Plekhanov Russian University of Economics

روسیه

Moscow, Moscow Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه اقتصاد پلخانف

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اقتصاد پلخانف در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اقتصاد پلخانف را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اقتصاد پلخانف:

EN
IELTS
6+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اقتصاد پلخانف در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6+

دانشگاه اقتصاد پلخانف

تعداد دانشجویان دانشگاه اقتصاد پلخانف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اقتصاد پلخانف

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اقتصاد پلخانف

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه اقتصاد پلخانف بیشتر بدانیم:

دانشگاه اقتصاد پلخانف: قدیمی ترین دانشگاه اقتصاد در روسیه - دانشگاه اقتصاد روسیه پلخانوف - 115 سالگرد خود را از بنیاد خود جشن می گیرد. دانشگاه اقتصاد روسیه پلوخانوف، که توسط تولید کنندگان و کارآفرینان روسی در ابتدای قرن شانزدهم تأسیس شده است، به اولین دانشگاه روسیه تبدیل شده است. متخصص در اقتصاد و پایه های دانشکده ملی آموزش اقتصادی روسیه. از زمان شکل گیری آن تا امروز، این موسسه در کل زمان وجود خود مسیری طولانی را طی کرده است، نه تنها در حوزه آموزش بلکه در زندگی کشور به طور کلی، از جمله چالش برانگیزترین دوره های این کشور نقش مهمی را ایفا می کرد. وجود آن، در سالهای جنگ، انقلابها و شوکهای اجتماعی و اقتصادی. بیش از 180 هزار متخصص از زمان تأسیس از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، از جمله دانشمندان برجسته، اعضای دولت، سیاست مشهور و اقتصاددانان، دوما دولت روسیه معاونان فدراسیون و سناتورهای شورای فدراسیون فدراسیون روسیه، روسای بزرگترین ساختارهای تجاری و چهره های مشهور عمومی، همه از هر یک مفتخر هستند که "Plekhanovets" خوانده می شوند. در روسیه. در پردیس مسکو، بیش از 14 هزار دانشجو در دانشگاه تحصیل می کنند. این آموزش در 49 دوره اصلی لیسانس و 57 دوره کارشناسی ارشد انجام می شود. این دانشگاه شامل 30 شعبه آزاد واقع در منطقه فدراسیون روسیه و خارج از کشور است. دانشگاه پلوخانوف اولین دانشگاه در جهان در سال 2019 بوده است که از پنج ستاره از پنج ستاره در رتبه بندی دانشگاه QS Stars به ​​دست آمده است. کیفیت تدریس، اشتغال فارغ التحصیلان، کارشناسان یادگیری از راه دور/آنلاین دارای 5 ستاره QS است. این دانشگاه چرخه کاملی از آموزش مداوم را در یک موسسه واحد ارائه می دهد: Lyceum اقتصادی - کالج ها - لیسانس - متخصص - کارشناسی ارشد - MBA - DBA - فارغ التحصیل - دکترا، شغلی و آموزش پیشرفته. پردیس متروپولیتن "Plekhanovka" بیش از 14 هزار دانشجو را آموزش می دهد، تعداد کارمندان دانشکده 1400. با توجه به رتبه های معتبر روسیه، Prue به طور سنتی به 20 دانشگاه برتر روسیه می رسد که از آنها حرفه ای موفق به دست می آورند. وب سایت جستجوی شغل و کارآموزی روسیه حرفه ای. RU برای دانشجویان و متخصصان جوان فارغ التحصیلان دانشگاه پلخانوف را برای شرکت ها جالب می دانند. در رده بندی تقاضا، دانشگاه مقام پنجم را به خود اختصاص می دهد. دانشگاه اقتصاد روسیه Plekhanov وارد رتبه 301-500 بهترین دانشگاه های جهان با اشتغال فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان رتبه بندی QS 2020 شد. کارفرمایان "(64 مکان در جهان / مکان 2 در روسیه) و" نتایج فارغ التحصیلان "(255 مکان در جهان / 4 در روسیه) در این رده بندی از بالاترین در روسیه و کل جهان بوده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اقتصاد پلخانف اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.