Lingnan University, Hong Kong

هنگ کنگ

Lingnan University, Hong Kong Hong Kong SAR

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه لینگنان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لینگنان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لینگنان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه لینگنان

17,845 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
5,365 دلار
شهریه دانشجویان بومی

دانشگاه لینگنان

تعداد دانشجویان دانشگاه لینگنان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لینگنان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لینگنان

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه لینگنان

زندگی دانشجویی در دانشگاه لینگنان: در لینگنان، یادگیری محدود به کلاس نیست. این مکانی است که دانش آموزان می توانند از طریق تجربیات چند وجهی، دانش و مهارت های زندگی را بدست آورند. بیایید و زندگی دانشگاه را در محیط پر جنب و جوش چند فرهنگی ما تجربه کنید. زندگی Hostel یک بخش اساسی از آموزش هنرهای لیبرال لینگنان است. در سال 2014. اکنون 10 بلوک خوابگاه با 2600 مکان خوابگاه داریم. فعالیت های خوابگاه متنوع و تعامل بی نظیر با دانشجویان رشته های مختلف و پیشینه فرهنگی، محیطی را ایجاد می کند که منجر به تبدیل دانش آموزان از نوجوانان محافظت شده به رهبران جوان مستقل و دلسوز از قرار گرفتن در معرض گسترده و دیدگاه های بین المللی شود. توسعه شخص مفاد برنامه درسی طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری را تکمیل می کند که برنامه درسی رسمی را تکمیل می کند. دانشجویان همچنین از طریق شرکت در سفرهای میدانی و تورهای تحصیل فرصت های زیادی برای یادگیری دارند. دانشجویان ما در برنامه های مبادله ای شرکت می کنند تا افق خود را گسترش داده و در طول تحصیلات دانشگاهی خود، ذهنیت جهانی لازم را بدست آورند. با گذشت سالها، لینگنان با 180+ موسسه آموزش عالی در حدود 40 کشور در حدود 40 کشور همکاری می کند که هر ساله فرصت های تبادل فراوانی را فراهم می کند. حدود 80 ٪ از دانشجویان کارشناسی ارشد ما می توانند یک دوره را برای مبادله یا شرکت در برنامه های کوتاه مدت تابستانی در خارج از کشور بگذرانند. ما اولین دانشگاه در هنگ کنگ هستیم که در سال 2006 یک دفتر شخصی را برای تمرکز بر یادگیری خدمات ایجاد کردیم، که دانشجویان را قادر می سازد تئوری را عملی کنید و با استفاده از دانش دانشگاهی خود، خدمات معنی دار را به جامعه ارائه دهید. دفتر یادگیری خدمات طیف گسترده ای از سرزمین محلی، اصلی و خارج از کشور را برای دانشجویان در دسترس قرار می دهد. در سال 2016-17، یادگیری خدمات به یک الزام فارغ التحصیل تبدیل می شود و تعهد ما به مشارکت جامعه و یادگیری عمیق را از طریق تجربه نشان می دهد. ما طیف گسترده ای از فرصت های کارآموزی خارج از کشور، سرزمین اصلی و محلی را برای دانشجویان ارائه می دهیم تا در شرایط کار واقعی تجربه کسب کنند. قرار گرفتن در معرض آنها در محیط های فرهنگی متنوع و غنی را گسترش داده و آنها را به مهارت های لازم برای پیشرفت شغلی آینده مجهز کنید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه لینگنان بیشتر بدانیم:

دانشگاه لینگنان: اطلاعات COVID-19: لطفاً بررسی کنید که برگه پذیرش دانشگاه لینگنان یک کالج هنری لیبرال تنگ است که در سال 1967 در هنگ کنگ تأسیس شده است. در قسمت شمالی Tuen Mun، دانشگاه لینگنان فقط یک حرکت کوتاه مترو 40 دقیقه ای از پر رونق هنگ کنگ است. منطقه تجاری. آنها دوره هایی را در زمینه های علوم انسانی، تجارت و علوم اجتماعی، که در درجه اول به زبان انگلیسی آموزش داده می شود، ارائه می دهند، با برخی از دوره ها که به زبان کانتونی یا ماندارین تدریس می شوند. از بورسیه های بین المللی گرفته تا راه اندازی یک طرح همکار برای کمک به دانشجویان، دانشگاه لینگنان در سالهای اخیر اقدامات زیادی را برای جذب دانشجویان بین المللی و تقویت ارتباط با دانشگاه های خارج از کشور انجام داده است. در حقیقت، بیش از 85 ٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سال 2019 یک ترم یا برنامه زمستانی/تابستان را در خارج از کشور گذراندند، در حالی که 15 ٪ از دانشجویان بین المللی هستند و 40 ملیت در پردیس حضور دارند. دانشگاه لینگنان اولین دانشگاه در هنگ کنگ است که یک تیم یادگیری خدماتی برای کمک به دانشجویان به اشتراک گذاری دانش و تخصص خود با خیریه ها و جوامع از طریق داوطلبانه کمک می کند. در همین حال، تیم راهنمایی مشاغل آن فرصت های کارآموزی، چه در خارج از کشور و چه سرزمین اصلی را برای دانشجویانی که به دنبال کسب تجربه کار واقعی هستند، ارائه می دهد، که شاید آمار اشتغال قوی دانشگاه را توضیح دهد. در واقع، حدود 82 ٪ از فارغ التحصیلان آن در اشتغال هستند و 13 ٪ در طی شش ماه از فارغ التحصیلی در مطالعات بیشتر هستند. از نظر تسهیلات خود، دانشگاه لینگنان برای منطقه بی نظیر است. این کتابخانه با بیش از 538،000 مورد، که شامل کتاب و مواد صوتی و تصویری، یک مجتمع ورزشی با زمین تنیس، زمین های اسکواش، اتاق تنیس روی میز، استخر و یک مرکز تناسب اندام است. دانشگاه لینگنان اسکان ارزان قیمت در دانشگاه را برای همه دانشجویان پذیرفته شده، حتی فراتر از سال اول خود، از 570 دلار متوسط ​​در هر دوره ارائه می دهد. 10 بلوک خوابگاه دانشگاه با کل 2600 تختخواب دارای لباسشویی، تهویه مطبوع، دستگاه های فروش، آشپزخانه ها، مجموعه های تلویزیونی و پارکینگ است. این دانشگاه خدمات ترمیم، نگهداری، تمیز کردن و خدمات دفع زباله را ارائه می دهد. دانشگاه Lingnan را در فیس بوک، Weibo، LinkedIn، Twitter و YouTube پیدا کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لینگنان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.