Lucian Blaga University of Sibiu

رومانی

Lucian Blaga University of Sibiu, Sibiu Romania

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو

تعداد دانشجویان دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو بیشتر بدانیم:

دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو: تحت شعار "هزار هویت. یکی از دانشگاه ها، دانشگاه لوسیان بلاگا SIBIU دانشجویان خود را ترغیب می کند تا خلاقیت و پتانسیل خود را توسعه دهند و از آنها برای توسعه یک حرفه موفق آماده و حمایت کنند. دانشگاه لوسیان بلاگا سیبیو یک دانشگاه پویا است که ارزش هایی مانند کارآفرینی و نوآوری، تحقیقات با کیفیت و باز بودن را ارتقا می بخشد. بیش از 15000 دانشجو هر سال در دانشگاه لوسیان بلاگا SIBIU تحصیل می کنند، که در اشکال مختلف آموزش عالی ثبت نام کرده اند و سهم ارزشمند 680 عضو کارمندان تدریس دارند. هدف اصلی دانشگاه در SIBIU، انجام یک روند آموزشی رقابتی، رعایت استانداردهای اتحادیه اروپا است که به فارغ التحصیلان ULBS به رسمیت شناخت بین المللی دانشگاهی و حرفه ای کمک می کند. این دانشگاه برنامه های منحصر به فردی را در محیط دانشگاهی رومانی ترویج می کند و درجه اعتماد بالا، ULBS را به عنوان یک موسسه قدرتمند توصیه می کند، متعهد به بهبود کیفیت روند آموزشی است. تحقیقات یکی از مهمترین جنبه های زندگی دانشگاهی در ULBS است. عملکرد مراکز تحقیقاتی در ULBS و فعالیت های دانشگاهی در زمینه نوآوری در نمایشگاه های بین المللی اختراع بسیار اعتبار داشته است. سیستم آموزش عالی که در SIBIU توسعه یافته است، به همه نامزدها این فرصت را می دهد تا از برنامه های چشمگیر مطالعاتی در یکی از نه دانشکده دانشگاه لوسیان بلاگا لذت ببرند: دانشکده دانشکده مهندسی دانشکده حقوق دانشکده علمی مطالعات کشاورزی، صنایع غذایی و دانشکده حفاظت از محیط زیست پزشکی دانشکده دانشکده نامه ها و هنر دانشکده علوم اقتصادی دانشکده الهیات دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی از سال 2019، دانشگاه لوسیان بلاگا یک مرکز یادگیری و یک مرکز دانشجویی برای ایجاد فنی، تحقیقات، نوآوری و اختراعات دارد (همچنین به عنوان ULBS D-School شناخته می شود ).

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لوسین بلاگا سیبیو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.