Shanghai International Studies University

چین

Hongkou Campus, Shanghai China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای

تعداد دانشجویان دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای بیشتر بدانیم:

دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای: حمایت از شعار "صداقت، چشم انداز و تعالی دانشگاهی"، دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای (SISU) یک موسسه دانشگاهی معتبر بین المللی و معتبر برای ماهیت چند رشته ای و چند فرهنگی خود است، متعهد به تهیه متخصصان نوآورانه و رهبران جهانی آینده برای طیف گسترده ای از تخصص بین المللی برای پرداختن به چالش های مهم روزگار ما. تاریخچه تاریخ ما در دسامبر سال 1949 با تأسیس مکتب روسیه شانگهای وابسته به دانشگاه انقلاب مردم شرقی چین، به عنوان یکی از اولین موسساتی که آموزش عالی چین در زبانهای خارجی شکل گرفت، آغاز شد. دانشگاهیان پیشرو با موفقیت ترکیبی متنوع و متمایز از رشته ها را در زمینه های هنر، آموزش، اقتصاد، مدیریت و قانون با زبان و ادبیات به عنوان ستون خود ایجاد کرده است. SISU در لیست 137 دانشگاه برای "برنامه کلاس اول اول" منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش چین در 21 سپتامبر 2017 قرار دارد. در حال حاضر، ما دوره هایی را به 48 زبان ارائه می دهیم، از جمله 37 زبان مدرن (انگلیسی، روسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، عربی، ژاپنی، یونانی، ایتالیایی، پرتغالی، کره ای، فارسی، تایلندی، ویتنامی، اندونزیایی، سوئدی، هلندی، عبری، اوکراینی، ترکی، هندی، مجارستانی، ازبک، قزاق، لهستانی، چکی، اردو، مالایی، سولهیلی، سواهیلی.، جاوایی، پشتو، تاجیک، رومانیایی، بلاروس، ساندایی و چینی). ما همچنین 11 زبان کلاسیک و ساخته شده، لاتین، یونانی باستانی، انگلیسی قدیمی، انگلیسی، سانسکریت، سریانی آرامی، پهلوی، کلاسیک Nahuatl، Akkadian، Sumerian، عبری کلاسیک و Esperanto.research را با یک مأموریت برای "معرفی بقیه جهان به چین آموزش می دهیم. "و" در حال حاضر چین در سطح جهان "، SISU در زبانشناسی و مطالعات بین المللی چین شهرت بی نظیری کسب کرده است و نقش موثری در تصمیم گیری دیپلماتیک این کشور دارد. تعالی تحقیق ما با توسعه یک زمینه تحقیقاتی متمرکز در مطالعات منطقه، برای پیشرفت ما در علوم سیاسی بیشتر شناخته شده است. ما بیش از 100 موسسه تحقیقاتی و مراکز را به عنوان اندیشکده های دانشگاهی برای ارائه خدمات مشاوره ای در مورد سیاست های زبان، استراتژی های دیپلماتیک و جهانی خدمت می کنیم. افکار عمومی چین. این نهادهای دانشگاهی به تحقیقات برجسته کمک کرده اند و همچنین به ارتقاء توسعه علوم اجتماعی در چین اختصاص داده شده است. حضور در حال حاضر با بیش از 430 دانشگاه و موسسه از 62 کشور و مناطق همکاری کرده ایم و ارتباط نزدیکی با سازمان های بین المللی از جمله آنها برقرار کرده اند. سازمان ملل و اتحادیه اروپا. ما همچنین مجموعه ای از کتابهای درسی چینی ماندارین را که توسط بلندگوهای غیر چینی به عنوان ابزاری برای ارتقاء بیشتر تبادل فرهنگی بین چین و سایر نقاط جهان استفاده می شود، گردآوری و منتشر کرده ایم. در طی پنج سال گذشته، حدود 4000 دانشجو بین المللی هر سال در برنامه های زبان چینی ما یا برنامه های دیگر درجه ثبت نام کرده اند و 10 مؤسسه کنفوسیوس در آسیا، آفریقا، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی تأسیس شده است. ابتکار عمل، یک استراتژی پیشگام اصلاحات آموزشی در جهت مطالعات جهانی برای دیدار با دوران "چند زبانه+" آینده. "چند زبانه" به این معنی است که دانشجویان ما حداقل باید دو زبان دوم را تسلط داشته باشند و توانایی های ارتباطی بین فرهنگی درخشان را دارند. "+" (به علاوه) به آموزش بین رشته ای اشاره دارد که زمینه های مختلف رشته ها و افراد با مطالعات منطقه را به عنوان هسته اصلی "به هم پیوسته" می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.