوطلبان فرصتی را برای انتخاب رشته متناسب با علاقه‌ها و اهداف فردی می‌دهد. 2. **ارتباط نزدیک با صنعت:** انجام پروژه‌های تحقیقاتی و کارآموزی‌های صنعتی، به دانشجویان فرصتی را برای اخذ تجربهٔ عملی و ایجاد ارتباط با بازار کار ارائه می‌دهد. 3. **محیط دانشگاهی فرهنگی:** دانشگاه با ایجاد محیط دوستانه و فرهنگی غنی، به دانشجویان فرصتی را برای تجربهٔ زندگی دانشجویی متنوع و مفرح می‌دهد. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه لیهای با تاریخچه‌ی غنی، فارغ‌التحصیلان موفق و برنامه‌های گوناگون، به داوطلبان فرصتی را برای تحصیل در یک محیط دانشگاهی متنوع و پویا ارائه می‌دهد. انتخاب دانشگاه لیهای می‌تواند مرحله‌ای مهم در تحصیلات و شغلی شما باشد، اما بهتر است تمام جوانب را با دقت بررسی کرده و تصمیمی آگاهانه بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه لیهای

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لیهای

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لیهای

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه لیهای

زندگی دانشجویی در دانشگاه لیهای: دانشگاه لیگی برنامه های آکادمیک دقیق را با زندگی پر جنب و جوش در داخل و خارج از کلاس می آمیزد و برنامه های متمایز را ارائه می دهد که از دانشجویان ما پشتیبانی، راهنمایی، چالش و الهام بخش می کند. از اولین قدم های خود در محوطه دانشگاه، تا زمانی که دیپلم خود را بدست آورید، لیگی به شما کمک می کند تا مسیر منحصر به فرد خود را برای موفقیت همه در محیطی که رشد و توسعه شخصی را تقویت می کند، ترسیم کنید. لیگی بیش از 200 باشگاه و سازمان دانشجویی ارائه می دهد که چیزی را برای همه فراهم می کند. اگر نتوانید تناسب کامل پیدا کنید، شروع به باشگاه خود نیز گزینه ای است. مسکن در لیگی همزمان با تحصیلات شما در خارج از کلاس است. سالن های اقامت نه تنها جایی نیستند که شما می خوابید، مطالعه می کنید و از آن آویزان می شوید، بلکه تقاطع آموزش، هویت و جامعه شماست. لیگی برنامه های منحصر به فرد و پشتیبانی معناداری را برای زندگی در محوطه دانشگاه تا حد امکان لذت بخش و با ارزش ارائه می دهد. به دانشجویان لیگی گزینه های زیادی برای ناهار خوری در دانشگاه از جمله موارد منو گیاهخواری، بین المللی، کوشر و گلوتن ارائه می شود. کارکنان ما بسیار مراقبت می کنند تا غذاهای تخصصی و خدمات عالی را به طور مداوم ارائه دهند و همیشه برای تأمین نیازها، سلیقه ها و ترجیحات دانش آموزان ما در حال تحول هستند. برای دانش آموزانی که می خواهند اشتیاق خود را به هنر کشف کنند، لیگی انواع گالری های هنری در دانشگاه را شامل می شود که شامل موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و رقص است. برای اکتشافات ورزشی، لیگی دارای بیش از 40 ورزش داخل کشور و باشگاه، کلاس های آمادگی جسمانی گروهی و موارد دیگر برای حفظ ذهن و بدن شما است. لیگی همچنین با 20 تیم ورزشی D-1 مرد و بانوان که در لیگ میهن پرست مقابل مدارس مانند باکنل، نیروی دریایی و لویولا در طول سال به رقابت می پردازند، ورزش می کند. سلامت، ایمنی و رفاه دانشجویان ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تأکید بر تمرکز روشن و بی بدیل دانشگاه بر دانشجویان ما است. ما متعهد هستیم با تمرکز بر پیشگیری و آموزش، هر دانش آموز به هر دانش آموز کمک کند تا به هر دانش آموز برسد. خدمات بهداشت و سلامتی پردیس شامل بخش ایمنی پردیس، اداره پلیس دانشگاه لیگی (LUPD)، مرکز بهداشت و سلامتی، مرکز تناسب اندام و خدمات مشاوره است. کمتر بخوان

درباره دانشگاه لیهای بیشتر بدانیم:

دانشگاه لیهای: لیگی یک دانشگاه برتر تحقیقاتی مسکونی خصوصی است. بیشتر دانشجویان ما - تحصیلات تکمیلی و فارغ التحصیل - در محوطه دانشگاه زندگی می کنند و امکان تحقیق و کشف تقریباً در هر کجا اتفاق می افتد. ما هر سال در رده های برتر دانشگاه های تحقیقاتی ملی قرار می گیریم و پنج دانشکده ما برای رویکرد کارآفرینی و بین رشته ای برای یادگیری شهرت کسب کرده اند. امروز، بیش از 75000 فارغ التحصیل از سراسر جهان مدرک دیپلم لیگی کسب کرده اند و تقریباً 96 ٪ از فارغ التحصیلان سال گذشته فقط شش ماه پس از ترک دانشگاه، فرصت های مربوط به شغلی را پیدا کرده اند. این پردیس واقع در دره دیدنی پنسیلوانیا، در نزدیکی شهر نیویورک و فیلادلفیا قرار دارد و درست در وسط راهرو میانه اقیانوس اطلس قرار دارد. منطقه دره لیگی در حدود 750،000 نفر قرار دارد و به دانشجویان ما و جامعه دانشگاه می دهد. پردیس ما در کوهستان جنوبی در بیت لحم است و در واقع از سه منطقه مبهم تشکیل شده است: پردیس ASA Packer (خانه بیشتر ساختمانهای دانشگاهی و مسکونی ما)، پردیس کوهستانی و پردیس موری H. گودمن (جایی که بسیاری از امکانات ورزشی ما هستند واقع شده).

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لیهای اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.