National Chung Cheng University

تایوان

National Chung Cheng University, Minxiong Township Taiwan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی چونگ چنگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی چونگ چنگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی چونگ چنگ

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی چونگ چنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی چونگ چنگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی چونگ چنگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی چونگ چنگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی چونگ چنگ: دانشگاه ملی چانگ چنگ (CCU) درست پس از رونق اقتصادی در دهه 1980 به عنوان یک دانشگاه جامع پژوهش گرا تحت بودجه دولت مرفه ساخته شد. دانشگاه ما دارای هفت دانشکده از جمله علوم انسانی، علوم، علوم اجتماعی، آموزش، حقوق، مدیریت و مهندسی است. در حال حاضر، CCU 11000 دانشجو و 1000 دانشکده دارد. بیش از 99.9 ٪ از اساتید مدرک دکتری D کسب کرده اند. دانشگاه ما شش برنامه مدرک تحصیلی انگلیسی، از جمله کارشناسی ارشد/دکتری بین المللی را ارائه می دهد. برنامه رهبری آموزشی و توسعه مدیریت، دکتری برنامه در علوم شناختی، برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در امور مالی جهانی، کارشناسی ارشد علوم در سیستم های تولید پیشرفته و برنامه دکترا در سیستم های هوشمند و هوشمند محیط. دانشجویان بین المللی همچنین می توانند دوره های رایگان چینی را که توسط مرکز مطالعات زبان ما برگزار می شود، بگذرانند. CCU برای همه دانش آموزان یک محیط دوستانه دارد. این امر با امکانات و عملکرد زندگی کاملاً مستثنی است. ما به امکانات ورزشی با کیفیت بالا و محیط های نوآورانه سطح بالا، از جمله: یک استخر داخلی و خارجی در استانداردهای المپیک، مزارع صخره نوردی، زمین های تمرینی گلف، کوچه های بولینگ و سایر امکانات ورزشی مشترک، کتابخانه بزرگ هشت طبقه که افتخار می کنیم، افتخار می کنیم. بیش از 1،000،000 موسسه تولید شده از ساخت و سازهای تولیدی WHIT (AIM-HI) برای تحقیقات نوآورانه در مورد جامعه پیری (CIRAS) مرکز تحقیقات سیستم بر روی سیستم (SOC) برای نانو ابزارهای دستگاه های سازگار با برنامه های کاربردی میانه مرکز تحقیق CenterResearch CenterResearch جمع آوری می کند. مرکز قالب بندی دقیق مرکز تحقیقات در علمی شناختی شناختی برای تحقیقات ارتباط از راه دور برای تولید الکترونیکی و تجارت الکترونیکی برای طراحی نانوتکنولوژی و تحقیقات اولیه تحقیقات مرکز و مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات علوم انسانی و زمین های علمی اجتماعی در مرکز تحقیقات مشترک CCUINDO-TAIWAN هوش و یادگیری ماشین و غیره.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی چونگ چنگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.