Savitribai Phule Pune University

هند

Ganeshkhind Road, Pune, IN, Pune India

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه پونا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه پونا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه پونا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه پونا

تعداد دانشجویان دانشگاه پونا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه پونا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه پونا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه پونا بیشتر بدانیم:

دانشگاه پونا: دانشگاه Savitribai Phule Pune (که قبلاً به عنوان دانشگاه پونه شناخته می شد) در 10 فوریه 1949 تأسیس شد و دکتر M.R.Jaykar به عنوان اولین معاون رئیس جمهور خود بود. امروز، این دانشگاه، در رتبه 10 در NIRF (رتبه ملی وزارت HRD، دولت هند) قرار دارد، دانشگاهی پیشرو است که شامل سه منطقه در ایالت ماهاراشترا، یعنی پونه، احمدنگار و نشیک است. این دانشگاه در تلاش است تا یک محیط تحصیلی را فراهم کند، تا بتواند "فارغ التحصیلان صلاحیت جهانی" را ایجاد کند که بتواند چالش ها را بر عهده بگیرد و مسئولیت های خود را به سرعت در جهان پویا تغییر دهد. برنامه های اصلی آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه از طریق یک ساختار جامع دوره، با ترکیبی کامل از آموزش مدرن با مکانیسم های تحویل سنتی گسترش می یابد. بیش از 400 برنامه شامل رشته های مختلف در سطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می شود تا نیروی انسانی ماهر برای کشور ایجاد شود. تحقیقات دکتری در طیف گسترده ای از زمینه های مربوط به اهداف ملی و نیازهای اجتماعی انجام می شود. یک پارک تحقیقاتی برای ارتقاء فرهنگ تحقیق و نوآوری در دانشجویان و دانشکده ها با عمل به عنوان انکوباتور برای کمک به تبدیل ایده ها به گزاره تجارت ایجاد شده است. یک مرکز نوآوری، جوجه کشی و پیوندها باعث شروع کار ابتکاری از طریق اکوسیستم دانشگاه می شود. تعداد کالج های وابسته به دانشگاه و جمعیت دانشجویی آن در چند سال گذشته به سرعت افزایش یافته است، به دلیل تسهیلات عالی با هزینه های مناسب. این دانشگاه زبان آموزان جهانی را به خود جلب می کند. جامعه دانشجویی بین المللی رو به رشد تنوع فرهنگی در دانشگاه را غنی می کند. غنی سازی دانشگاهی از طریق کارگاه ها، سمینارها و کنفرانس هایی که توسط ادارات در مناطق تخصصی خود برگزار می شود، ورودی های اضافی را برای دانشجویان فراهم می کند. کتابخانه مرکزی دارای کتابهای کتاب است و بخشی از برنامه جهانی کتابخانه دیجیتال است که فناوری RFID و کارت هوشمند را پیاده سازی کرده است. کل دانشگاه Wi-Fi فعال است. یک شرکت IT بخش 8 متعلق به دانشگاه، بستر MOOC، یادگیری الکترونیکی و مدیریت الکترونیکی مورد نیاز دانشگاه را فراهم می کند. دانشگاه به پیشرفت دور دانشجویان اعتقاد دارد. این پردیس با کمک به یک "ملت مناسب"، یک مجتمع ورزشی عالی را ارائه می دهد که شامل زمینه بازی در فضای باز و دو و میدانی، زمین برای توپ سبد، تنیس، والیبال و یک سالن بدنسازی و تسهیلات خوب برای یوگا + مراقبه است. Lalit Kala Kendra در پردیس آموزش رسمی در موسیقی، رقص و تئاتر را ارائه می دهد و همچنین میزبان برنامه های بی شماری توسط هنرمندان مشهور است. این تعادل بین میراث فرهنگی غنی هند و ایجاد آگاهی معاصر در ذهن خلاق جوان ایجاد می کند. برنامه های فرهنگی در بخش هایی برای ارتقاء استعداد در بین دانشجویان برگزار می شود. این پردیس مسکن را با نرخ معقول برای دانشجویان فراهم می کند. مراکز پزشکی دور در مرکز بهداشت موجود است. مرکز فارغ التحصیلان تلاش می کند تا با دانش آموزانی که زودتر فارغ التحصیل شده اند، در ارتباط باشد. این مرکز قرارگیری با صنایع ارتباط برقرار می کند و به دانشجویان کمک می کند تا مشاغل رویایی خود را بدست آورند. این دانشگاه تلاش می کند تا یک محیط یادگیری جامع تر را تسهیل کند که دانش آموزان را با دانش و مهارت های جدید غنی می کند تا در تحول اقتصادی و اجتماعی در حال ظهور مشارکت کنند. SPPU همچنان نقش اساسی خود را برای شکل دادن به آینده میلیون ها جوان بازی می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه پونا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.