Lobachevsky University

روسیه

Main Campus, Nizhny Novgorod Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه لوباچفسکی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لوباچفسکی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لوباچفسکی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه لوباچفسکی

تعداد دانشجویان دانشگاه لوباچفسکی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لوباچفسکی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لوباچفسکی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لوباچفسکی بیشتر بدانیم:

دانشگاه لوباچفسکی: تحقیقات ملی Lobachevsky University Nizhny Novgorod در 31 ژانویه سال 1916 به عنوان یکی از دانشگاه های مردم روسیه اتحاد جماهیر شوروی تأسیس شد و اولین موسسه آموزش عالی در نیژنی نوگورود بود. در سال 1945، دانشگاه ما برای اولین بار در کشور بود که دانشکده خود را تأسیس کرد رادیوفیزیک، و در سال 1956، پژوهشگاه رادیوفیزیک. در همان سال، این دانشگاه به نام نیکولای لوباچفسکی، ریاضیدان بزرگ روسی متولد شد و در نیژنی نوگورود متولد شد. اولین دانشکده ریاضیات محاسباتی و سایبرنتیک این کشور در سال 1963 در دانشگاه لوباچفسکی تأسیس شد. یک سال بعد توسط موسسه تحقیقاتی ریاضیات کاربردی و سایبرنتیک دنبال شد. در سال 2009، دانشگاه لوباچفسکی وضعیت معتبری از یک دانشگاه تحقیقاتی ملی اعطا شد. در سال 2012، دانشگاه لوباچفسکی یک مؤسسه تحقیقاتی بین رشته ای پیچیده به نام "انستیتوی سیستم های زندگی" ایجاد کرد. در سال 2013، به همراه 14 دانشگاه روسیه، دانشگاه لوباشسکی توسط انتخاب شد دولت روسیه به عنوان مشارکت در پروژه 5-100 (ابتکار 5-100) با هدف حمایت از برنامه های تقویت رقابت جهانی دانشگاه ها. در سال 2014، این دانشگاه ابر رایانه ای قدرتمند خود را به نام Lobachevsky در انستیتوی تحقیقاتی برای ریاضیات کاربردی و سایبرنتیک راه اندازی کرد بشر عملکرد اوج Lobachevsky 570 TFLOPS است: این باعث می شود آن سومین ابرقدرت قدرتمند در دانشگاه های روسیه باشد و آن را به لیست قدرتمندترین ابر رایانه های جهان منتقل کند. صنعت داروسازی، در سال 2017 این دانشگاه مرکز توسعه نوآورانه مهندسی ابزار پزشکی را تأسیس کرد. سال 2019 مرحله جدیدی در توسعه پردیس بین المللی دانشگاه لوباچفسکی نشان داد که خوابگاه جدیدی با 8 طبقه محل اقامت، یک سالن ورزشی، یک غذاخوری دانشجویی، یک پست کمکهای اول و اتاق هایی برای تحصیل فردی افتتاح شد. دانشگاه Lobachevsky قدرتمند است ارتباط بین المللی با بیش از 140 توافق نامه. از جمله دانشگاه های همکار آن، دانشگاه گنت، دانشگاه کالیفوساری، دانشگاه ورونا، دانشگاه بولونیا، دانشگاه تورین، دبیرستان مدیریت رن -1، دانشگاه ترکو، دانشگاه هوئلوا، دانشگاه ماساریک و غیره. با همکاری مؤسسات آموزش عالی اروپا در برنامه Erasmus+ و 20 برنامه مدرک دوگانه را با 9 دانشگاه شریک ارائه می دهد: دانشگاه اویدو، دانشگاه مک کواری، دانشگاه رنز -1، دانشگاه روئین، دانشگاه گرنوبل-آلپس، دانشگاه کالابریا، دانشگاه از دانشگاه Siena، دانشگاه Palermo، University Turan. Lobachevsky University همچنین شریک کنسرسیومی در برنامه Erasmus Mundus Imceeres است که شامل سه جایزه جداگانه از دانشگاه تارتو و دانشگاه گلاسکو به علاوه یکی دیگر از شرکای مدرک تحصیلی است مسیر مطالعه انجام شده است. دانشگاه Lobachevsky یک دانشگاه میزبان 11 پروژه است که تحت نظارت دانشمندان پیشرو در سطح جهانی از دانشگاه دوسلدورف، دانشگاه لستر، موسسه Extreme Light Fields در پاریس و غیره انجام شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لوباچفسکی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.