Ritsumeikan University

ژاپن

Suzaku Campus, Kyoto Japan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ریتسومیکان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ریتسومیکان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ریتسومیکان

تعداد دانشجویان دانشگاه ریتسومیکان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ریتسومیکان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ریتسومیکان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ریتسومیکان بیشتر بدانیم:

دانشگاه ریتسومیکان: تاریخ Ritsumeikan به سال 1869 باز می گردد که شاهزاده کینوچی سیونجی، یک دولتمرد برجسته بین المللی ژاپن مدرن، "Ritsumeikan" را به عنوان یک آکادمی خصوصی در محل مکان امپریال کیوتو تأسیس کرد. دانشگاه Ritsumeikan طیف گسترده ای از دوره ها را در مطالعات پیشرفته در پردیس Kinugasa خود در کیوتو، پردیس Biwako-Kusatsu (BKC) در Shiga و پردیس اوزاکا ایباراکی در اوزاکا (OIC) ارائه می دهد. امروز، Ritsumeikan به یکی از معتبرترین دانشگاه های خصوصی ژاپن تبدیل شده است و به طور مداوم یکی از بالاترین رتبه ها را در بین دانشگاه های خصوصی ژاپن در رتبه بندی مشهور دانشگاه QS کسب کرده است. از سال 2014 با قدرت متمایز خود در جهت گیری بین المللی، به عنوان بخشی از پروژه برتر دانشگاه جهانی توسط وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علوم و فناوری (MEXT) انتخاب شده است. دانشگاه Ritsumeikan همچنین به عنوان مؤسسه آموزشی در سطح جهانی که بسیاری از دانشجویان را در ژاپن و خارج از کشور جذب می کند، شامل 16 دانشکده و 22 مدرسه تحصیلات تکمیلی است. پردیس اصلی آن در قلب کیوتو تاریخی واقع شده است، جایی که تنظیمات الهام بخش در انتظار محققان و دانشجویان به طور یکسان است. تحت دید آکادمی R2030، هدف آن تبدیل شدن به "یک دانشگاه تحقیقاتی نسل بعدی است که ارزش های همزیستی اجتماعی و منابع انسانی نوظهور را ایجاد می کند." برای این منظور، این دانشگاه با ارائه طیف گسترده ای از حمایت از دانشگاهیان خود، از محققان حرفه ای اولیه (از جمله دانشجویان دکترا) گرفته تا کسانی که سابقه اثبات شده را دارند، به شکلی که بیشترین کار را دارند، تلاش خواهد کرد تا پتانسیل محققان فردی را ارتقا بخشد. مربوط به مرحله شغلی مربوطه آنها. در همین حال، همچنین تلاش می کند تا به طور مداوم یک شبکه تحقیقاتی جهانی را به عنوان "گره دانش" بسازد و دستاوردهای دانشگاه را در سطح بین المللی منتشر کند، از این طریق به حل مسائل اجتماعی و انسان گرایانه از طریق مطالعه بین رشته ای برجسته و اجرای اجتماعی کمک می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ریتسومیکان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.