RMIT University

استرالیا

Melbourne City campus, Melbourne Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT) در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
SAT
1060+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
79+
IB
International Baccalaureat
25+
EN
ACT
21+

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT)

به دانشگاه تکنولوژی RMIT خوش آمدید! در این متن، قصد داریم تاریخچه گسترده، فارغ التحصیلان برجسته و نقاط قوت این دانشگاه را به داوطلبان گرامی معرفی کنیم تا به شما در انتخاب بهترین مقصد تحصیلی کمک کنیم. **تاریخچه گسترده:** دانشگاه RMIT یک مؤسسه بزرگ و پیشرو در زمینه آموزش و تحقیقات است که در سال ۱۸۸۷ در شهر ملبورن، استرالیا تأسیس شد. با بیش از یک قرن تجربه، این دانشگاه به عنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش عالی در جهان شناخته می‌شود. **فارغ التحصیلان معروف:** دانشگاه RMIT با تخصص در زمینه‌های متنوع، از جمله فناوری، هنرها، کسب و کار، به دانشجویان فرصتی برای پیشرفت حرفه‌ای در سطح جهانی می‌دهد. فارغ التحصیلان این دانشگاه با دستاوردهای خود در حوزه‌های مختلف، به عنوان پیشوایانی در صنایع مختلف تشخیص داده می‌شوند. **نقاط قوت دانشگاه RMIT:** 1. **برنامه‌های متنوع تحصیلی:** این دانشگاه برنامه‌های تحصیلی متنوعی در تمامی زمینه‌های دانشی ارائه می‌کند، که به دانشجویان امکان انتخاب رشته مورد علاقه و توانمندی‌های خود را دارد. 2. **ارتباط با صنعت:** با همکاری نزدیک با شرکت‌ها و صنایع، دانشگاه RMIT به دانشجویان فرصتی برای یادگیری عملی و اخذ تجربه در صنایع واقعی می‌دهد. 3. **محیط زندگی شهری:** دانشگاه در قلب شهر ملبورن واقع شده است، که به دانشجویان امکانات شهری پویا، فرهنگی و تفریحی را ارائه می‌دهد. **ملاحظات پایانی:** انتخاب دانشگاه RMIT می‌تواند برای شما فرصتی جذاب برای تحصیل در یکی از برجسته‌ترین مراکز آموزش عالی جهان باشد. با تاریخچه طولانی، فارغ التحصیلان معروف و برنامه‌های تحصیلی متنوع، این دانشگاه به شما امکان پیشرفت حرفه‌ای و شخصی در محیطی پویا و خلاق را ارائه می‌دهد. قب ل از اتخاذ تصمیم نهایی، بهتر است نیازها و اهداف شخصی خود را با دقت بررسی کرده و با مشاوران تحصیلی در دانشگاه RMIT مشورت نمایید.

تعداد دانشجویان موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT) بیشتر بدانیم:

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT): RMIT یک دانشگاه جهانی فناوری، طراحی و بنگاه اقتصادی است که در قلب ملبورن، استرالیا، سومین شهر قابل زندگی در جهان قرار دارد (گزارش جهانی LiveAbility 2023). ما به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های استرالیا، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای پیش از دانشگاه را ارائه می دهیم. RMIT یک رهبر جهانی در هنر و طراحی، معماری، آموزش، مهندسی، توسعه، علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی، تجارت و مدیریت و مطالعات ارتباطات و رسانه ها است. یک دانشگاه جهانی ما سه پردیس در ملبورن، دو پردیس در ویتنام، یک مرکز تحقیق و نوآوری در اسپانیا و برنامه هایی که از طریق بیش از 140 شریک در سراسر آسیا و اروپا ارائه می شود، از جمله موسسه مدیریت سنگاپور و آخرین همکاری ما در هند - The Pilani (Pilani (Pilani) ) آکادمی آموزش عالی RMIT. شما از بهترین ها در RMIT یاد می گیریم که به خودمان افتخار می کنیم که به متخصصان صنعت خود در ارتباط هستیم. از طریق فرصت های یادگیری یکپارچه کار، مربیان و پروژه های مشارکتی، دانشجویان ما ارتباطات صنعت را برقرار می کنند و مهارت هایی را کسب می کنند که باعث می شود کارفرمایان نشسته و توجه کنند. یادگیری دست و پا و کارآموزی کارآموزی، مکان ها و فرصت های تجربه کار ما دانش آموزان ما را قادر می سازد تا در کنار برخی از سازمان های پیشرو جهان، تئوری را عملی کنند. از طریق یادگیری عملی، مهارت هایی را که مستقیماً با نیازهای صنعت خود ارتباط دارد، به دست می آورید، خواه یک دانشجوی طراحی ارتباطات باشید که با یک مشتری واقعی، یک دانشجوی رسانه ای که در یک استودیوی تلویزیونی کار می کند، یک دانشجوی تجارت در حال کار است. کارآموزی در یک سازمان پیشرو یا یک دانشجوی مهندسی Mechatronic در حال ساخت یک ماشین مسابقه. تعالی بین المللی RMIT یک موسسه دارای رتبه 5 ستاره QS است که به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان با سابقه تحقیقاتی قوی و امکانات و زیرساخت های پیشرفته و پیشرفته قرار دارد. جامعه دانشجویی پر جنب و جوش و پشتیبانی ما در هر مرحله از سفر RMIT شما از شما پشتیبانی می کنیم. ما بیش از 100 باشگاه دانشجویی، جوامع و مجموعه های دانشجویی برای انتخاب داریم که این یک روش عالی برای دوست داشتن، ایجاد مهارت های جدید و ارتباط با افرادی است که علایق شما را به اشتراک می گذارند. خدمات و شبکه های پشتیبانی ما، بهزیستی شما را در خط مقدم قرار می دهند، از کمک به شما در یافتن محل اقامت و فرصت های شغلی برای اطمینان از مجهز کردن شما برای دستیابی به اهداف مطالعه خود، در حالی که خوشحال و سالم هستید. زندگی در ملبورن ملبورن مکانی عالی برای زندگی و تحصیل است. پردیس اصلی ما در قلب CBD ملبورن است، با دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی، و احاطه شده توسط طیف وسیعی از گزینه های اقامتی، خرید متعدد، حوزه های ورزشی و هنری، پارکینگ ها و فضاهای باز و بسیاری از مکان های عالی برای خوردن. Royal Connection RMIT توسط ملکه الیزابت دوم به دلیل خدمات آموزشی خود به مشترک المنافع و مشارکت در تلاش جنگ، توسط ملکه الیزابت دوم حمایت شد. RMIT تنها موسسه آموزش عالی در استرالیا با حق استفاده از پیشوند "سلطنتی" و کت اسلحه سلطنت است. از زمان تأسیس در سال 1887، شعار RMIT "یک دست ماهر، یک ذهن کشت شده" بوده است. برای یافتن چگونگی ادامه این سنت آموزش و تحقیقات مربوط به صنعت، به وب سایت ما مراجعه کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن (RMIT) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.