Princess Sumaya University for Technology

اردن

Princess Sumaya University for Technology, Amman Jordan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی شاهزاده سمیه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی شاهزاده سمیه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی شاهزاده سمیه

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی شاهزاده سمیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی شاهزاده سمیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی شاهزاده سمیه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی شاهزاده سمیه بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی شاهزاده سمیه: تاریخ پرنسس سومایا برای فناوری-PSUT در امان، اردن یک دانشگاه خصوصی و غیر انتفاعی است. در سال 1991 تأسیس شد. بخشی از شهر علوم الحسن - امان، اردن که شامل انجمن علمی سلطنتی نیز می شود. مهمترین مرکز تحقیقات کاربردی در اردن. مأموریت مأموریت مأموریت Sumaya برای مأموریت فناوری، فارغ التحصیل دانشجویان متمایز و واجد شرایط برای خدمت به بازار و غنی سازی آن در زمینه های پیشرو فناوری فناوری اطلاعات و ارتباطات، الکترونیک، تجارت و ارتباطات است. فارغ التحصیلان ما قادر خواهند بود در بازارهای شغلی ملی و بین المللی به صورت دانشگاهی و حرفه ای رقابت کنند و به طور فعال در ساخت بخش های فناوری اطلاعات و ارتباطات در اردن شرکت کنند. مطابق با سیاست رسمی، PSUT بر ترویج تحقیقات جامد در زمینه های پیشرو فن آوری و ایجاد یک بستر تحقیقاتی برای صنعت اردن تمرکز دارد. ساختار جدا از برنامه ها و مدارس دانشگاهی، به برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در بخش های جداگانه مراجعه کنید، این دانشگاه دارای دین، ​​واحدهای پشتیبانی و مراکز برای کلیه عملیات تدریس، تحقیق و خدمات خود است، از جمله: دین دوره امور دانشجویی، معاون پذیرش دانشجویی و ثبت نام کتابخانه ال حسن، روابط بین الملل، مرکز تضمین کیفیت و اعتباربخشی و مرکز کارآفرینی ملکه رانیا. نقاط قدرت متمرکز (فناوری، مهندسی، فناوری کسب و کار) برنامه های منحصر به فرد (مدیریت مهندسی، امنیت سایبری، بازاریابی الکترونیکی، گرافیک و انیمیشن، علوم داده، مهندس انرژی تجدید پذیر، کارآفرینی) کیفیت (اندازه کلاس کوچک، برنامه های دقیق، آزمایش پذیرش …) نرخ اشتغال بالا اعضای هیئت علمی کالیبر بالا (یک فرآیند استخدام دقیق) چشم انداز بین المللی قوی (int. اعتباربخشی ABET/AACSB، توافق نامه های دوگانه، پروژه ها، کارآموزی ها، مبادله ها) مسابقات (جوایز بین المللی. برنامه نویسی و مهندسی) پشتیبانی قوی دانش آموزان (TAS/ RAS بورس تحصیلی، کنفرانس ها، کلوپ ها و فصل ها) اعتباربخشی بین المللی PSUT در سال 2011 اعتباربخشی ABET را برای مهندسی، محاسبات در سال 2012 و AACSB برای تجارت در سال 2020 بدست آورد. ciee) کارشناسی ارشد درجه مشترک در MIS با دانشگاه هاسلت، بلژیک. کارشناسی ارشد درجه مشترک در مطالعات اروپایی با HHU Düsseldorf، آلمان. برنامه های کارشناسی ارشد میکرو-دانشگاه و برنامه های تحصیلات تکمیلی با دانشگاه آریزونا-توسان، مدرک USADUAL/برنامه های مشترک با ایندیانا، بلومینگتون ؛ اوکلند، میشیگان - دیربورن و همچنین با دانشگاه ایالتی کلرادو. بیش از 40 پروژه اتحادیه اروپا در 15 ایالت اتحادیه اروپا با PSUT به عنوان دارنده اصلی در 5 پروژه. بیش از 30 همکاری بین المللی با مدارس و سازمان در 15 کشور در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی شاهزاده سمیه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.