M.Kh.Dulaty Taraz Regional University

قزاقستان

Main Building 1, Taraz Kazakhstan

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه دولتی تراز

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دولتی تراز در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دولتی تراز را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دولتی تراز

تعداد دانشجویان دانشگاه دولتی تراز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دولتی تراز

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دولتی تراز

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دولتی تراز بیشتر بدانیم:

دانشگاه دولتی تراز: NPLC "M.Kh. دانشگاه منطقه ای Dulaty Taraz "(دانشگاه Dulaty) یکی از بزرگترین دانشگاه های آموزشی عالی منطقه جنوبی قزاقستان است. در شهر تاراز واقع شده است. دانشگاه Dulaty با ادغام RSE در REM "M.Kh. ایجاد شد. دانشگاه ایالتی Dulaty Taraz "و RSE در مورد" دانشگاه آموزشی ایالتی Taraz "در ژوئن سال 2020 توسط کمیته املاک و مستغلات و خصوصی سازی وزارت دارایی جمهوری قزاقستان. دانشگاه Dulaty توسط آژانس اعتبارنامه ملی معتبر است، که آن را به رسمیت می شناسد که آن را به رسمیت می شناسد. رعایت استانداردهای آموزش عالی. بسیاری از برنامه های دانشگاه نیز دارای اعتبارنامه جداگانه ای هستند. این دانشگاه با موفقیت وارد رتبه 301-350 QS در حال ظهور اروپا و آسیای میانه (EECA) شد و طبق استاندارد رتبه بندی دانشگاهی-اروپایی (ARES)، در موقعیت 8A+ در بین 95 دانشگاه قزاقستان قرار دارد. علاوه بر این، دانشگاه Dulaty به عنوان یکی از 10 دانشگاه برتر در رده بندی دانشگاه ملی قرار دارد. دانشگاه Dulaty طیف گسترده ای از برنامه های درجه را ارائه می دهد: 138 برنامه لیسانس، 107 برنامه کارشناسی ارشد و 14 برنامه دکترا. محتوای دانشجویی شامل دانشجویان لیسانس 19692، 636 دانشجوی کارشناسی ارشد و 50 دانشجوی دکترا از سراسر کشور است. دانشجویان بین المللی از 9 کشور شامل 2038 دانشجو هستند. این 10 درصد از بدن دانشجویی است. این دانشگاه 3378 دانشجو در بورس تحصیلی دولتی دارد. 963 پرسنل شامل 40 دکترای علوم، 286 نامزد علوم و 60 دکترا، از جمله آنها اعضای آکادمی ملی علوم، آکادمی مهندسی و آکادمی علوم طبیعی است. در این لحظه، دانشگاه با 143 موسسه آموزش عالی در توافق نامه های فعال دارد بیش از 30 کشور مطابق با توافق نامه ها، دانشجویان تحت برنامه دو درجه در 4 دانشگاه روسیه، لهستان و پرتغال تحصیل می کنند. این دانشگاه تلاش های خود را برای پیوستن به EAEU متمرکز کرده و به توسعه ادغام اوراسیا کمک می کند. تسهیلات: دانشگاه Dulaty شامل 60 بخش، 2 مؤسسه و 6 دانشکده است. پایه و اساس مواد، فنی و اجتماعی، واقع در مدیریت عملیاتی دانشگاه شامل 97 تسهیلات با مساحت کل 208938.3 متر مربع است. دانشگاه دارای 42 ساختمان آموزشی و آزمایشگاهی با مساحت کل 99118.3 متر مربع است. و 7 سالن ورزشی در فضای باز مجهز به تجهیزات ورزشی مناسب با مساحت 36 952.9 متر مربع و یک اردوگاه ورزشی کشور. زندگی دانشجویی: دانشگاه Dulaty دارای جوامع و کلوپ های ورزشی بسیاری برای دانشجویان مانند کلوپ موسیقی، هنر آواز، کلوپ رقص، باشگاه تئاتر، باشگاه شعر، کلوپ-پاتیوتیک، باشگاه ادبی و کلوپ اکولوژیک است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دولتی تراز اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.