Niigata University

ژاپن

8050 Ikarashi 2-no-cho, Nishi Ward, Niigata City, JP, Niigata City Japan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه نیگاتا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه نیگاتا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه نیگاتا

تعداد دانشجویان دانشگاه نیگاتا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه نیگاتا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه نیگاتا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه نیگاتا بیشتر بدانیم:

دانشگاه نیگاتا: دانشگاه Niigata که در سال 1949 تأسیس شد، یک دانشگاه ملی و جامع ژاپن در مقیاس بزرگ واقع در شهر نیگاتا، ژاپن است که دارای یک دانش آموز تقریباً 12300 دانشجو و 3200 کارمند دانشگاهی و اداری است. دو پردیس ما، یکی در مرکز شهر و دیگری برکت با فراوانی از طبیعت، محیطی ایده آل را برای دانشجویان فراهم می کند تا اهداف دانشگاهی خود را دنبال کنند. این ده دانشکده کارشناسی ارشد و پنج مدرسه تحصیلات تکمیلی طیف گسترده ای از زمینه های دانشگاهی را در برنامه های لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهند: علوم انسانی، آموزش، حقوق، اقتصاد، علوم، پزشکی، علوم بهداشتی، دندانپزشکی، مهندسی و کشاورزی. این دانشگاه دارای یک بیمارستان دانشگاهی است که مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و محور و دو موسسه تحقیقاتی را ارائه می دهد: موسسه تحقیقات مغز و موسسه تحقیقاتی برای خطرات طبیعی و بازیابی فاجعه، که هر دو در تحقیقات پیشگامانه تسهیل و درگیر می شوند. از آنجا که دانشگاه نیگاتا در تلاش است تا تلاش کند تا چشم انداز جهانی را به تمام برنامه ها و فعالیت های خود و همچنین یک پایگاه بین المللی برای آموزش عالی و تحقیقات پیشرفته ارائه دهد، ما تحقیقات و آموزش مشترک را با موسسات خارج از کشور ارتقا داده ایم. این دانشگاه با بهره گیری از ویژگی های جغرافیایی دانشگاه، که در شهر Niigata در مقابل دریای ژاپن واقع شده است، در حالی که به سمت جهان نگاه می کند، در زمینه ساخت و تقویت شبکه های بین المللی در منطقه آسیای شرقی کار کرده است. دانشگاه Niigata تلاش خواهد کرد تا آموزش و تحقیقات ما را بهبود بخشد تا اطمینان حاصل شود که ما نیازهای دانشجویان و جهان را برآورده می کنیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه نیگاتا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.