Óbuda University

مجارستان

Campus Óbuda, Budapest Hungary

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه اوبودا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اوبودا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اوبودا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه اوبودا

تعداد دانشجویان دانشگاه اوبودا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اوبودا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اوبودا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه اوبودا بیشتر بدانیم:

دانشگاه اوبودا: با در نظر گرفتن پیشینیان حقوقی خود، دانشگاه اوبودا یک موسسه 140 ساله است. امروز، این یک بازیگر کلیدی در آموزش عالی مجارستان و یک موسسه پیشرو در تمرین است که آموزش فنی را در مجارستان ارائه می دهد، جایی که بیش از 12000 دانش آموز تحصیلات خود را دنبال می کنند. این دانش در زمینه مهندسی، انفورماتیک، علوم، اقتصاد و آموزش معلمان در 7 دانشکده، 2 مرکز آموزش، 17 برنامه کارشناسی و 11 کارشناسی ارشد، دانش رقابتی ارائه می دهد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ممکن است تحصیلات خود را در 3 مدرسه دکترا ادامه دهند. کیفیت آموزش با این واقعیت نشان می دهد که این موسسه دارای گواهی کیفیت با توجه به الزامات استاندارد ISO است و بالاترین شناخت، جایزه کیفیت آموزش عالی را کسب کرده است. همانطور که می بینیم، آموزش آنلاین به طور فزاینده ای قابل توجه است و از سپتامبر 2019، دوره های انفورماتیک مهندسی آنلاین در Kisvárda، مجارستان شرقی آغاز شده است. علاوه بر این، دانشگاه Obuda فرصت های عالی را برای متخصصان تحقیقات علمی فراهم می کند. بهترین نمونه این مرکز تحقیقات و نوآوری دانشگاه است که نشان دهنده ارزش در زمینه رباتیک، انفورماتیک سلامت و تحقیقات و توسعه است که در مجارستان و جهانی به رسمیت شناخته شده است. óbuda در قرن بیست و یکم پاسخ های مربوط به چالش های صنعت مدرن در زمینه های امنیت سایبری، روباتیک، اتوماسیون، انفورماتیک سلامت، اما حتی در آموزش صنعت سبک و برنامه ریزی طراحی صنعت مد را ارائه می دهد. مرکز فناوری Bejczy Antal Irobot (BARK) از دانشگاه نتایج برجسته ای را در سطح بین المللی ارائه می دهد. یک ربات جراحی داوینچی، منحصر به فرد در مجارستان در دسترس دانشجویان در دانشگاه است که بر روی آنها می توانند تحقیق و توسعه خود را نیز انجام دهند. دانشجویان می توانند با امکانات ورزشی و برنامه های جذاب، از زندگی پر جنب و جوش جامعه در دانشگاه اوبودا لذت ببرند. دانش آموزان همچنین ممکن است مهارت ها و دانش خود را در تعدادی از مسابقات دانشگاهی بین المللی آزمایش کنند، به عنوان مثال. قهرمانی جهان ساختمان پل ماکارونی، که هم به دانش و هم بازیگوشی نیاز دارد. این تیم در دانشگاه Obuda برای مدت طولانی رکورد را در این رقابت ها برگزار کرده است. مدیریت دانشگاه Obuda با بسیاری از موسسات و شرکت های آموزش عالی داخلی و بین المللی مشهور همکاری می کند. در نتیجه، تعداد زیادی از دانشجویان می توانند در برنامه های بورس تحصیلی Erasmus+ شرکت کنند. در چارچوب این برنامه، بسیاری از دانشجویان بین المللی نیز می توانند برای تحصیل به دانشگاه اوبودا بیایند. رهبران دانشگاه با نمایندگان دولت دانشجویی که پیشنهادات آنها در تصمیم گیری در نظر گرفته می شود، رابطه عالی را حفظ می کنند. کیفیت آموزشی و جهت گیری بازار óbuda به خوبی در این واقعیت منعکس شده است که اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان فارغ التحصیل از óu می توانند شغلی را به سرعت در یک نسبت بسیار زیاد و با شرایط درآمدی خوب پیدا کنند. مدیریت دانشگاه Obuda اخیراً تعدادی از تحولات زیرساختی مانند نوسازی کامل خوابگاه Kandó Kálmán را اجرا کرده است که 400 دانشجو را در یک ساختمان مدرن قرار می دهد. علاوه بر این، تحولات بیشتر نهادی، به عنوان مثال، غلظت برنامه های فنی در پردیس Obuda در حال ذخیره است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اوبودا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.