Qassim University

عربستان سعودی

Buraydah (Buraidah), Buraydah Saudi Arabia

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه قاسم (QU) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه قاسم (QU) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه قاسم (QU)

تعداد دانشجویان دانشگاه قاسم (QU)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه قاسم (QU)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه قاسم (QU)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه قاسم (QU) بیشتر بدانیم:

دانشگاه قاسم (QU): دانشگاه Qassim (QU) یکی از دانشگاه های دولتی در عربستان سعودی است. این دانشگاه در سال 2004 تأسیس شد و 36 دانشکده دارد. تعداد اعضای هیئت علمی آن بیش از 4000 نفر است، به همراه بیش از 3000 کارمند که بیش از 39000 دانش آموز پسر و دختر خود را خدمت می کنند. پردیس اصلی QU در 7.8 میلیون متر مربع در مرکز منطقه قسیم، در نزدیکی فرودگاه پرنس نایف و در یک منطقه میانی بین شهرهای آن و فرمانداران واقع شده است. این دانشگاه دارای دو پردیس ماهواره ای است که در دو شهر بزرگ منطقه Unizah و Arrass واقع شده است. QU VISION تبدیل به یک نهاد ممتاز ملی آموزش عالی، حمایت از توسعه پایدار در منطقه Qassim و کمک به پیشرفت جامعه مبتنی بر دانش است. با این حال، مأموریت آن ارائه آموزش با کیفیت بالا و معتبر، تولید فارغ التحصیلان صالح است که نیازهای بازار کار را برآورده می کند، تحقیقات کاربردی را انجام می دهد و خدمات جامعه ای با کیفیت را برای توسعه منطقه QASSIM و کمک به ایجاد اقتصاد مبتنی بر دانش ارائه می دهد. تمام اهداف با استفاده از پیشرفته ترین فناوری و فناوری اطلاعات و پردازش اطلاعات، تقویت مشارکت های ملی و بین المللی و تقویت منابع دانشگاه حاصل می شود. دانشگاه Qassim (QU) برای اولین بار در سال 2011 در رده بندی دانشگاه QS ظاهر شد. طبق گزارش QS، با استفاده از نقاط قوت اصلی خود در تدریس و تحقیق، پتانسیل عالی برای تقویت موقعیت خود را نشان داده است. کو مقالات تحقیقاتی را با موسساتی که در رده بندی 100 رتبه برتر سال 2011 قرار دارند، منتشر کرده است. QU همچنین ابتکار عمل را در تنظیم سمینارهای بین المللی به منظور توسعه روابط با همسالان دانشگاهی جهانی نشان داده است. دانشگاه Qassim را در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و یوتیوب دنبال کنید!

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه قاسم (QU) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.