National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute"

اوکراین

National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute», Kharkiv Ukraine

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

موسسه پلی تکنیک خارکوف

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه پلی تکنیک خارکوف در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه پلی تکنیک خارکوف را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه پلی تکنیک خارکوف

تعداد دانشجویان موسسه پلی تکنیک خارکوف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه پلی تکنیک خارکوف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه پلی تکنیک خارکوف

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه پلی تکنیک خارکوف بیشتر بدانیم:

موسسه پلی تکنیک خارکوف: دانشگاه فنی ملی «موسسه پلی تکنیک خارکیوف» (NTU «Khpi»)، که در سال 1885 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین موسسه آموزش عالی فنی در اوکراین چپ است. در طول تاریخ بیش از 130 ساله، دانشگاه به بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ علمی، فنی، فکری و فرهنگی اوکراین تبدیل شده است. نام برنده جایزه نجیب L.D. Landau و نام دانشمندان شناخته شده در سراسر جهان مانند دانشگاهیان N.N. Beketov، P.P. Budnikov، a.k Valter، پزشکان افتخاری D.I. مندلیف و N.Y. ژوکوفسکی و همچنین نام استاد V.L Kyrpychov، بنیانگذار NTU «Khpi» و Kyiv Polytechnic، و همچنین بسیاری از نام های مشهور دیگر با دانشگاه فنی ملی «موسسه پلی تکنیک Kharkiv» در ارتباط هستند. دانشگاه فنی ملی «مؤسسه پلی تکنیک خارکیوف» بنیانگذار هفت مؤسسه آموزشی عالی مستقل، از جمله دانشگاه ملی هوافضا «موسسه هواپیمایی هوافضا»، دانشگاه ملی الکترونیک خارکیوف، دانشگاه ملی مهندسی و معماری خارکیو، دانشگاه ملی شرق و انگلیس است. )، انستیتوی فیزیکی و فن آوری سوم، موسسه پلی تکنیک ایالت Kremenchug و انستیتوی مهندسی کشاورزی Kirovograd. در سال 2000، این دانشگاه با حکم رئیس جمهور اوکراین وضعیت موسسه ملی عالی اوکراین را به دست آورد. در سال 2010، دانشگاه فنی ملی «KHPI» وضعیت دانشگاه ملی تحقیقات خودگردان (خودمختار) را دریافت کرد. این دانشگاه از 5 مؤسسه آموزشی-دانش آموز، مؤسسه نظامی و 4 دانشکده، 89 بخش، انستیتوی نظامی نیروهای مخازن، کالج رایانه و فناوری خارکیو، کالج پلی تکنیک Poltava، مرکز یادگیری از راه دور، مرکز آموزش خارج از کشور و از راه دور، مؤسسه بین رشته ای برای تحصیلات تکمیلی تشکیل شده است. آموزش، بخش علمی و پژوهشی، دو موسسه تحقیقاتی «Molniya» و «یونوسفر»، مدیریت علمی و روشمند، مرکز فن آوری های پیشرفته اطلاعات. این دانشگاه بیش از 4000 کارمند استخدام می کند، بیش از 12000 دانش آموز در 40 رشته، بیش از 290 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 1200 خارجی از 43 کشور، بیش از 1500 کارمند علمی و آموزشی در اینجا کار می کند، از جمله 242 پزشک علوم و اساتید و بیش از 900 دکترا و اساتید دانشیار، 37 نفر از اسكیترها و مهندسان افتخار و كارگران افتخارآمیز از مدرسه عالی و آموزش اوکراین، 35 برنده جایزه ایالتی اوکراین، 3 عضو مربوط به NAS و NAPS اوکراین، 27 دانشگاهی از آکادمی های شعبه علوم اوکراین بشر این دانشگاه دارای 15 خوابگاه دانشجویی، 20 پردیس بلوک، کاخ دانشجویان، مجتمع ورزشی، اردوگاه ورزشی و تفریحی، کتابخانه تحقیقات مدرن با صندوق حدود 1.5 میلیون جلد است. امروزه ntu «Khpi» یکی از مؤسسات برجسته علمی و آموزشی در سیستم آموزش عالی در اوکراین است. دانشگاه در حال کار و توسعه است و به این ترتیب اصول اعلامیه بولونیا (منشور دانشگاههای اروپایی) را که در سال 2005 به آن پیوسته است، تجسم می کند. تحرک دانشجویان، سازماندهی فرایند آموزشی با استفاده از فناوری های پیشرفته - همه این عوامل مسیری را که توسط دانشگاه انجام شده است تأیید کرده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه پلی تکنیک خارکوف اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.