RIT: Rochester Institute of Technology

ایالات متحده

US Campus, Rochester United States

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

موسسه فناوری راچستر

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری راچستر در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری راچستر را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری راچستر

تعداد دانشجویان موسسه فناوری راچستر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری راچستر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری راچستر

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری راچستر بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری راچستر: انستیتوی فناوری روچستر (RIT) در حومه شهر روچستر، نیویورک، سومین شهر بزرگ ایالت نیویورک واقع شده است. پردیس Rit در حدود شش مایل با مرکز شهر روچستر فاصله دارد - جایی که می توانید از فرصت های سرگرمی، فرهنگی و شغلی در شهر لذت ببرید. روچستر به اندازه کافی بزرگ است که می توانید فرصت های ناهار خوری و زندگی شبانه را که ممکن است در یک شهر بزرگتر انتظار داشته باشید فراهم کند، اما به اندازه کافی کوچک و دوستانه دعوت کننده باشد. و در دسترس روچستر محل زندگی بسیاری از شرکتهای پیشرفته، ارتباطات، نوری، تحقیق و تولیدی از جمله بسیاری از شرکت های Fortune 500 است که همگی فرصت های شغلی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فعلی ارائه می دهند. دریابید که زندگی در حومه روچستر (سومین شهر بزرگ در ایالت نیویورک با تقریباً 200000 نفر از ساکنان) مانند این است. RIT بیش از 18،000 دانش آموز از 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 100 کشور دارد. از طریق خلاقیت و نوآوری، و ترکیب عمدی از فناوری، هنر و طراحی، ما افراد استثنایی را با طیف گسترده ای از فرصت های دانشگاهی، از جمله یک برنامه تحقیقاتی پیشرو و یک آموزش بین المللی شناخته شده برای دانشجویان ناشنوا و سخت و سخت ارائه می دهیم. برنامه دانشگاهی در RIT نوعی یادگیری تجربی از جمله آموزش تعاونی را ارائه می دهد. RIT بیش از 300 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های متنوع به عنوان هنر و طراحی، علوم، مهندسی، تجارت، مطالعات زیست محیطی، علوم پزشکی و بهداشت، محاسبات و محاسبات ارائه می دهد. هنرهای لیبرال. RIT تعدادی از برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد: 77 مدرک کارشناسی ارشد و یازده برنامه دکترا. دانشجویان تحصیلات تکمیلی فقط این دوره را برای آنها در تعداد مناطق صنعت پیدا می کنند. به عنوان مثال: • حساب (MS) • کارآفرینی و سرمایه گذاری های نوآورانه (MS) • مهندسی میکروسیستم (PHD) • MBA • MBA اجرایی • علوم تصویربرداری (PHD) • طراحی صنعتی (MFA) دارای چهارمین قدیمی و یکی از بزرگترین است برنامه های آموزش تعاونی در جهان، سالانه بیش از 4500 دانش آموز را در بیش از 6،200 تکلیف تعاونی با بیش از 2200 سازمان استخدام می کند. کوتاه برای آموزش تعاونی، تعاونی ها تجربه کار تمام وقت و پرداخت شده در رشته اصلی شما هستند. برنامه تعاونی RIT به گونه ای طراحی شده است که در معرض شغلی-در اوایل و اغلب-به انواع صنایع و محیط ها در اختیار شما قرار می گیرد. تمام دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند. مرکز زبان انگلیسی RIT یک برنامه علمی جامع و فشرده ارائه می دهد که آموزش زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی در RIT.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری راچستر اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.