Loughborough University

انگلیس

Loughborough University, Loughborough United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لافبورو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لافبورو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لافبورو:

معدل
13.6+
GMAT
550+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
92+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لافبورو در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
13.6+
SAT
1180+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
92+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لافبورو برای تحصیلات تکمیلی:

EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
92+
EN
PTE
67+
C1
CAE
180+
AU
ATAR
85+
EN
ACT
27+

دانشگاه لافبورو

به معرفی دانشگاه لافبرو در انگلستان خوش آمدید. دانشگاه لافبرو: تاریخی از تخصص و موفقیت در آموزش و پژوهش دانشگاه لافبرو با بیش از ۱۰۰ سال سابقه در زمینه آموزش عالی و پژوهش، به عنوان یکی از مؤسسات برتر آموزشی در انگلستان و جهان شناخته می‌شود. این دانشگاه با تمرکز بر کیفیت آموزش، تحقیقات پیشرفته و ارتباط نزدیک با صنعت، به دانشجویان فرصتی را برای توسعه مهارت‌ها و پیشرفت در مسیر تحصیلی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. **تاریخچه‌ای ارزشمند:** دانشگاه لافبرو در سال ۱۹۰۹ تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز، با تاریخچه‌ای پر از دستاوردهای مهم در زمینه‌های مختلف از مهندسی تا علوم اجتماعی، به عنوان یکی از پیشوازان آموزش عالی در انگلستان شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با تأثیرگذاری‌های خود در حوزه‌های مختلف از صنعت تا هنر، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و پیشرفت حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به جان بیشوپ، بازیکن مطرح فوتبال انگلیس، اشاره کرد. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **کیفیت آموزش و تحقیقات:** دانشگاه لافبرو با تمرکز بر کیفیت آموزش و تحقیقات پیشرفته، دانشجویان را به دنیایی از دانش و توانایی‌های عالی هدایت می‌کند. 2. **ارتباط با صنعت:** با همکاری نزدیک با شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر، دانشگاه لافبرو به دانشجویان فرصتی را برای شروع حرفه حتی قبل از فارغ‌التحصیلی ارائه می‌دهد. 3. **محیط زندگی دانشجویی:** با محیط دانشجویی پویا و امکانات شهری متنوع، دانشگاه لافبرو به دانشجویان فرصتی را برای تجربه زندگی متنوع و تعامل با هم‌دانشجویان ارائه می‌دهد. با انتخاب دانشگاه لافبرو به عنوان مقصد تحصیلی، به دنیایی از فرصت‌های آموزشی و تحقیقاتی در یکی از برترین مؤسسات آموزشی انگلستان و جهان خواهید پیوست. تاریخچه تدوین‌شده، فارغ‌التحصیلان موفق و برنامه‌های تحصیلی گسترده، تصمیم‌گیری را در راستای تحقق اهداف تحصیلی و حرفه‌ای همراهی خواهد کرد. دانشگاه لافبرو، جایی نیست تا تنها دانشجویان را تربیت کند، بلکه به یک تجربه زندگی دانشجویی پویا و یادگیری مستمر تبدیل می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه لافبورو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لافبورو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لافبورو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لافبورو بیشتر بدانیم:

دانشگاه لافبورو: دانشگاه لوفبورو دارای یک جامعه بین المللی پر جنب و جوش با بیش از 17000 دانشجو از بیش از 130 کشور/منطقه مختلف در سراسر جهان است. دو پردیس باورنکردنی وجود دارد که هر دو در بخش های مختلف انگلستان واقع شده اند. پردیس زیبا و سبز Loughborough در قلب انگلستان مستقر است. این یک پردیس فوق العاده 523 هکتار تک سایت است که دوره های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. دانشگاه لوفبورو لندن در پایتخت انگلستان در پارک المپیک ملکه الیزابت واقع شده است. این پردیس به طور انحصاری برای تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی تأسیس شد. این ترکیب رهبران تأثیرگذار، محققان پیشگام و مبتکران خلاق را برای ارائه یکی از بهترین تجربیات تحصیلات تکمیلی که انگلیس ارائه می دهد، ترکیب می کند. با یک تجربه دانشجویی مشهور (دوم در انگلستان برای تجربه دانشجویی در The Times and Sunday Times Good University 2022)، دانشگاه لوفبورو آموزش و پشتیبانی با کیفیت بالا، طیف گسترده ای از فعالیت های خارج از برنامه، امکانات کلاس جهانی، و اتصالات صنعت برای ارائه فرصت های گسترده و پشتیبانی از دانشجویان و پشتیبانی از توسعه مهارت های اشتغال. Loughborough در کنار داشتن شهرت شدیدی برای تعالی ورزشی، یکی از بزرگترین دانشگاه های مهندسی انگلیس و داشتن 10 مدرسه برتر تجاری انگلیس، در جدول های لیگ ملی و بین المللی دارای رتبه های برجسته ای است. حس قوی جامعه و روح تیمی و همچنین نگرش مترقی و جاه طلب که در موفقیت به دست آمده منعکس می شود، به معنای این است که تجربه ای را ایجاد می کند که واقعاً خاص و متمایز در بین دانشگاه های انگلیس است. می توانید دانشگاه Loughborough را در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، Tiktok، YouTube و LinkedIn دنبال کنید. شهرت چشمگیر ما بهترین دانشگاه در جهان برای موضوعات مربوط به ورزش توسط رتبه بندی دانشگاه QS جهانی توسط موضوع 2017، 2018، 2019، 2020، 2021، 2022 و 20236th در انگلستان و 32 ام در جهان برای هنر و طراحی در دانشگاه QS World رتبه بندی براساس موضوع 20239th در انگلستان و در بین 100 نفر برتر جهان برای ارتباطات و مطالعات رسانه ای توسط QS University University توسط موضوع 202310th در انگلستان و 62 در جهان برای مهندسی مکانیکی، هوانوردی و تولید توسط رتبه بندی دانشگاه جهانی QS توسط موضوع 20237th در راهنمای کامل دانشگاه 2024 (Loughborough برای هشتمین سال دویدن مکانی در 10 سال برتر را تضمین کرده است) 10 نفر برتر در جدول لیگ گاردین 2023 برتر 10 در جدول آموزش عالی Times "جدول 2022 دانشگاه سال برای ورزش در The Times and Sunday Times راهنمای دانشگاه خوب 2022

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لافبورو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.