Samara University: Samara National Research University

روسیه

Samara National Research University, Samara Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا:

EN
IELTS
5+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
5+

دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا: دانشگاه تحقیقات ملی سامارا به نام آکادمی S.P. Korolev (دانشگاه Samara) یکی از سریعترین مؤسسات آموزش عالی روسی است. دانشگاه سامارا در بین 29 دانشگاه تحقیقاتی ملی روسیه قرار گرفته است. از سال 2013، این برنامه در برنامه بهبود رقابت دانشگاه های روسیه در بین مراکز برتر علم و آموزش جهان (پروژه 5-100) گنجانده شده است. این هدف برای از بین بردن پتانسیل کامل علمی و آموزشی بهترین دانشگاه های روسیه در سطح جهانی است. فعالیت علمی و آموزشی دانشگاه سامارا شامل فن آوری های هوافضا، ساخت موتور و روشهای مدرن پردازش اطلاعات و همچنین علوم فنی و طبیعی اساسی و علوم انسانی است. دانشگاه سامارا از سال 1957 در حال طراحی و ساخت تجهیزات هوافضا، روند استراتژیک تحقیق و آموزش متخصصان است. این دانشگاه یک مجموعه تحقیقاتی و آموزشی منحصر به فرد در سطح جهانی، که دانشجویان را مستقیماً در تمام مراحل توسعه، ایجاد و آزمایش فضاپیما در بر می گیرد، تدوین کرده است. آزمایشگاه فضایی منحصر به فرد و توزیع شده با بخش های زمینی و فضا بر اساس این است که یک گروه فضاپیمای کوچک با اندازه کوچک مداری (SSC) از سری AIST برای اهداف تحقیق و آموزشی، ایجاد شده توسط دانشگاه با شریک استراتژیک خود Src Progress JSc. این گروه از سال 2013 فعالیت می کند و بخشی از آزمایشگاه فضایی توزیع شده با بخش های زمینی و فضا است. دو SSC نسل اول AIST در حال حاضر در مدار همراه با SSC SSC از راه دور AIST-2 وجود دارد. همه این کاردستی ها توسط SRC Progress و مشارکت فعال دانشمندان و دانشجویان دانشگاه سامارا ایجاد شده است. پیشرفت SRC در دانشگاه مجتمع تولید و آزمایش برای تولید و توسعه پیشرفته و توسعه سنجش از راه دور زمین (ERS) SSC، مجهز به انواع مختلف تجهیزات خاص با هدف قرار گرفته است. مرکز آزمایش و توسعه جامع سیستم های نانو ماهواره از استاندارد Cubesat 1U-3U و زیر سیستم های آنها گروهی از آزمایشگاه ها است که مجموعه گسترده ای از کارها را حل می کنند. مجموعه کنترل زمین از گروه بندی SSC از سری AIST (GCC SSC)، که به طور مشترک با مرکز دستیابی و پردازش داده Samara از پیشرفت SRC کار می کند. پس از انفجار از Baikonur Cosmodrome در 19 آوریل 2013، موشک Soyuz-2.1A AIST SSC را به عنوان یکی از بارهای با ماهواره BION-M شماره 1 به مدار خود راه اندازی کرد. کلاس جدید Soyuz-2.1V واحد تزریق Volga را با SSC دوم AIST در 8 دسامبر 2013 راه اندازی کرد. AIST-2D در 28 آوریل 2016 (در اولین پرتاب از کیهان جدید Vostochny روسی) با ماهواره Lomonosov و The Lomonosov راه اندازی شد. Nanosatellite Samsat-218، توسط دانشجویان سامارا ساخته شده است. در ژوئن سال 2016، تیم های پیشرو در زمینه تحقیق و آموزش در دانشگاه سامارا به عنوان پایه ای برای تشکیل بخش های جدید بین رشته ای-واحدهای دانشگاهی استراتژیک (SAU) استفاده شدند: "مهندسی و فناوری هوافضا" (SAU-1). "ساخت موتور توربین بنزین" (SAU-2). "نانوفوتونیک، فن آوری های نوظهور برای مشاهده از راه دور زمین و سیستم های جغرافیایی هوشمند" (SAU-3). این دانشگاه همکاری های فعال با ساختارهای مهم علمی و آموزشی از کشورهای مختلف، آزمایشگاه هایی را با دانشگاه های تحقیقاتی علمی خارجی به اشتراک می گذارد و برنامه های تبادل دانشجویی و برنامه های دوگانه را دنبال می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.