Middlesex University

انگلیس

Middlesex University London, London United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه میدلسکس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه میدلسکس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه میدلسکس:

معدل
13.6+
EN
IELTS
6.5+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه میدلسکس در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
13.6+
SAT
1100+
EN
IELTS
6+

دانشگاه میدلسکس

تعداد دانشجویان دانشگاه میدلسکس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه میدلسکس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه میدلسکس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه میدلسکس بیشتر بدانیم:

دانشگاه میدلسکس: در میدلزکس، ما به ارائه دوره های متمرکز بر شغلی که شما را با فرصت های جهانی برای تحصیل و کار متصل می کنیم، افتخار می کنیم. با داشتن پردیس های خواهر در دبی و موریس و پیوندها در بیش از 55 کشور، ما فرصت های بی نظیری را برای کار و مطالعه فراهم می کنیم. پردیس ایمن و برگ دار ما مستقر در شمال لندن، امکانات کلاس جهانی را با بیش از 200 میلیون پوند که اخیراً خرج شده است و فرصتی برای تحصیل در بهترین شهر دانشجویی جهان ارائه می دهد. ما 10 دانشگاه برتر برای مدیران عامل در انگلستان هستیم (هیتاچی سرمایه مالی 2020). تیم اشتغال ما با فرصت های قرار دادن با کارفرمایان برتر مانند Google، Warner Brothers و Deloitte، پشتیبانی شغلی را در طول زندگی ارائه می دهد. چه چیزی باعث می شود دانشگاه میدلزکس متفاوت باشد؟ شهرت برجسته: در رده دوم دانشگاه در انگلستان (دانشگاه های جوان، 2022). مکان عالی: تحصیل در شمال لندن، بهترین شهر دانشجویی جهان (QS 2022). پردیس ما: برگ، ایمن و پایدار، با بیش از 200 میلیون پوند اخیراً در امکانات کلاس جهانی ما سرمایه گذاری کرده است. پشتیبانی شغلی: پشتیبانی شغلی در طول زندگی با فرصت های تجربه کار با کارفرمایان برتر مانند Google، Warner Brothers و Deloitte. فرصت های کار و مطالعه جهانی: در بیش از 55 کشور جهان با پردیس خواهر در دبی و موریس. کمک مالی: ما طیف وسیعی از پشتیبانی را ارائه می دهیم، از جمله صندوق هزینه زندگی و طرح وام لپ تاپ های رایگان. کارشناسی ارشد روز آزاد یکشنبه 15 اکتبر 2023، 9:30 صبح - 3:00 بعد از ظهر آیا می خواهید کشف کنید که چرا میدلزکس به عنوان 2 دانشگاه برتر از شهرت عالی برخوردار است (دانشگاه های جوان، 2022). روز یکشنبه 15 اکتبر، ساعت 9:30 صبح - 3:00 بعد از ظهر در محوطه دانشگاه به ما بپیوندید تا در مورد دامنه دوره های ما اطلاعات بیشتری کسب کنید، حوزه موضوع خود را تجربه کنید و احساس خود را برای زندگی در میدلزکس برای خودتان کسب کنید. در جلسات موضوع روز آزاد ما با دانشگاهیان دوستانه ما از جمله مذاکرات موضوعی تجربی و تورهای پرسش و پاسخ از امکانات کلاس جهانی ما با بیش از 200 میلیون پوند سرمایه گذاری اخیر، از جمله نام تجاری جدید 23 میلیون پوندی مراقبت های بهداشتی و علوم ورزشی West West ما با همکاری چه چیزی انتظار داریم. با اقامتگاه و تورهای دانشگاهی Saracens Rugby Club در اطراف فضاهای اجتماعی دانشجویی ما و امکانات ورزشی زندگی دانشجویی و شانس شما برای شنیدن مستقیم از دانشجویان دوستانه ما از سؤالات پشتیبانی دانشجویی خود را بپرسید، از جمله تیم مشاغل برنده جایزه ما در مورد چگونگی کارآیی شما کاوش بیشتر می کنیم شمال لندن پس از این رویداد از بازار کامدن تا استادیوم باکسپارک ومبلی. ما در برنامه رویداد خود یک راهنمای مفید ارائه خواهیم داد. اکنون کتاب در: www.mdx.ac.uk/get-in-touch/meet-us/ug-events/open-day روزهای آینده باز: روز کارشناسی 18 نوامبر 2023، 9:30 صبح-3:00 بعد از ظهر

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه میدلسکس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.