Politechnika Krakowska: Cracow University of Technology

لهستان

Main campus, Krakow Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو

تعداد دانشجویان دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو بیشتر بدانیم:

دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو: دانشگاه فناوری Cracow (PK) یک دانشگاه دولتی خودمختار است که در سال 1945 تأسیس شده و به وزارت علوم و آموزش عالی لهستان گزارش می دهد. PK یکی از بهترین تکنیک های فنی لهستان است. این رتبه در رده بندی های بین المللی زیر قرار دارد: رتبه بندی جهانی SHANGHAI رتبه بندی موضوعات دانشگاهی 2019-مهندسی مکانیک (#301-400) رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019 QS رتبه بندی دانشگاه جهانی (#801-1000) 2020 در حال ظهور اروپا و رتبه های دانشگاه آسیای میانه (میانه #79) مأموریت های دانشگاه Thethree رتبه 2019 (#1001 - 1100) UI Greenmetric World University University University 2018 (#572) دانشگاه Atechnology Cracow شامل 8 دانشکده (بخش) است که 30 برنامه درجه (از جمله 12 ارائه شده به زبان انگلیسی) را برای نزدیک به 13 هزار نفر ارائه می دهد دانشجویانی که توسط بیش از 1100 نفر از کارمندان دانشگاهی تدریس می شوند. 8 دانشکده برش (بخش) عبارتند از: دانشکده معماری. دانشکده علوم کامپیوتر و ارتباطات از راه دور ؛ دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ؛ دانشکده مهندسی عمران ؛ دانشکده مهندسی محیط زیست و برق ؛ دانشکده مهندسی شیمی و فناوری ؛ دانشکده مهندسی و فیزیک مواد، دانشکده مهندسی مکانیک. برنامه های مدرک ارائه شده به زبان انگلیسی عبارتند از: معماری (درجه 1 و 2) ؛ فیزیک کاربردی (درجه 2) ؛ فناوری شیمیایی (درجه 2) ؛ مهندسی عمران (درجه 1 و 2) ؛ علوم کامپیوتر (درجه 2) ؛ مهندسی محیط زیست (درجه 2) ؛ معماری منظره (درجه 2) ؛ مکانیک و طراحی دستگاه (درجه 1 و 2) ؛ مهندسی برق (درجه 2). کلیه برنامه های مدرک ارائه شده توسط PK توسط کمیته اعتباربخشی لهستان معتبر است. علاوه بر این، CUT اعتبار بین المللی زیر را به دست آورد: موسسه سلطنتی معماران انگلیس ؛ شبکه اروپایی برای اعتباربخشی آموزش مهندسی ؛ IFLA اروپا - فدراسیون بین المللی معماران منظره. دانشگاه فناوری Cracow با بیش از 200 دانشگاه و موسسات تحقیقاتی از 54 کشور جهان همکاری می کند. این پروژه چندین پروژه تحقیقاتی بین المللی و ملی را انجام می دهد و اختراعات فوق العاده دانشکده ها و دانشجویان در مسابقات ملی و بین المللی به رسمیت شناخته می شود. مرکز انتقال فناوری و آزمایشگاههای معتبر متعددی در دانشگاه از جمله آزمایشگاه مالپولسکا برای ساختمان کارآمد انرژی وجود دارد که در مدرن ترین و صفر ترین ساختمان انتشار در اروپا واقع شده است. دانشگاه فناوری کراکوف هم به سنت های دانشگاهی غنی و همچنین تجربیات و دستاوردهای حامی آن تادوزز کوسوسوسکو می پردازد. با احترام به این ارزشها، با انجام تحقیقات علمی و استفاده از آخرین دستاوردهای علم و فناوری برای آموزش مهندسی و پرسنل علمی بسیار واجد شرایط، به مردم و اقتصاد خدمت می کند. بر اساس احترام به عزت و حقوق بشر، احترام به آزادی در پیگیری حقیقت، احترام به دانش و مهارت و باز بودن در ایده های جدید و تنوع دیدگاه ها، دانشگاه فناوری Cracow با هدف اطمینان از بالاترین استانداردها در آموزش و تحقیق و مراقبت از توسعه آن است. پایگاه تحقیقاتی. این همکاری با سایر دانشگاه ها و محیط کسب و کار، حمایت از کارآفرینی، نوآوری و انتقال فناوری را عمیق تر می کند. دانشگاه فناوری کراکوف اهداف خود را از طریق مراقبت از توسعه جامع کل جامعه دانشگاهی تحقق می بخشد. جاه طلبی آن این است که جایگاه مهمی را در بین دانشگاه های لهستانی، اروپایی و جهانی بدست آورد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فناوری تادئوش کوشچیوشکو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.