Monash University

استرالیا

Clayton, Melbourne Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مانش در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مانش را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه مانش:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه مانش در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

دانشگاه مانش

به دانشگاه موناش خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی فراوان این دانشگاه، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای تحصیل در آن آشنا خواهیم شد تا به شما در انتخاب مقصد تحصیلی مناسب کمک کنیم. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه موناش با تاریخچه‌ای که به دهه‌ها پیش برمی‌گردد، به عنوان یکی از دانشگاه‌های برجسته جهان شناخته می‌شود. از زمان تأسیس تا به امروز، این دانشگاه با رویکرد نوآورانه و پیشرو در زمینه تحصیلات عالی، به عنوان یکی از مقاصد محبوب دانشجویان بین‌المللی در جستجوی دانش برجسته شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان معروف:** دانشگاه موناش با فارغ‌التحصیلان برجسته‌ای که در حوزه‌های مختلف موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده‌اند، به عنوان مهمانان برجسته جهان علم شناخته می‌شود. از مهندسان تا دانشمندان و کارآفرینان، این فارغ‌التحصیلان نقش کلیدی در پیشرفت‌های علمی و فناوری جهانی داشته‌اند. **نقاط قوت و مزایا:** ۱. **محیط آموزشی پویا:** دانشگاه موناش با ارتباط نزدیک به صنعت و جامعه، به دانشجویان فرصتی مناسب برای شرکت در پروژه‌های علمی و تحقیقاتی را ارائه می‌دهد. ۲. **تمرکز بر تجربه دانشجویی:** دانشگاه با تأکید بر تجربه دانشجویی بهینه، امکانات و فعالیت‌های فرازرگی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. ۳. **موقعیت جغرافیایی استراتژیک:** قرارگیری دانشگاه در شهر ملبورن، باعث می‌شود دانشجویان به تجربه فرهنگی و زندگی شغلی پویا در یکی از شهرهای پرنشاط جهان دست یابند. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه موناش با تاریخچه‌ی غنی، فارغ‌التحصیلان برجسته و امکانات علمی و تحقیقاتی برجسته، می‌تواند انتخاب مناسبی برای تحصیل در مقاطع مختلف باشد. با این حال، پیش از انتخاب نهایی، به دقت به تطابق اهداف و تحصیلی خود با این دانشگاه توجه کنید تا انتخاب دانشگاه موناش بهترین تصمیم برای شما باشد.

تعداد دانشجویان دانشگاه مانش

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مانش

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مانش

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مانش بیشتر بدانیم:

دانشگاه مانش: دانشگاه موناش دانشگاه موناش بزرگترین دانشگاه استرالیا است که در رتبه 100 برتر جهان و عضو گروه معتبر هشت نفره قرار دارد. ما به نام سر جان موناش نامگذاری شده ایم و به تمایل او برای دانش آموزان ما برای ترک با یک هدف بیشتر از هدف و مهارت و اعتماد به نفس برای ایجاد تغییر مثبت، دامن زده ایم. در کمتر از 60 سال، ما از یک پردیس واحد به یک نیروگاه آموزش و تحقیقاتی با حضور در چهار قاره، که به چالش های سن متعهد شده ایم، رشد کردیم. کار ما در سراسر جهان تأثیر می گذارد، از آوردن آب تمیز به روستاهای آفریقا گرفته تا ایجاد داروهای جدید صرفه جویی در زندگی. یک تجربه بین المللی با چهار پردیس استرالیا، یکی در مالزی و بیش از 100 شریک بین المللی، ما در مقیاس جهانی تفاوت ایجاد می کنیم. شما به همکاری های تحقیقاتی بیشتر، مشارکت های جهانی بیشتر و انتخاب بیشتر فرصت های خارج از کشور دسترسی خواهید داشت. تمام دوره های موناش تمرکز بین المللی دارند، خواه شما در مورد موضوعات جهانی موضوعی را انتخاب کنید، در برنامه های تحصیل در خارج از کشور شرکت کنید یا در کنار دانشجویان فرهنگ های متنوع یاد بگیرید. موناش شما را برای نیروی کار جهانی آماده می کند - می توانید مدرک خود را در استرالیا شروع کنید و تحصیلات خود را در ایتالیا، مالزی، هند، چین یا هر یک از 100 موسسه شریک ما در سراسر جهان ادامه دهید. یک رهبر جهانی شناخته شده در تحقیقات ما در بیش از 150 زمینه تحقیق در بین 10 دانشکده ما، در مناطقی به اندازه تولید افزودنی، توسعه مواد مخدر، خشونت خانگی و طراحی پایدار فعال هستیم. بسیاری از ایده ها در موناش - مانند واکسن مالاریا جدید و موتورهای چاپی سه بعدی - تجاری شده اند و در جهان که در آن زندگی می کنیم تغییر می کند. مشارکت در صنعت و خانه دولت به مناطق مختلف نوآوری، ما همکاری را در سنتی تقویت می کنیم و رشته های غیر منتظره ما تیم ها را می سازیم و پیوندهایی را تشکیل می دهیم، ذهن های متنوعی را جمع می کنیم - محققان، شرکت ها، مشاغل و فناوری - ایجاد مراکز دانش آینده. بسیاری از گزینه ها طیف گسترده ای از دوره های ما به شما امکان می دهد تا تحصیلات خود را با جاه طلبی های خود مطابقت دهید. دانشگاه موناش یکی از بزرگترین مدارک تحصیلی در استرالیا را ارائه می دهد، از جمله بیش از 140 گزینه نوآورانه دو درجه، لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا. بورس های تحصیلی ما معتقدیم که همه باید این فرصت را داشته باشند تا در جهان نشان دهند، به همین دلیل ما بیش از 200 نوع بورس تحصیلی مختلف را برای دانشجویان جدید و فعلی ارائه می دهیم. آنها از همه چیز از هزینه های دوره گرفته تا سفر و اسکان مراقبت می کنند. بورس های تحصیلی ما فقط برای کسانی که بهترین سابقه دانشگاهی را دارند، محفوظ نیست - ما از دانشجویان محروم نیز پشتیبانی می کنیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مانش اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.