Lodz University of Technology

لهستان

Lodz Campus, Lodz Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه صنعتی لودز

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه صنعتی لودز در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه صنعتی لودز را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه صنعتی لودز

تعداد دانشجویان دانشگاه صنعتی لودز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه صنعتی لودز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی لودز

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه صنعتی لودز بیشتر بدانیم:

دانشگاه صنعتی لودز: دانشگاه فناوری لودز (TUL) یکی از بهترین دانشگاه های فناوری در لهستان است. TUL بیش از 75 سال سنت و تجربه در آموزش مهندسان دارد. تدریس در نه دانشکده ارائه می شود. بسیاری از واحدهای سازمانی اضافی در محوطه دانشگاه وجود دارد، از جمله مکانهایی برای آموزش بین دپارتمان (دانشکده بین المللی مهندسی، دانشکده دکترا میان رشته ای)، ورزش و تفریحی، سرگرمی و سازمانهای مختلفی که زندگی دانشجویی را غنی می کنند. TUL کاملاً در جهت توسعه شهر قرار می گیرد، که برای آن یک شریک مهم و با ارزش است. TUL نه تنها برای دانشجویان، بلکه برای کودکان، جوانان و سالمندان نیز برای جامعه محلی باز است - ابتکاراتی که توسط TUL انجام می شود شامل موارد زیر است: دانشگاه سن سوم، دبیرستان عمومی و دانشگاه کودکان لودز. همکاری های خوب توسعه یافته با محیط اقتصادی و اجتماعی و فعالیت های مهم دانشگاه به نفع جامعه محلی به شهرت بسیار خوب خود در منطقه تبدیل می شود. TUL نه تنها در منطقه شریک جذاب برای تجارت است. این شرکت با بزرگترین شرکت های کشور و خارج از کشور همکاری می کند. TUL تحقیقات علمی در مورد استاندارد اروپا انجام می دهد، با همکاری بهترین مؤسسات علمی در سراسر جهان، فناوری ها و اختراعات جدیدی ایجاد می کند. TUL عضو ECIU (کنسرسیوم اروپایی دانشگاه های نوآورانه) است که در اتحادهای دانشگاه های اروپا کار می کند. دانشگاه فناوری لودز دو مورد اعتبار ABET را برای فناوری اطلاعات و برنامه های علوم کامپیوتر انجام داده است که به زبان انگلیسی و 25 EUR-ACE ® انجام شده است (برچسب لیسانس EUR-ACE و LABEL EUR-ACE MASTER). TUL همچنین تحت برنامه ارزیابی نهادی EUA، یک ارزیابی نهادی بین المللی را پشت سر گذاشته و ممکن است از برچسب کیفیت EUA - IEP که در سراسر اروپا شناخته شده است استفاده کند. در سال 2020، TUL اولین دانشگاه در لهستان بود که از طرف هیئت اعتباربخشی فرانسوی هچرز برای مدت 5 سال به اعتبار بین المللی اعطا شد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه صنعتی لودز اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.