National Institute of Technology, Tiruchirappalli

هند

Tiruchirappalli Campus, Tiruchirappalli India

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT)

تعداد دانشجویان موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT) بیشتر بدانیم:

موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT): انستیتوی ملی فناوری (کالج مهندسی منطقه ای سابق) Tiruchirappalli در سال 1964 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک دولت هند و دولت تامیل نادو برای تولید مهندسین در سطح جهانی که از نیازهای فزاینده فن آوری کشور استفاده می کنند، تأسیس شد. این مؤسسه با تأیید UGC / AICTE و دولت هند در سال 2003 به عنوان وضعیت دانشگاه در نظر گرفته شد و به عنوان انستیتوی ملی فناوری، Tiruchirappalli (NIT-T) تغییر نام داد. NIT-T توسط قانون انستیتوی ملی فناوری 2007 به عنوان نهاد اهمیت ملی اعلام شده است. این اقدام برای ارائه تدریس و تحقیق در شاخه های مهندسی، علوم، فناوری و مدیریت برای پیشرفت تدریس و تحقیقات انجام شده است. NIT Tiruchirappalli یکی از آنهاست و ساختار اصلی آن، کارکردها و قدرتها در مجسمه های NIT 2007 و NIT 2009 ارائه شده است. موسسه ملی فناوری، Tiruchirappalli سال گذشته با رتبه اول در بین همه NIT ها، در صحنه ملی حک شده است. و دوازدهم در بین تمام مؤسسات فنی کشور توسط چارچوب رتبه بندی انستیتوی (NIRF) دولت هند. انستیتوی ملی فناوری، Tiruchirappalli همچنین با رقابت با سایر IIT ها، NIT ها و IIIT ها، مؤسسه معتبر CII-AICTE بهترین صنعت را به دست آورد. این مؤسسه همچنین جوایز سطح ملی را از FICCI برای مسئولیت اجتماعی و از Assocham برای بهترین مؤسسه برای استفاده از ابزارهای ICT در آموزش و پرورش دریافت کرد. این موسسه همچنین جایزه پردیس کارآفرینی با تأثیر بالایی را دریافت کرد که به طور مشترک توسط وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی اهدا شد. در حقیقت، در میان مؤسسات برتر فنی معتبر کشور، انستیتوی ملی فناوری، Tiruchirappalli در اصلاحات و تحقیقات دانشگاهی به اوج رسیده است. Conclave دانشگاهی که در سال 2015 انجام شده است، این مؤسسه را در مسیر تحول عمده دانشگاهی قرار داده است. مجلس سنا این مؤسسه مشورت های Conclave را تصویب کرده و معرفی برنامه درسی انعطاف پذیر، تخصص های جزئی، اتاق های کلاس را بر اساس برنامه های دوره و مدل های ارزیابی جدید تأیید کرده است. برنامه درسی انعطاف پذیر که توسط انستیتوی ملی فناوری طراحی و اجرا شده است، Tiruchirappalli به عنوان یک برنامه درسی مدل توسط شورای NIT شناخته شده است. این مؤسسه همچنین با آوردن متخصصان IITS، صنایع پیشرو و سایر آموزگاران توانمند، یک روند مهم بررسی همسالان را انجام داد. نظرات انتقادی داوران در تلاش بیشتر برای دستیابی به استانداردهای جهانی بسیار مفید بود.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه ملی فناوری تیروچیراپالی (NITT) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.