O.P. Jindal Global University

هند

O. P.Jindal Global University, Sonepat India

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه سراسری او پی جیندال

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سراسری او پی جیندال در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سراسری او پی جیندال را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سراسری او پی جیندال

7,825 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
7,825 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سراسری او پی جیندال برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12+
SAT
1100+
GMAT
450+
EN
GRE
295+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+
IB
International Baccalaureat
24+
EN
ACT
27+

دانشگاه سراسری او پی جیندال

تعداد دانشجویان دانشگاه سراسری او پی جیندال

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سراسری او پی جیندال

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سراسری او پی جیندال

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سراسری او پی جیندال بیشتر بدانیم:

دانشگاه سراسری او پی جیندال: O.P. Jindal Global University (JGU) یک دانشگاه جهانی غیرانتفاعی است که توسط دولت هاریانا تأسیس شده و توسط کمیسیون کمک های مالی دانشگاه (UGC) به رسمیت شناخته شده است. JGU به عنوان یک ابتکار بشردوستانه صدراعظم بنیانگذار خود، آقای نوین جیندال به یاد پدرش، آقای O.P. جیندال تأسیس شد. JGU یکی از معدود دانشگاه های آسیا است که نسبت 1: 9 دانشکده-دانش آموز را حفظ می کند و اعضای هیئت علمی را از هند و مناطق مختلف جهان با صلاحیت ها و تجربه های برجسته دانشگاهی منصوب می کند. JGU یک دانشگاه فشرده تحقیق است، که عمیقاً به ارزشهای اصلی نهادی خود از آموزش بین رشته ای و نوآورانه متعهد است. کثرت گرایی و بورس تحصیلی سخت ؛ و جهانی گرایی و تعامل بین المللی. JGU 12 مدرسه را تأسیس کرده است: دانشکده حقوق جهانی جیندال (JGLS) ؛ دانشکده تجارت جهانی جیندال (JGBS) ؛ دانشکده امور بین الملل جیندال (JSIA) ؛ دانشکده دولت و سیاست عمومی جیندال (JSGP) ؛ دانشکده هنرهای لیبرال جیندال (JSLH) ؛ دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جیندال (JSJC) ؛ دانشکده هنر و معماری جیندال (JSAA) ؛ دانشکده بانکی و دارایی جیندال (JSBF) ؛ دانشکده محیط زیست و پایداری جیندال (JSE) ؛ دانشکده روانشناسی و مشاوره جیندال (JSPC) ؛ دانشکده زبانها و ادبیات جیندال (JSLL) و دانشکده بهداشت عمومی و توسعه انسانی جیندال (JSPH). JGU توسط کمیسیون کمک های مالی دانشگاه و وزارت آموزش و پرورش، دولت هند، به دلیل دریافت درجه "A" از شورای ارزیابی و اعتباربخشی ملی (NAAC) "استقلال" اعطا شده است. این امر باعث می شود JGU تنها دانشگاه خصوصی در ایالت هاریانا و یکی از تنها دو دانشگاه خصوصی در هند باشد که وضعیت استقلال را به دست آورد. JGU با ورود به نسخه رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2021 تاریخ را تاریخ ساخته است. ما همچنین تنها دانشگاه خصوصی هند در 150 دانشگاه برتر "جوان" جهان (زیر 50 سال) در رده بندی دانشگاه QS Young 2021 هستیم. JGU جوانترین دانشگاه از هند است که در هر دو این رده بندی حضور دارد. در سپتامبر سال 2020، JGU توسط دولت هند به عنوان "مؤسسه برجسته" (IOE) انتخاب شد و JGU را به یکی از تنها هشت دانشگاه خصوصی در هند تبدیل کرد که به این وضعیت اعطا می شود. JGU در رتبه بندی 750 دانشگاه برتر جهان در رده بندی دانشگاه جهانی QS 2023 در رتبه 2023 قرار گرفت و آن را به دانشگاه شماره 1 خصوصی هند و دانشگاه شماره یک هندوستان به علوم اجتماعی، هنر و علوم انسانی اختصاص داد. JGU یک دانشگاه جهانی مسکونی با بیش از 9000 دانش آموز است که در دانشگاه زندگی می کنند. این یک دانشگاه متنوع، فراگیر، ایمن و مدرن است که خدمات کاملی را برای راحتی دانش آموزان ما ارائه می دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سراسری او پی جیندال اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.